Közlemény

Collapse
No announcement yet.

volomisi bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    volomisi bemutatkozás

    Üdv mindenkinek! Véletlenül bukkantam erre a fórumra, de nagyon örülök neki, mert van pár "vasam", és mindig merülnek fel kérdések, amit jó lenne néha megbeszélni olyanokkal akik lehet jobban értenek hozzá mint én. Motorjaim: D Csepel, Csepel 125/49, oldalkocsis T1 Pannonia, oldalkocsis 350 Jawa, Riga,MZ Trophy 125-250, Mz Ts 250 L, Bmw R25/3. Meg pár ami darabokban van. Holnap máris kérdezni fogok...

    #2
    Szia!

    Esetleg BVF 24-es torkú karbid nincs elfekvőben? Ha ES MZ-vel is foglalkozol...

    Üdv
    Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

    Komment


      #3
      Szia üdv itt! Ha kell Jawaban, Csepelben tudok segíteni
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #4

        Komment


          #5
          Köszi a fogadtatást! Megnézem estére a karbit, de hiánytalan szerintem nincs.

          Komment


            #6
            Szerintem lehet a 24es háza is elég, mivel 22esből ilyen 500ft ért van jóféle sok börzén és akk átpakolom a 22es cuccait a 24esbe, fúvókákból úgyis új jön majd... Köszi előre is
            Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X