Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MZ ES-TS mindenféle

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    BIztosan semmi csúnyára nem gondolt- ugye ezt irtják Sidollal?
    OdinHEM, CZsolti és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      A réz fa károsítóját fogyasztó szárnyasra gondolsz? Réz fa szú bagoly?
      Igen. Nóta is van róla: Spatzen Jodler Sextett - Rézfaszú bagoly - YouTube

      Bocs, de ezt találtam róla.
      Valaki2, Trophyman és 4 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        Itt van robbantott ábra a trophyhoz.
        jefe, taluga és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          Köszönöm a segítséget!

          Komment


            Még jó, hogy a link működik, mert egy ilyen szöveg a baglyos kép után elég érdekes lenne. :-)

            Komment


              Még jó, hogy möxik IT-s vagyok . Ezért a Skoda topic

              Komment


                Nos, ma volt az a nap, amikor kirázott a hideg. Méghozzá ettől:
                Click image for larger version

Name:	P8290320.jpg
Views:	1
Size:	190.1 KB
ID:	140953Click image for larger version

Name:	P8290319.jpg
Views:	2
Size:	190.3 KB
ID:	140954
                Ez a Trophy első lengőkar felfüggesztése lenne. Most este előszedtem, hogy megpucoljam. Mondván, már csak ezt az egy váz elemet kell megpucolni és festeni, hogy végre lassacskán elkezdhessem összeépíteni a gépet. Néhány réteg mocsok lekerült róla, és ez a látvány fogadott. Átvillant az agyamon a kép, hogy mi van akkor, ha annak idején, vásárlás után csak nagyjából lepucolgatom a motort, valahogy áttolom a vizsgán, aztán száguldozok vele? Majd egy jó 80-90-es tempónál ez a darab megunja az ottlevést A kerék bebucskázik a motor alá, én meg egy szembejövő kamion alá
                Szóval, mint annyi minden, ez is igazolja, hogy ilyen öreg masinákat használatba vétel előtt igenis tessék átnézni, szétszedni, megtapogatni, gondosan összerakni!
                Másrészt az a kérdés is megfogalmazódott bennem, hogy szerencsétlen motor mivel érdemelte ki ezt a mostoha sorsot? Mit kaphatott ez, hogy ilyenek történtek vele??? Ugyanis 2 motortartó fül, üléstartó fülek, akku tartó tálca is újra van heggesztve. Milyen krosszozáson mehetett keresztül, amitől még ezek is leszakadtak?
                taluga, Igor és 2 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  Nem semmi... Szegény motor.

                  Komment


                    Sziasztok!
                    A 125-ös Trophy-m indexeit nem tudom normálisan felrakni
                    Akárhogy próbáltam mindig laza,nem is mertem menet közben kipróbálni, mert féltem hogy a menetszél kiszakitja.
                    Bekötöttem az indexeket, és beraktam őket a helyükre, majd a csavarral odaerősitettem.Csak a bal oldalin van kormány vég tükör, elvileg az erősitené oda, de az még lazább mint a jobb oldali amin van tükör!Eredeti indexeim vannak, nem utángyártott szerencsére.Láttam már trophy-kat kormányvég tükör nélkül, és azoknak szilárdan volt az indexük a kormányban.

                    Komment


                      Miért nem hézagolod ki csiszolóvászonnal, vagy vékony rézlemezzel?
                      OdinHEM, taluga és 2 további látogató kedvelte ezt.
                      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                      Komment


                        Megpróbálom
                        Csak nem gondoltam volna hogy ilyen megoldást kell alkalmaznom.
                        Még nem volt dolgom ilyen indexel, ezért e téren még tapasztalatlan vagyok.
                        Azt hittem kihagytam valamiféle alkatrészt
                        Köszi a segitséget !
                        OdinHEM, taluga és dongos78 kedvelte ezt.

                        Komment


                          Lassan ki kell költöztetnem a lakásból, mert ha odabent túl nagyra nől, baj lesz
                          Click image for larger version

Name:	P9280331.jpg
Views:	1
Size:	187.4 KB
ID:	141208
                          Trophyman, taluga és 2 további látogató kedvelte ezt.

                          Komment


                            hogy a bowdent el tudják vezetni a burkolat alá, ne lógjon össze-vissza
                            Plussz ezzel a megoldással a bowden nem tekeredik hanem hosszirányú a terhelés, ami hosszabb élettartamot eredményez A TL Pannóniáé is hasonló megoldás
                            Az "egérrágással" mi lett? Ki lett hegesztve?
                            Utoljára szerkesztve a következő által: OdinHEM; 2014 szept. 29, 10:22.
                            taluga kedvelte ezt.

                            Komment


                              Üdv mindenkinek !

                              Először is BUÉK ! Ma túrtam egy kicsit a padláson , és egy a pannóniával sehogy sem egyeztethető alkatrészre lettem figyelmes! Nem valami " ilyes-furma Earles formátumú mellső kerék megvezető alkalmatosságot " hajkurászott valaki ?
                              Nem a legtisztább , de újszerűnek néz ki (vagy csak a portól nem látok)...Click image for larger version

Name:	Kép0237.jpg
Views:	1
Size:	193.2 KB
ID:	143481Click image for larger version

Name:	Kép0238.jpg
Views:	1
Size:	192.5 KB
ID:	143482Click image for larger version

Name:	Kép0239.jpg
Views:	1
Size:	193.8 KB
ID:	143483Click image for larger version

Name:	Kép0243.jpg
Views:	1
Size:	195.2 KB
ID:	143484Click image for larger version

Name:	Kép0242.jpg
Views:	1
Size:	199.1 KB
ID:	143485
                              taluga kedvelte ezt.

                              Komment


                                pannóniával sehogy sem egyeztethető alkatrész
                                Csak kitartás kérdése... Gondolom a váz többi része és papír nincs hozzá. :/ Na nem mintha szükségem lenne 250-es Trophyra.
                                taluga és zahi kedvelte ezt.
                                There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X