Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia nyereg, ülés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    a 70es évjáratú P10H-nak is ilyen űlése volt(, attól eltekintve, hogy már nem rugós, hanem lemez)?
    Előre is köszönöm az infót!

    Komment


      #17
      dinomenegin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Üdvözlök mindenkit!
      A téma egy igen "lényeges" kérdést érint: a Pannonia ülések kapaszkodó hevederét rögzítő fémlap íves vége merre áll "helyesen"? Láttam már mindkét verzióban, típustól függetlenül. Esetleg itt is az összeszerelők napi szépérzéke volt a vezérfonal?
      Köszönöm!
      Szerintem felfelé áll.
      Utoljára szerkesztve a következő által: ApaE; 2012 máj. 30, 07:27. Oka: Az idézett hozzászólást és a választ áthúztam ebbe a témába

      Komment


        #18
        lyeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szerintem felfelé áll.

        Utoljára módosítva: ApaE által : Ma 08:27 Oka: Az idézett hozzászólást és a választ áthúztam ebbe a témába
        Megelőztél ApaE, már én is azon "dolgoztam", hogy ide irányítom az embert!
        A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

        Komment


          #19
          Sziasztok,

          vettem egy nagyon jó állapotú lemezt, mert a régi eltört. A régi ülésem kb. 2005-ben volt kárpitosnál, akkor kapott új szivacsot és huzatot. Most azt szétszedtem és annak a szivacsát szeretném felhasználni az új üléshez. Teszek fel képet, hogy hogyan is néz ki. Ezen a kemény "szivacson" volt még egy réteg, felül 2cm-es, oldalt 1cm-es. A -t5- által feltett képek alapján úgy gondolom, hogy az első része a szivacsnak túlzottan követi a lemez formáját( a képek alapján kevésbé kellene ívesnek lennie), ezért arra gondoltam, hogy erre a részre még teszek egy kevés szivacsot. Ha valakinek esetleg lenne képe még kárpitozatlan ülésről, akkor kérem ossza meg velem, vagy ha van valakinek jó tanácsa, akkor azt is szívesen meghallgatom.
          Köszönöm!
          Click image for larger version

Name:	2012-07-10 18.36.23.jpg
Views:	1
Size:	203.8 KB
ID:	131545
          Utoljára szerkesztve a következő által: ici169; 2012 júl. 14, 12:50.

          Komment


            #20
            Sziasztok, valaki aki nagyon penge Pannoniából meg tudja mondani hogy milyen ülést csináltassak erre:
            Click image for larger version

Name:	tlf.jpg
Views:	2
Size:	195.6 KB
ID:	131817
            Ezen ugye ez van:
            Click image for larger version

Name:	tlfülés.jpg
Views:	1
Size:	62.5 KB
ID:	131818
            De a kárpitos szerint ez TL/TLT ülés. A nyilvántartóba TLT 250 F néven van a gép és 61'es, a váz szám T1/ el kezdődik, én TLF ként vettem és pöcslámpás meg egy jó pár dolog TLF rajta, ezt már kifejtettem másik témában, többek között a nyaktábla is de lux.
            Szóval ezt kicserélték vajon az évek során és csináltassak valami TLF vagy T1 ülést rá? Vagy ez maradhat?
            You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

            Komment


              #21
              Azoknak szerintem barna ülésük van. TLF, T1 az ilyen piros, de talán fehér alsó díszcsíkkal. T5 meg piros-fekete.
              Ha jól rémlik.
              Aries88 kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                Esetleg még valaki? Azért vagyok türelmetlen, mert holnap vinném a kárpitoshoz és nem tudom mit mondjak...
                You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                Komment


                  #23
                  Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Esetleg még valaki?
                  Szia! Korábban már beszéltük, hogy hasonló motorjaink vannak - az enyém váza T1109.. Az egész motor gyárihoz közeli állapotban maradt meg, az ülése ugyanez a piros-piros, csak felül vékony fehér kéderrel + barna bőrszíjjal (aláhajtva, lemez nélkül). Én ilyet is csináltattam rá a kárpitossal. (Megelőzendő a következő kérdést ami felmerülhet benned: 6400 HUF-ra jött ki munkadíjjal, anyaggal, alaplemez hegesztésével, de kapaszkodó nélkül.)
                  Utoljára szerkesztve a következő által: kollarg; 2012 aug. 21, 19:17.
                  Aries88 kedvelte ezt.
                  There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                  Komment


                    #24
                    Aries88,
                    Üdv! 61-es T1 -es ülése teljes piros, fehér kéderrel, igazi bőr kapaszkodóval belülről rögzítve.
                    Aries88 kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25
                      Szerintetek ez az üléslemez még menthető, vagy dobhatom a fémhulladékba?

                      Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	173.0 KB
ID:	131838 Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	1
Size:	192.4 KB
ID:	131839

                      Komment


                        #26
                        Nekem ilyen volt es ilyen lett

                        Click image for larger version

Name:	DSC00310.jpg
Views:	1
Size:	204.3 KB
ID:	131848Click image for larger version

Name:	DSC00311.jpg
Views:	1
Size:	168.4 KB
ID:	131849Click image for larger version

Name:	DSC00312.jpg
Views:	1
Size:	204.6 KB
ID:	131850Click image for larger version

Name:	DSC00317.jpg
Views:	1
Size:	171.1 KB
ID:	131851Click image for larger version

Name:	DSC00318.jpg
Views:	1
Size:	173.2 KB
ID:	131852
                        Titus, OdinHEM és 3 további látogató kedvelte ezt.

                        Komment


                          #27
                          Ez bíztató!
                          Magad javítottad, vagy valakit megbíztál vele?

                          Komment


                            #28
                            A tesom csinalta (nem karosszerias) neki van erzeke tobb mint nekem meg minden fele hegesztoje .De szerintem is elfogadhato .
                            OdinHEM kedvelte ezt.

                            Komment


                              #29
                              Sziasztok!
                              A pápai börzén vettem a t5-ösömhöz egy ülés szivacsot, ám hazaérve rádöbbentem, hogy ez sehogy sem passzol az üléslemezhez. Csúnyán átvertek, vagy lehet, hogy ez egy későbbi Pannónia ülés?Click image for larger version

Name:	1305200006.JPG
Views:	1
Size:	54.1 KB
ID:	137598

                              Komment


                                #30
                                Szia!

                                Ha nem 5 akkor 10 es eleg jo allapotban is van ,de ne aggodj ez biztos nem marad rajtad ha gondolod adok szamokat Papan akivel eltudnad cserelni vagy venni tole ha kell!
                                OdinHEM kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X