Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Laverda 750

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez egy film lenne az elso inditasrol
    Jól szól a gép! A következő videón jöhet egy próbakör

    Komment


      #17
      Most meg a szetszerelese van folyamatban Click image for larger version

Name:	IMG_20210719_200417107.jpg
Views:	127
Size:	894.2 KB
ID:	228192 Click image for larger version

Name:	IMG_20210719_200436693.jpg
Views:	123
Size:	728.2 KB
ID:	228193 ma rendeztem az inditomotort holnap remelem meg leszek az elso futomu felujitasaval mar kiszereltem .Ban benne vagy ket erdekes megoldas amihez kell celszerszamot csinalnom .

      Komment


        #18
        Sikerult szetszedni az elso villat es a kormanycsapagyakat ki banyaszni a vazbol .Erdekes ket simmering van egymas tetejen ,olaj ha lehet annak nevezni az nagyon keves volt benne Click image for larger version

Name:	IMG_20210720_134951818.jpg
Views:	131
Size:	1,008.2 KB
ID:	228195 csapagyak es simmeringek standard meretek Click image for larger version

Name:	IMG_20210720_135223359.jpg
Views:	124
Size:	483.9 KB
ID:	228196 sikerilt hajtogatni ket normalis trafo tartot sajnos nem aruljak a trafokkal ezen mind elvoltak torve .A vibraciotol ezek is es mas terto bilincsek felfogatasok el vannak torve ,nemelyiket mar heggesztettek is.A rendszam es hatsolampa tarto ,lancvedok is eltortek a csavarok korul .Azt vettem eszre hogy sokk jobban remeg mint az ujabb valtozata .Erdekes hogy a sarvedok Inox - bol vannak

        Komment


          #19
          Click image for larger version

Name:	IMG_20210720_221420584.jpg
Views:	124
Size:	390.6 KB
ID:	228203 Most latom vissza olvasva a hozzaszolasaimat mennyi helyesirasi hibat ejtek sajnalom es ezuttal kerek elnezest azoktol kik olvassak a hozzzaszolasaimat .Sajnos a smartfon hasznalata azzal jar hogy melleutm a billentyuzetet.Ma van a szulinapom egy kicsit levagyok torve jo lett volna haza menni egy kicsit ,itt minden ok . De meg is en erzem a szabad mozgas korlatozasat most voltam vakacion Puglia - ba nagyon szep hely meg minden de van egy kis honvagyam.De ez a tema nem ide valo .

          Komment


            #20
            Ma is haladtam egy kicsit Click image for larger version

Name:	IMG_20210721_104540860.jpg
Views:	113
Size:	1.07 MB
ID:	228205 vaz motor kulon Click image for larger version

Name:	IMG_20210721_123535230.jpg
Views:	116
Size:	1.10 MB
ID:	228206 sajnos a homokozos zarva agusztus 10. -ig.Akivel szoktam csinaltatni homozast cromozast horganyozast sajnos be lett oltva egy par napja ma reggeltol a korhazba van ugy nez ki ictus vagy agyhartya gyulladas ,vagy kitudja mi .sajnos.

            Komment


              #21
              movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              napom egy kicsit
              Isten éltessen,sokáig.

              Takard ki a Pannóniát egy körre és megjön a kedved !!!
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #22
                movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                .De ez a tema nem ide valo
                Köztünk minden elmegy... isten éltessen!

                Komment


                  #23
                  Koszonom a jo kivansagokat sajnos a Pannoniaval nem az a gond hogy nem mukodik van rajta muszaki, biztositas a problema hogy kb egy eve hoztak egy rendeletet aminrk ertelmeben kulfoldi rendszamu jarmuvet Olaszorszgi allando lakcimmel rendelkezo egyen nem vezethet akkor sem ha Europai tagallami a jarmu.Mikor az egyeni szabadsag korlatozasaira utalok a hozzaszolazaimban erre es hasonlo korlatozasokra gondolok.Ha Uniorol beszelunk akkor ezek a dolgok szemelyigazolvany jogositvany rendszam stb nem is lenne szabad hogy kulombozzenek .Termeszetesen a multik a bankok azok igen azoknak van szabad ut nemugy az egyennek.

                  Komment


                    #24
                    A vaz homokszorva es alapozva Click image for larger version

Name:	IMG_20210729_113332045.jpg
Views:	107
Size:	1.00 MB
ID:	228275 johet a festes remelem hetvegen megtudom csinalni .Utanna johet az osszerakasa.

                    Komment


                      #25
                      movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      johet a festes remelem hetvegen megtudom csinalni
                      Majd az első körről tégy már egy videót. Nekem sajn spidet kell szednem hogy úgy haladjak mint Te....

                      Komment


                        #26
                        Sainos a videokat nem tudom feltolteni ide ,felrakom a You tube ra az en csatornamra es onnet kene atrakni a link-et csak a menete ezen muveleteknek nem mindig megy.

                        Komment


                          #27
                          https://youtu.be/QuuMdCZd164 ez egy masik inditas amin mar jobb a hangja meglett heggesztve a kipufogo konyok .A baloldali kipufogobol jott az elejen egy kis fustocske de eltunt utanna olaj nem cseppent sehol tobbszor is inditottam utanna .A vazon van egy kis heggeszteni valo egy sarvedo tarto ful van letorve rola mega nyeregtartonyulvanyt meg flexeltek valoszinu valamifele alalakitast akartak eszkozolni rajta ,de nem nagy munkak .
                          Utoljára szerkesztve a következő által: movisz; 2021 júl. 29, 22:04.

                          Komment


                            #28
                            https://youtu.be/BENRbc5aGVYa heggesztoghez elo kellett szednem a vedogazas faklyat remelem ezzel jobban latom majd

                            Komment


                              #29
                              Hat a mai napra meg csak ez hianyzott. Click image for larger version

Name:	IMG_20210730_080123906.jpg
Views:	110
Size:	486.8 KB
ID:	228290 egy kis balaset ,ma meg jonnek egy motorert amit at kellene adnom estig es meg a telokba simmeringek es olajcsere hijja van .Holnap kezdodne nekik a vakacio .

                              Komment


                                #30
                                Erre nem nyomtam tetsziketa bal 2. elég gáz az első sem lehet szebb!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X