Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Okmányait vesztett jármű forgalomba helyezése összeépítési engedéllyel

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #91
    Lac- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    külföldön pedig sok százezer forinttal drágábban adják az ugyanilyen állapotúakat, mondjuk hogy van-e papír vagy nincs az mindegy,
    Ennyi , a többi csak rizsa .
    Viszont akkor itt felmerül az a kérdés : miért nem fogadod el , hogy megoldható a probléma , de nem egyszerüen hanam úgy ahogy leírtuk itt a több variációt --de arra senki nem fog itt neked garanciát adni , hogy pont ott , pont neked , mi a járhatóbb , megoldhatóbb .....stb ,stb .
    Mert,ha ez olyan egyszerű lenne mint a vonatsin akkor nem lenne papír nélküli motor ---nem ?

    Számomra kicsit olyan , mint ha minden áron előre kéne a garancia a csajtól , hogy jót fogunk dugni .

    Csinálni kell amig jó nem lesz !



    Lac- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De egyébként mint írtam érzelmi okok is vannak, mert régen kinéztem magamnak ezt a típust...
    Voltam igy én is ---még régen , kinéztem magamnak a Bíró Icát azelső csöcsös plakáton --és végül is ez már 50% , én nagyon akartam .....
    dongos78, OdinHEM és 6 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #92
      Azt ki lehet jelenteni, hogy a Horex Regina egy értékes motorkerékpár. Nyugaton is már vadásszák egy ideje...
      Én megvenném mindkét motort, meghirdetném nyugaton és az árából megvenném a papíros kész vagy felújítandó EGY Darab motort...
      joker, OdinHEM és Lemezjáték kedvelte ezt.

      Komment


        #93
        miért nem fogadod el , hogy megoldható a probléma
        Elfogadnám én, ha meg tudnék róla bizonyosodni, hogy tényleg megoldható... De látom már egyre inkább, hogy ezt meg kellene kockáztatni, és akkor kiderül, hogy mi lesz azt kész...
        OdinHEM kedvelte ezt.

        Komment


          #94
          ...Meglátod addig tökölsz, amíg oda nem megyek és megveszem!!!
          joker és OdinHEM kedvelte ezt.

          Komment


            #95
            ...Meglátod addig tökölsz, amíg oda nem megyek és megveszem!!!
            Na látod ennek nem örülnék...
            Lemezjáték kedvelte ezt.

            Komment


              #96
              Na látod ennek nem örülnék...
              Pedig a hsz-ekből ítélve:ez nálad egy két évig eltart!

              Van egy ilyen kolegám,halálra idegesít a dontés-képtelensége!!!!!
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #97
                halálra idegesít a dontés-képtelensége
                Vagy mégsem?
                Lemezjáték, Lac- és mátéapu kedvelte ezt.

                Komment


                  #98
                  Na látod ennek nem örülnék...
                  Sok vételről lemaradtam , hogy gondolkodtam rajta egy kicsit. pl kikalkuláltam hogy megvan-e a rávaló.
                  wsievers kedvelte ezt.

                  Komment


                    #99
                    Lac- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ...Meglátod addig tökölsz, amíg oda nem megyek és megveszem!!!

                    Na látod ennek nem örülnék...

                    ....ja , hamá az enyim nem lesz --neked se legyen jó unica hungarica ( lehet ,hogy nem így mondják külföldiül , de jól hangzik )
                    emu, mátéapu és Lemezjáték kedvelte ezt.

                    Komment


                      Lac-
                      Na látod ennek nem örülnék...
                      Most láttam a Jófogáson egy 1956-os felújított oldalkocsis TLT Pannóniát 560 ezer Ft-ért. Szerintem bőven megér annyit, az más kérdés, hogy nekem a töredéke sincs most ilyesmire...De másnak van, egy nap múlva már nem volt fent...

                      Csak szólok...

                      Komment


                        A Horex meg 6000€ fölött indul a mobilén, nagy pénz nagy foci.
                        Így a TLT már látható, hogy kis foci...

                        Komment


                          Most láttam a Jófogáson egy 1956-os felújított oldalkocsis TLT Pannóniát
                          Felújított TLT oldalkocsival simán ér ennyit persze, mondjuk lehet voltak papírjai... Valójában rájöttem, hogy bele kell vágni, azt majd lesz valami... Persze ha nem jön össze az gáz, de ha már csak itt lesz a garázsban olyan boldog leszek, hogy az csak na, hogy utána sikerül-e azt nem tudom, de látok rá esélyt, úgyhogy csütörtökön megyek megnézem, és ha sikerül el is hozom... a többi meg majd alakul....

                          Komment


                            Ha a TLT ennyit ér akkor gyorsan nekiesek a TL-nek, meg veszek mellé egy oldalkocsit is
                            Csak eladni nem lenne szívem utána, de papírja meg nincs, szóval használni se tudnám...

                            Komment


                              bele kell vágni, azt majd lesz valami
                              Végső esetben P-s rendszám kölcsönzés, és mehet...
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                Üdvözlet, Lac!

                                Ezt a hirdetést már láttad?

                                Eladó Horex Regina 350 - Képes Motor

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X