Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa 638 vétel

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jawa 638 vétel

    Sziasztok.Mai napon sikerült egy kicsit romos de még menthető 638-as jawara szert tennem,úgyhogy ha van valakinek alkatrésze az írjon rám nyugodtan,üzletelhetünk persze reális keretek között nem pedig arany áron!Van még egy 559-es jawam,ahhoz rengeteg jó alkatrészem van és ha tudok segítek!Előre is köszönöm!

    #2
    Hello! Üdvözöllek köreinkben! Jawaban én nem tudok segíteni,de lesz itt olyan,aki igen! Én mostanában fogom elkezdeni a főnököm 559-es Jawajának a felújítását,íly módon azzal kapcsolatban,lehet majd kérdésem!

    Komment


      #3
      Szia Gida!

      Új tagként és Jawasként is üdvözöllek. Én a 634-ben viszonylag otthon vagyok, a 12V-ost igazából csak messziről láttam. Vagyunk itt egy páran cseh motorkpár tulajdonosok. Majd remélhetőleg jönnek a többiek is szépen sorban üdvözölni.

      Érezd jól magad és szólj hozzá sokat!
      Üdvözlettel: CZsolti
      Lolopez és sepy kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Gida,
        Üdvözöllek !
        Nekem is van 559-em azzal motorozok .A tiéd műszakis ,használod ,vagy csak van ? Hány Ah-s akksid van benne ?
        Oldaltámaszod nincs véletlen ? Nekem az nagyon hiányzik ! Nem szeretem állandóan emelgetni !
        Érezd jól magad !
        Üdv Tamás
        sepy kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Szia!
          Üdv köztünk! Én is inkább 634 ben tudok segíteni(annál nem kell gondolkodnom ). Mifelénk a Czetkák voltak a népszerűbbek, bár azért elég jól ismerem a testvérmodelleket is.
          Lolopez és sepy kedvelte ezt.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #6
            Üdvözölek.
            oldal támaszt találsz a vaterán nekem is onnan sikerült jó állapotut szerezni.

            üdv winetu.
            sepy és Tamás78 kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Szia, üdv a köreinkben, nekem is 634-es mocim van felújítva, mindennap használom is a jó időben.
              Jelenleg újítok fel egy 638as oldalkocsisnak a blokkját, ilyen kérdésben tudok segíteni, alkatrészem az 634 hez van rengeteg.
              Lolopez kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Üdv az oldalon, a sort nem szeretném megszakítani, nekem is 634-es van Sajnos nekem sincsen kimondottan 638-hoz alkatrészem, esetleg krómos kormány,foncsor, kerékagy, küllő... de nem sok minden.
                Lolopez és sepy kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Sziasztok!
                  Én is új tag vagyok és egy 638 oldalkocsis boldog tulajdonosa. Szeretnék tanácsokat kérni gyertya ügyben. Egy évig BRISK N 15 C-vel jártam hiba nélkül. Az idén ahogy elkezdett hidegebb lenni állandóan beköpte a gyertyát pedig ugyanott tankolok a gyújtás és a karbi többször ellenőrizve lett. Ötleteket elfogadok. A másik kérdésem,hogy szeretném lecserélni a gyújtást tirisztorosra,találtam elég durva árakon cuccokat ami nemigazán tetszett. Aztán találtam egy Müller Szabolcs nevü emberkét aki 22000 ft.ért komplett cuccot épít egy év garival. Valamit tudtok erről segítségképpen?

                  Komment


                    #10
                    Én is Őt néztem, vagyis beszéltem vele Izs gyújtás ügyben. Szerintem korrekt a srác.

                    Komment


                      #11
                      kopasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!
                      A másik kérdésem,hogy szeretném lecserélni a gyújtást tirisztorosra,találtam elég durva árakon cuccokat ami nemigazán tetszett. Aztán találtam egy Müller Szabolcs nevü emberkét aki 22000 ft.ért komplett cuccot épít egy év garival. Valamit tudtok erről segítségképpen?
                      Nem szeretném senki üzletét rontani, de pár éve a társaságban úgy alakult, hogy lett 8-10 Jawa, mind 350-es. A fele a társaságnak az elektronikus gyújtásba bolondult bele és Trabant gyújtást raktak fel, minimális barkácsolással.... és nem került 22-be. De én maradi vagyok, így a megszakítósnál maradnék...
                      Lolopez, és 4 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        Köszönöm szépen a megnyugtató választ,ha ez így van mindenkinek tudom ajánlani.

                        Komment


                          #13
                          Igor szerintem nem vagy maradi,mert a kalapácsos gyújtással nem maradsz az út szélén,mert az javítható. Én is hezitálok a két gyújtás között. Mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya.

                          Komment


                            #14
                            Sziasztok!
                            Én is új tag vagyok az oldalon, és a télen sikerült szert tennem egy 350es oldalkocsis jawara.
                            A motor több éve nem ment, kisebb felújításra szorul, de több órás olvasgatás után sem tudom eldönteni, hogy 63x.
                            Ha minden jól megy, akkor hamarosan nekiállok a felújításnak. Valószínűleg gyakran fogok itt az oldalon megjelenni segítség, illetve alkatrész ügyben.

                            Komment


                              #15
                              Szia BenJoe!

                              Üdvözöllek mint új tagot. Kérdésedre a válasz viszonylag egyszerű: 6 V-os, vagy 12 V-os akksi van a motorodban. Ha 12V, akkor 638.

                              Itt olvashatsz a két típusról röviden: www.hasznaltmotorok.hu Tesztek
                              És itt van a beazonosításhoz egy oldal: http://www.jawa-ufa.narod.ru/models.htm

                              Ha javasolhatom, akkor ezt a hozzászólást másold át egy általad nyitott bemutatkozó topicba, mert ide neked szólólag nem szólhatunk hozzá. (Szép magyar mondat .)

                              Örülök, hogy szaporodik a JAWA-CZ tagok létszáma is.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X