Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Apa kezdődik,avagy T1 kicsit másként!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #91
    Bubu1976 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Az nem fékkar, acél váltókar krómozott nem polírozott alu!Megtartanám
    Nem vagyok egy nagy szekértője a típusnak , csak az tűnt fel , hogy a bevágás ami a ricnire szorítás lehetőségét megadja , természetellenesen -fordítva van . szerintem . ezért gondoltam , hogy másik oldalra való . az meg hogy alu vagy vas , nem látszik

    ------ de annak a fényében hogy ez vas , még jobban érdekelne egy ilyen kar ! Nincs valakinek ?

    Komment


      #92
      Hogy kinek mi a természetellenes azt nem tudom, nekem nem tűnik annak, az anya is direkt került felülre mivel esztétikusabb mint az imbusz fej .A bevágás a fékpedálon teljesen más megoldással van mint a váltón!

      Komment


        #93
        Nem tudom mely darab a régebbi vagy az ujabb,én eddig ilyennel találkoztam.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #94
          Valószínűleg van ebből is pár féle Itt van kapásból 3 típus.

          Komment


            #95
            Na ezért jó egy pannónia ! van miről agyalni ....ilyenvótmilyenvót ?!

            Komment


              #96
              Na ezt viszont igen nehéz beazonosítani ...wazze , az az igazság hogy olyan került rá amilyen éppen volt a gyárban ...

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X