Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Gyerünk veteránnal motorozni! De miben?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

  • sepy
    replied
    Veterán járművek Békéscsabán címszó alatt még több kép a Viharsarokból!

    Leave a comment:


  • CZsolti
    replied
    Meghívó mellékelve. mi is ott leszünk.

    Leave a comment:


  • sepy
    replied
    Barátaim! Invitállak Benneteket egy mini találkozóra Békéscsabára a vasárnapi motoros kiállításra. Jobb idő esetén / most esik éppen / elgurulok a Lányommal az irányba. Hívogatlak Benneteket egy kis beszélgetésre hisz a személyes találkozó többet mond a személytelen levelezésnél. Nem az számít melyikünk a kicsi vagy nagy szőke vagy barna / jó Nektek mert/ az enyém fehér!Bár nem kesergek miatta én megértem ezt is.

    Leave a comment:


  • sepy
    replied
    Én ezt szeretném megérni. Lehet,hogy az enyémek élénkebbek az átlagnál??. Persze ha nem így lenne akkor betegek lennének ami pedig nem jó inkább legyenek inkább "aktívak"!

    Leave a comment:


  • sinter
    replied
    1 játék 1 nap és le van selejtezve.
    Ezért szeretem többek között én is a Legót mert ha azt leejti a gyerkőc nem törik össze csak szét esik. Van a gyereknek 20 éves Legója amin több generáció játszott és még mindig jó!

    Leave a comment:


  • sepy
    replied
    A 8 gyerkőcöm is tud alakítani, nem kell a szomszédba mennem. 1 játék 1 nap és le van selejtezve.

    Leave a comment:


  • CZsolti
    replied
    Két cipzárcsere után mondom ezt. Az egyiknél megoldás lehetett volna, ha hamarabb találok erre az oldalra. Nagyfogú műanyag cipzárt minden gyerekkabátba! Könnyen törik, romlik, cserélni nehéz. Ja igen ennek van a legnagyobb kocsija, tehát a kis erős ujjak jól meg tudják fogni és letépni - egymásról. (Szülői örömök )

    Leave a comment:


  • sepy
    replied
    Zsoltikám ez jó ötlet de csak olyan mint a cím -ha rágni is akarsz ? nem csak pampogni akkor vagy jót kell csináltatni vagy tejbe papit kell vacsizni!

    Leave a comment:


  • CZsolti
    replied
    A motoros ruházat tele van cipzárakkal, amik olykor szintén javításra szorulnak. Egy drága bőrdzsekin pedig nem is olcsó egy cipzárcsere. Ez az oldal ezért hasznos lehet mindannyiunknak.

    Cipzár protézis

    Leave a comment:


  • sepy
    replied
    Akkor 5 motor volt a faluban és mindenki köszönt mindenkinek most sajnos ez kihalóban van. Még beöltözve sem teljesen biztonságos mert egy motoros kis darab" ha lehet azt le kell szorítani az útról' .

    Leave a comment:


  • wsievers
    replied
    Zakó,nyakkendő,ing,fekete nadrág
    Hát lehet nem vállalnám be...

    Leave a comment:


  • gesszti
    replied
    Keriadam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zakó,nyakkendő,ing,fekete nadrág minden ami kell, motor csili vili, igy ment mindig a városba, hogy az emberek ne szólják meg Azért a bukósisakot nem felejtette el természetesen
    "Ha már veteránozunk, miért ne adjuk meg a módját" ?
    Ezek az öreg vasak, meg is érdemlik, hogy megadjuk a módját. Becsülettel szolgálnak bennünket évtizedek óta.

    Leave a comment:


  • Keriadam
    replied
    Erre van egy jó kis Sztorim ha megengeditek a nosztalgiázást
    Nagypapám 1968-ban megvette élete második Pannóniáját, egy P10-est.
    Volt már a háznál egy TLF, de mivel erdészről lévén szó az a motor mindig mocskos volt, köszös, nem győzte szegény törölgetni.Hát belefáradt, vett olcsón egy másikat, aminek szorulási gondjai voltak, de a festése tökéletes volt.Hengert elvitte szomszédhoz, megcsinálta,tökéletes,megy minden.
    Nagymamám mindig szekálta nagypapámat hogy milyen koszosan, megy a városba motorral.Erre mit csinált az öreg ?
    Zakó,nyakkendő,ing,fekete nadrág minden ami kell, motor csili vili, igy ment mindig a városba, hogy az emberek ne szólják meg Azért a bukósisakot nem felejtette el természetesen
    "Ha már veteránozunk, miért ne adjuk meg a módját" ?

    Leave a comment:


  • gesszti
    replied
    Egyet már "sikerült" összetörni.

    Elütött egy kukáskocsi... :-)

    9 év után ültem vissza motorra. Azóta kesztyű, térdvédő, normális cipő, kabát, sisak a minimum, még ha csak pár km-re megyek is.

    Leave a comment:


  • wsievers
    replied
    Kivéve az M42 rohamsisakot. Az csak szikrázik ilyenkor. Ha Berlintől Sztálingrádig jó volt, megteszi Eger és Egerszalók között is.

    Leave a comment:

Ugrás az oldal tetejére
Working...
X