Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Simson

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Néztem a futármotoros boltot, de nagyon kemény árak vannak!

    Komment


      #17
      korompaiistvan, Nézd csak mit leltem neked:Ülés, dúgó, csomitartó

      Miután azt sem tudta milyen ülést árul,hátha odaadja olcsón...

      Komment


        #18
        Megnéztem, de az én ülésem is ilyesmi állapotban van

        Komment


          #19
          Én is ezért szerettem a Stárom semmi cicoma még a ráfot sem kellett félteni pedig volta a haveroknak őrült ötleteik hóban menjünk csajozni vagy éppen 120km-t motorozni. Akkortájt nem volt divat motoros ruha meg csizma. Újság papírba csomagoltuk a lábunkat a bakancsba. Persze bőr dzseki azért volt igaz az utolsó 30 km-nél fáztunk mint az a bizonyos vadász kutya. A felújításodhoz kitartást és szép lesz!.

          Komment


            #20
            Pár éve én is motoroztam fagyban, akár -15 fokban is, és volt, hogy pár percig, amíg ki nem olvadtam, úgy motorzó pózban várakoztam.

            Komment


              #21
              Én nagy hidegekben soha nem motoroztam, de pár év után így is megérezték a térdeim.
              De hát ez ennek a "sportnak" a velejárója.
              Viszont protektoros "bogár"ruhában furcsán is festenénk az öreg Csepelek, Pannóniák, stb. nyergében

              Komment


                #22
                dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Viszont protektoros „bogár” ruhában furcsán is festenénk az öreg Csepelek, Pannóniák, stb. nyergében
                Hát lenne vigyor az tuti Bár megjegyzem hogy a nadrág alá felvehető térdprotektor is nagyon sokat számít és nem derül rajtunk a fél utca

                Komment


                  #23
                  OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  nadrág alá felvehető térdprotektor
                  Bizony ám! Én ma láttam a Homasitában,kabát alá vehető gerincprotektort 6000 körül.

                  Komment


                    #24
                    A Schwalbe ülészár rögzítő lemez méreteit meg tudnátok adni, mert a motoros boltban nem volt, a weboldalakon meg csak ár van, méret nincs.

                    Komment


                      #25
                      Szia István!
                      Van egy felújított Svalbim meg egy szétszedett is, szívesen megnézném neked de pontosítsunk egy csöppet. Neked ennek a fülnek a méretei kellenek? SIMSON SCHWALBE ÜLÉS ZÁR FÜL >> 1690 Ft. << OdorMotor.hu

                      Ezt a fecskét akarom feléleszteni lehetőleg még idén:Click image for larger version

Name:	20130709495.jpg
Views:	1
Size:	197.3 KB
ID:	137903
                      Kissé leharcolt állapotú, de úgy 90%-ban megvan mindene.
                      Sok munka lesz vele és sokat is kell rá költeni, igazi kihívás

                      Komment


                        #26
                        Igen, erre gondoltam, de közben megtaláltam, mert az ülésrögzítőhöz volt csavarozva. Elég sok olyan "szerelés" volt rajta, amit nem kellett volna, de most szét van szedve teljesen, már le van alapozózva, és ma, vagy holnap megkapja a színt is, aztán kezdem szépen összeszerelni. Pár apróság hoányzik még, de már motorozható lesz.

                        Komment


                          #27
                          Ritka az olyan szoci motor amit szakszerűen szereltek. A nehezén túl vagy ezek szerint. Ha szép lesz a festés akkor már a célegyenesben vagy.

                          Komment


                            #28
                            Most kezdjük a szín felvitelét. Kíváncsi leszek. Nem profi hőkamrás, sima 2K-s lesz, bár a váz, meg az apróságok megkapták, ami kell, de a külső lemezek picit itt-ott horpadtak, így azt még később lehet szépíteni.

                            Komment


                              #29
                              Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              sokat is kell rá költeni, igazi kihívás
                              Ez az igazi kihívás !

                              Komment


                                #30
                                Azt meg tudnátok mutatni hogyan van a sztender rúgója beakasztva? Az enyémen nem volt egyáltalán, és a sztendert, a tartó csövet, és egy rúgót kaptam hozzá, de én a vázon nem találom a rúgó helyét. A Stár-on láttam, hogy egy lemez van felfogatva a lengőkar csavarjához, és abba van akasztva. A Schwalbe-n is így van?




                                Titus, Ahogy elnézem mi hiányzik, kb. 100-150 ezret rá lehetne költeni ismerve az alkatrész árakat! Meglátom nekem mi marad meg, és ha gondolod szívesen neked adom!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X