Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Műszaki vizsgás élmények

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha NKH-nál akkor 4400 Ft, ha külsős vizsgahelyen akkor hozzájön még átvizsgálási díj így kb 8-9000 Ft közt mozog.
    norinco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    műszaki vizsga 9360

    okmányiroda
    forgalmi és törzskönyv 12000
    átírás 4500
    rendszám 5500
    érvényesítő cimke 585
    Ha jól értelmezem Norincónak első forgalomba helyezés volt, Tudtommal ezt nem csinálhatja senki más, csak a NKH.

    Komment


      #77
      Mir-mur, biztos ez? Régen nem így volt és nem nagyon szeretnék 60 km-t menni emiatt, mikor 1 km-re van vizsgabázis...
      sinter kedvelte ezt.

      Komment


        #78
        Én időszakos műszaki vizsgáról írtam. Ha forgalomba helyezés volt akkor úgy van ahogy Mir-Mur írja.

        Demeter! Azt javaslom kérdezz rá telefonon az ott aktuális árakra, mert az NKH-nál az ár fix 4360.-, de külsős vizsgahelyen kb. 8 Mátyástól indul és van olyan hely ahol 1 István Király az ára.

        Komment


          #79
          Nekem a forgalmiba már átiratáskor bejegyezték a változást így külsős helyen vizsgáztatva 8000ft. a matricával felragasztva a helyszinen! És irány az utca pora.

          Komment


            #80
            Forgalomba helyezést csak az NKH-nál csinálnak. Máshol nem lehet.
            Én az éven vittem az enyémet szintén Miskolcra(pedig van 1,5km-re is olyan hely ahol csinálnak műszaki vizsgát)
            Bevittük a gépet a megbeszélt időpontra, vártunk elég sokat aztán szóltak hogy meg is van és vihetjük a szomszédba eredetvizsgára
            Nekem is kb 4500ft volt.

            Komment


              #81
              Az én trophym szürke forgalmis, forgalomból végleg kivont, rendszám nélküli. Én is csak NKH-hoz vihettem, csak ők vizsgáztathatnak rsz. nélküli motort. (Sajnos nem sikerült a vizsga, de ez van... majd egyszer....).

              Komment


                #82
                Mezőkövesden is hasonlóak az árak. Reggel fél nyolckor bevittem, mentem dolgozni, délután négykor mentem érte.
                9000HUF. Pedig a környéken ők a legolcsóbbak. A fénykép kedvéért ugyan rászigszalagoztam egy jobb oldali tükröt, de a többit ők csinálták, és nem volt gond.
                taluga, sepy és wsievers kedvelte ezt.

                Komment


                  #83
                  sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Azt javaslom kérdezz rá telefonon az ott aktuális árakra, mert az NKH-nál az ár fix 4360.-, de külsős vizsgahelyen kb. 8 Mátyástól indul és van olyan hely ahol 1 István Király az ára.
                  OK, de ha 10 liter gázolajat meg kell vennem fuvarra, miután újfent szívességet kérek a boxeres (nem gatyás ) szomszédtól, a nyolc Mátyás és István király társaságában találom magam azonnal.




                  dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Az én trophym szürke forgalmis, forgalomból végleg kivont, rendszám nélküli.
                  Nekem épp rendszámom még lenne aktuális kombinációval, csak nyilvántartásban nincs. Ezt meg kell kérdeznem jóelőre.

                  Komment


                    #84
                    demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nekem épp rendszámom még lenne aktuális kombinációval, csak nyilvántartásban nincs. Ezt meg kell kérdeznem jóelőre.
                    Úgy tudom hogy ha nincs forgalomban a gép(ha van rendszám ha nincs) akkor csak NKH-nál lehet. Tehát az hogy van rendszám az kevés

                    Komment


                      #85
                      újbóli forgalomba helyezés volt :-)

                      Komment


                        #86
                        heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Úgy tudom hogy ha nincs forgalomban a gép (ha van rendszám ha nincs) akkor csak NKH-nál lehet.
                        Nekem itt a bükkábrányi bánya vizsgatelepén, azt mondták, szürkeforgalmival/oldalkocsira is vizsgáztatnak...pedig ezek NKH-s tételek...
                        Jah és nem nagyon akadékoskodnak ha valami nem 100%-os, mondjuk ha az index és a kürt csak járó motornál megy...
                        sepy kedvelte ezt.
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          #87
                          norinco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          újbóli forgalomba helyezés volt :-)
                          Akkor hol vizsgázott ? Az NKH nál hatósági ár van ! 4,400 ft . Ha meg nem ott vizsgáztattad, akkor borul az eddigi tétel. ( Vagy nagyon csókos vagy )

                          Komment


                            #88
                            móron van egy maszek vizsgaállomás kihelyezett NKH vizsgáztatással.
                            lehet nem pontosan fogalmazok, de értsed úgy, hogy maszek vizsgahely NKH-s jogositvánnyokkal

                            Komment


                              #89
                              wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Jah és nem nagyon akadékoskodnak ha valami nem 100%-os, mondjuk ha az index és a kürt csak járó motornál megy...
                              Ezért nekem sem akadékoskodtak az NKH-nál. Mondanom sem kellett, a vizsgabiztos ránézett a motorra, és mondta, hogy tudja, hogy ez öreg vas, és csak járó motorral működnek rendesen a dolgok, indítsam be nyugodtan.
                              Csak sajnos a fékpadon hasalt el a gép, azzal nem tudtunk ott helyben mit kezdeni...

                              Komment


                                #90
                                Csak sajnos a fékpadon hasalt el a gép, azzal nem tudtunk ott helyben mit kezdeni...
                                Pedig lehet, csak akarni kell...
                                sepy és madorka kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X