Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Simson

Collapse
X

• Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, így már sokkal jobban néz ki!
    Jól néz ki az a mozdony is!
    Azzal fogod vontatni?

Csak nem M44 (BoBo) ??? Valóban szép ! Elsőre nem is láttam ... Mondjuk a Nick névből rájöhettem volna !

https://www.youtube.com/watch?v=VMK7r0IkVfA
    Utoljára szerkesztve a következő által: zahi; 2022 márc. 22, 20:30.

Komment

Valaki segitsen mert a tűzgyujtási tilalom ellenére Simsont égetek
      S51, eldúlt a motor, megpakolva, elgörbűlt az oldalsztender tartója. Nem gyári dolog, lábtartóhoz volt rögzitve
      Lábtartót kiszedtem és nem tudom visszailleszteni ha belegebedek sem. Ilyenkor ugye sztender sincs, motor két bakon és szerencsétlenkedek rendesen
      Tartószerkezetben U alakú "bevágás" ahova a lábtartó csöve illeszkedne, de mégsem
      A lábtartó csövén 2 fül ami kivülröl/?/ ráfekszik a vasszerkezetre 3+1 csavar rögziti
      Az a két fül nem akar visszamenni a helyére mintha cső összement volna, de nem. Útban van a lábfékkar is
      Hol a kar helye, a lábtartó alatt vagy felett? Visítok már a szerencsétlenkedés miatt, amúgy sem kevés bajom van

Komment

horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Visítok már
        Sikerült valahogy visszatenni, még ki kell venni, ez csak próba. Motor az ölemben hogy a másik feléhez is elérjek, gatyám lecsúszik, vissza a bakra, becsípte a körmöm. Áhh, van amit egyedül nagyon nehéz megjavitani
        Itt feladtam mára, a víz ömlik rólam hogy a szemüvegbe is belecsöpög

Komment

a víz ömlik rólam hogy a szemüvegbe is belecsöpög
          A gépészkedésnek is megvannak az örömei!

Igen ilyen a 40 fok melegben való flexelés is,törlöd a homlokod de olyan mint a reszelő,belefolyik az izzadság a szemedbe ,hát behunyod csak haladj,de a szemüveg meg bepárásodott,a kezed ragad a kosztól igen,hát ha dogózni köll akkor :hajrá....
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A gépészkedésnek is megvannak az örömei!
            A sztender rugó visszaakasztására a szomszédot kellett megkérnem. Sec-perc és visszaakasztotta. Ennyire vén lettem

Komment

Ennyire vén lettem
              Persze van annál nagyobb öröm is mint megvénülni, de amikor nagyon elkenődsz, gondolj azokra, akiknek még az sem adatott meg. Nálam bevált.

Komment

Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X