Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia km-órák

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Persze ekkora baj azért nincs a legtöbb fényező gyűlöli a motorfestést és nem is látja át mit csinál ,de azért egy megbízható szaki szépen le tudja tüsszenti a szeretett gépet.




    de egy kicsit elrugaszkodtunk a pannónia kilométeróráktól

    Komment


      Sziasztok,
      Egy T1-es órában van valami szigetelő a keret és a ház között,tudja esetleg valaki a méretét?
      Köszönöm

      Komment


        Gumigyűrű van ott, börzéken szokott lenni.

        Komment


          Helló!A fehér számlapos 140-es óra belső szerkezetének az öntött kis alkatrészei ugyebár némelyik órában sajnos tönkremennek.Főleg nálam is a számláló fogaskerekeknél az a kis kihajtó ház.Volna esély arra,hogy ezeket az alkatrészeket elkészíteni egy kicsit jobb anyagból mondjuk sárgarézből (bronz)Nekem igérték,hogy cnc forgácsológépen elkészítik nekem ezeket,de nem tom lesz-e belőle valami.De aki felújítja az órákat az is használt régi alkatrészt tesz bele?

          Komment


            Zsolt27 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            De aki felújítja az órákat az is használt régi alkatrészt tesz bele?
            Igen. Ami eddig nem repedezett-töredezett darabokra, az már ezután is jó lesz.
            Zsolt27 és OdinHEM kedvelte ezt.

            Komment


              godet65 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok!

              Tudja valaki, hogy a P20-asok mérföldórákkal is jöttek ki? Tudnillik van egy vadi új (nem használt) órám és eladnám annak aki használni tudná, de nem tudom hogy tényleg az e? 30 éve őrzöm de minek? [ATTACH=CONFIG]14606[/ATTACH]
              baxy1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Köszönjük az infót hasznos csak valaki ezért pénzt is ad így néha a tudás megfizethetetlen
              Kis irigy! A net nem csak haszonszerzésre használható! Amúgy most jutott csak eszembe, hogy tavaly ide regisztráltam, aminek csupán az volt a célja, hogy olyannak adjam az órát aki nem csak a pincébe tárolja majd mint én ha nem használni is tudja, értékeli. És nem igazán haszonszerzés céljából. De ha rögtön azt írom vigye aki akarja ingyen van lehet ő kezdi árulni ami nem lett volna szép. Na mindegy. Oda adom bárkinek beszerzési áron, ami a vásárlási nyugtája szerint (megtaláltam a papírjait) 70,50Ft.-azaz hetven forint ötven fillér.

              Click image for larger version

Name:	005.jpg
Views:	1
Size:	203.3 KB
ID:	139026Click image for larger version

Name:	006.jpg
Views:	1
Size:	191.8 KB
ID:	139027Click image for larger version

Name:	007.jpg
Views:	1
Size:	195.2 KB
ID:	139028Click image for larger version

Name:	004.jpg
Views:	1
Size:	189.1 KB
ID:	139029

              Komment


                Valami nincs itt rendben nem értem miért is vagyok vagy vagyunk irigyek??????

                Komment


                  Nézd, egyikünknek sincs olyan motorja, amire az egyébként igen ritka órád passzolna.
                  Szerintem ez pozitív, hogy haszonszerzés céljából senki nem kérte el. De ne add oda 70 és fél forintért, hanem tedd fel (vagy kérj meg valakit) a vaterára és akinek igazán szüksége van rá, meg fogja adni érte a korrekt, reális ellenértéket.

                  Komment


                    Az kétségtelen hogy értéket képvisel csak az a kérdés ,hogy mennyit , illetve kinek . Lehet valaki most is keres ilyen órát és tétlenkedik mert hiányzik e alkatrésze.

                    Komment


                      Pl ApaE-nek is van angol kapcsolata, Ő biztos nagyon örülne neki, mert abban a motorban biztos mérföldes óra van.
                      Bár az inkább fehér számlapos

                      Komment


                        godet65, -nek köszönöm hogy meglátogatott , elhozta és nekem adta az órát .Merem remélni ,hogy jó helyre került - a kis kiállítós szekrénykémbe - és ott is marad amíg egyszer fel nem kerül a megépítendő T-1 szerü motoromra .
                        Mert a tiszta lelkiismeretem megőrzése miatt nem fogok megválnil --az egy üveg 2010 es évj. Szürkebarát ért kapott jószágtól .

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X