Oldal: 1 / 282 1 2 3 11 51 101 ... UtolsóUtolsó
1-10-ig a(z) 2814 találatból

Chemotox kocsmája

Az alábbi beszélgetés „Chemotox kocsmája” témáról szól, ami a Csevegés nem csak veteránokról fórumban szerepel Csevegő kategóriában; Sziasztok! Készítettem a számomra és bárki más számára egy „kocsmát” mivel a valóságban elég messze ... 125, 207, 250, érzés, üdv

Támogató
    Összes hozzászólás
    205

Chemotox kocsmája

Sziasztok!

Készítettem a számomra és bárki más számára egy „kocsmát” mivel a valóságban elég messze állok bármilyen vállalkozás indításától

Na jó a valódi ok az, hogy vannak olyan kérdéseim, észrevételeim, amik ütik a hülyeség kategóriát, de mivel én indítom ezt a témát így nyugodtan randalírozhatok benne Na persze kocsma alatt nem a káromkodást és a bunyót értem, hanem sok okosság mellett még több ostobaság is elhangzik egy kocsmában és nálam ez utóbbi fokozottan előfordulhat. Szóval úgy is írhattam volna a címet, hogy válaszoljatok chemotox hülyeségeire.

Ettől függetlenül mindenkit szeretettel várok ide, bármilyen témában.

Első kérdésem, hogy Pannónia pumpáról szép képei vannak-e valakinek. Próbálok egyet beszerezni, de amit hirdetésekben látok az koránt sem biztos, hogy eredeti pumpa...

További érdekes témák:
    ApaE, kvaga, Lai és 3 további tag olvasták örömmel.

Támogató
    Összes hozzászólás
    205
    Egy olyan kérdésem is lenne, hogy elmondható-e, hogy anyák csavarok alátétek milyen módon voltak kezelve saját esetemből kiindulva Pannonia P10-H esetén? Kezelés alatt értem: Horganyozás, krómozás.

TZ
    TZ nem elérhető
    Administrator TZ logója
    Összes hozzászólás
    1,236
    Blog bejegyzések
    2
    Szerintem konkrét, „veteránokkal” kapcsolatos kérdéseidet a megfelelő helyeken tedd fel. Hiszen erre való ez az egész fórum!

Több esélyed lenne választ kapni is, arról nem beszélve, hogy mások is megtalálnák később ezeket a beszélgetéseket a cím alapján.

soveny és -t5- kifejezte a tetszését.
    „Másképp lát, aki motorkerékpáron vakációzik. Az autó kirekeszt a világból, nem is eszmélhetsz, hogy képernyő előtt ülsz megint. Tehetetlen szemlélője vagy a jelenségek vonulásának. A motorkerékpárnak nincs képernyője. Kapcsolatba kerülsz mindennel. Nem is nézed már, annyira részese vagy, és a jelenlét érzése lenyűgöz.”
    Robert M. Pirsig: A Zen meg a motorkerékpár-ápolás művészete

Támogató
    Összes hozzászólás
    205
    (mir-mur) Tegyél bele gyári Ural dugót ! Az van Nyíregyen bőven.

Jó, majd beszélek Deél Józsival :-D

Utoljára módosítva: chemotox által : 2012 febr. 05 18:03

Támogató jagdtigger logója
    Összes hozzászólás
    724
    Jó ötlet ez a téma chemotox . Na akkor én is kérdezek, olyan képek kellenének amin rendesen lehet látni hova fogatták fel az indexet és hogyan (úgy tudom hogy több megoldás is volt a hátsó párt illetően, ezeknél az érdekelne hogy hol fúrták át a szerszámtartót ) a 210-es babcin. Leveszik a gipszet neki is állok meg a világítást is feldobom pár modern cuccal, de addig észre se lehet majd venni amíg fel nem kapcsolom . (Mielőtt valaki félreértené nem szakbarbárkodás lesz .)

Előre is köszi a képeket .

Utoljára módosítva: jagdtigger által : 2012 febr. 06 21:01

Támogató
    Összes hozzászólás
    205
    Idézet jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó ötlet ez a téma chemotox . Na akkor én is kérdezek, olyan képek kellenének amin rendesen lehet látni hova fogatták fel az indexet és hogyan (úgy tudom hogy több megoldás is volt a hátsó párt illetően, ezeknél az érdekelne hogy hol fúrták át a szerszámtartót ) a 210-es babcin. Leveszik a gipszet neki is állok meg a világítást is feldobom pár modern cuccal, de addig észre se lehet majd venni amíg fel nem kapcsolom . (Mielőtt valaki félreértené nem szakbarbárkodás lesz .)

Előre is köszi a képeket .
    Hááát. Nem tudom már, hogy jó ötlet-e :-D

Viszont lenne megint egy dolog.

Alkatrész gondban vagyok. Mivel a motorom már másfél éve csak a hiányait mutatja újból és újból lenne megint kérdésem. A féklámpa kapcsolónak (legalábbis nálam) Kellene lennie távtartókank. Valakinek nincs elfekvőben? Sajnos úgy tűnik, hogy a börzéken ilyen „apróságokkal” egyáltalán nem foglalkoznak.

-
    TZ örült ennek az írásnak.

-
    soveny, chemotox, OdinHEM és 1 további tag olvasták örömmel.

Támogató jagdtigger logója
    Összes hozzászólás
    724
    A#5-re semmi tipp? Egy leírás is elég lenne hogy hogyan volt megoldva.

UK
    UK nem elérhető
    Támogató UK logója
    Összes hozzászólás
    954
    Blog bejegyzések
    12
    Csak nekem tűnik úgy, hogy Chemotox kocsmájában mindenki részeg, vagy tényleg nem stimmel valami? Már többször olvastam végig a hozzászólás folyamot, de teljesen összefüggéstelennek tűnik az egész. Persze milyen lenne egy kocsmai beszélgetés, ha nem ilyen.

Tamás78 és Che kifejezte a tetszését.

Oldal: 1 / 282 1 2 3 11 51 101 ... UtolsóUtolsó

Téma információk

Users Browsing this Thread

Jelenleg 2 látogató olvassa a témát. (1 tag és 1 vendég)

1. Titus

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •