Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia km-órák

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Nagyon szépen köszönöm az elismerő szavakat, de messze vagyok én még az igazi veteránosságtól, viszont ha tudok szivesen segítek!

    Komment


      HA van időd fotózni várom a fotókat az alkatrészekről

      Komment


        Meg fogom oldani kis türelmedet kérem

        Komment


          Ok rendben régi öreg "veteránosoktól " hallottam ,hogy 1-2 nap ,pár hét illetve néhány hónap e szakmában nem számít
          Tamás78 és OdinHEM kedvelte ezt.

          Komment


            Sziasztok!

            Tudja valaki, hogy a P20-asok mérföldórákkal is jöttek ki? Tudnillik van egy vadi új (nem használt) órám és eladnám annak aki használni tudná, de nem tudom hogy tényleg az e? 30 éve őrzöm de minek? Click image for larger version

Name:	SDC10042.jpg
Views:	1
Size:	124.8 KB
ID:	134825
            OdinHEM és mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              Üdv a p20-ban tudtommal nem ilyen órák voltak , ez az óra valóban makulátlan

              Komment


                P12, P21 ha mérföldes akkor export változat vagy P21 LUX. Valóban gyönyörű darab.
                baxy1 kedvelte ezt.

                Komment


                  Köszönjük az infót hasznos csak valaki ezért pénzt is ad így néha a tudás megfizethetetlen

                  Komment


                    OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    vagy P21 LUX
                    Aham. Azzal volt egy próbálkozás a Amerikai piacra, de azt nem tudom, egyáltalán eljutott-e belőlük végül egyetlen darab is.

                    Komment


                      Sziasztok,
                      Szeretnék érdeklődni, hogy szerintetek milyen festés,felület kezelés van a km óra házán, valamint a leszorító lemezén.
                      Szeretném reprodukálni. Köszönöm

                      Komment


                        Szürke kalapácslakk.
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          A km óra házon lévő szürke kalapács festéket talán a Hammerite festékek közül lehetne választani.Azok között emlékszem,hogy vannak kalapács színek.Csak 1 liter festék talán egy kicsit sok lenne rá.Meg nem is túl olcsók.Az enyémet a fényezők valamilyen világos szürkére festették,de mindjárt nem tetszett amint megláttam,pedig vittem mintadarabot is.Lehetne mondjuk pumpás spraybe külön kevertetni ilyet boltban kicsit kevesebbetMert erről már hallottam.

                          Komment


                            Zsolt27 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Az enyémet a fényezők valamilyen világos szürkére festették,de mindjárt nem tetszett amint megláttam,pedig vittem mintadarabot is. Lehetne mondjuk pumpás spraybe külön kevertetni ilyet boltban kicsit kevesebbet Mert erről már hallottam.
                            Ez a fajta " precizitás " számomra már egy kicsit fájdalmas. Természetesen törekedjünk a tőllűnk telhető legnagyobb gondosságra, de nem mindegy annak a lámpafejbe dugott órának hogy milyen színű ( Persze a külső órás motor az más. )
                            wsievers, baxy1 és mátéapu kedvelte ezt.

                            Komment


                              Hát persze hogy mindegy ,de a múltkor megláttam az egyik lámpafejemet nem fújták ki belül nekem is eldurrant az agyam pedig megbeszéltük ,hogy ki legyen fújva.igaz ez sem látszik.

                              Komment


                                baxy1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                eldurrant az agyam pedig megbeszéltük

                                Így igaz. Hiába mondják hogy manapság egy sufni műhely is tud olyat mint anno a gyár, ha az nagyívű leszarom stílussal párosul
                                Beagle kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X