Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Okmányait vesztett jármű forgalomba helyezése összeépítési engedéllyel

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Okmányait vesztett jármű forgalomba helyezése összeépítési engedéllyel

    Sziasztok!
    Írjátok le legyetek szívesek, hogy miként lehet "összeépítési engedéllyel" egy okmányaitvesztett veteránjárművet ujra üzembe hejezni?

    #2
    ne kérd , hogy leírjam,de egyszer szívesen elmondom,hogy mi a teendőd.

    Tisztelettel:
    Fóti Gyula
    06 20 3 421 373
    Beagle és X11 kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      engem is érdekelne =/

      Komment


        #4
        Ez működik?Mi a folyamata?Orosz géppel próbálta valaki?
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #5
          Valószínűleg többen is kívácsiak lennének a Hogyan?-ra
          Fóti Gyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ne kérd , hogy leírjam,de egyszer szívesen elmondom,hogy mi a teendőd.

          Tisztelettel:
          Fóti Gyula
          06 20 3 421 373

          Komment


            #6
            Che kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              üdv egy dutra 1000-est hogy lehetne lepapírozni mert nincs semmije sem

              Komment


                #8
                Segítséggel! Hova valósi vagy?

                Komment


                  #9
                  Heves megye Erdőtelek

                  Komment


                    #10
                    Szevasz dutra gabi!Most voltam az okmány irodában. Hasonló a problémám.Le lehet papírozni.Lököm az igét.Mindenkinek mondom: Aki evvel a kínnal él együtt.Lassú járműnek 1999 előttinek kell lenni ,adásvételi, , vázszám ,motorszám,ennyi.Nem kaphat törzskönyvet mert nincs papirja.Biztosítás, eredetiség, minden szokványos hivatalos.Motorkerékpár Hivatalosan:Ha nincs papír akkor csak a kiskonyhába nézegetheted.Ha megvan a szürke forgalmi nyitva az út.Ennyit mondott a cimbora.Olvastam még olyat hogy Németbe viszi papírozni.Aki ezt megcsinálja annak vagy a vagyonkája, vagy a házassága rámegy.Én egy csónakmotort akartam így -nem ment.Keveset ígértem biztos.

                    Komment


                      #11
                      Motoros papírozáshoz szólnék hozzá: - "Ohh bárcsak megvolna a szürke forgalmi".
                      De a viccet félre téve, nem kötelező hogy szürke forgalmid legyen, A BEJEGYZETT TULAJDONOS-t kell hogy tudd ki az, s ha él még írj vele egy papírt. Ha nem él akkor az örökös családjával kell póthagyatékizni. Az az illető számít, aki a KEKKH-nél rajta van a kartonon a hozzá tartozó rendszámnál. Vagy a bejegyzett illetőig folytonos adásvételi láncolatod kell bemutatni.
                      Ja az adatbázist úgy tudom csak rendszám alapján tudják keresni.
                      Utoljára szerkesztve a következő által: dott; 2013 jan. 02, 17:18.

                      Komment


                        #12
                        Ez így oké Dott kolléga!Mellesleg Szeged is Hatásköröm.Szép város,második élőhelyem ,lehet összefutunk valahol Árkád stb..Öreg cucc-nál nehéz a tulaj,póthagyaték 1 év., Láncolat, karton a hajad kihullott.Minden megoldható.Ezen a bolygón nincs megoldhatatlan dolog.(az élet egy motor csak be kell rúgni)!
                        dott kedvelte ezt.

                        Komment


                          #13
                          Természetesen szívesen találkozok személyesen is!! Ez minden veterános kollégára vonatkozik aki Szegeden jár. Csak valami módon szóljon előtte.
                          Igen ezt én is tudom hogy minden megoldható. De még a sajátomnál egyelőre csak keresgélek a tulajt illetően.

                          Komment


                            #14
                            volna még egy kérdésem hogy kötök rá biztosítást ha nincs rendszáma mert azt az nélkül nem kötik meg am a gép kereken 40 éves

                            Komment


                              #15

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X