Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa 559

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Jawa 360 Csepptankos
    De nálam ez viszi a prímát !




    Van fűtött garázs, igen!

    Komment


      #47
      Ehhez mit szóltok? Vagy érdemes valami rosszabb állapotúval foglalkozni?

      Kép alapján elég jól egyben van. Egy alapos polírpasztázás elég is lenne neki, nem kellene fényezgetni. a krómozások is elég szépek (a tank bal felének állapota kicsit zavaró lehet)
      Hogy érdemes-e rosszabb állapotúval kezdeni? Nem tudom. Mennyire akarsz és tudsz szerelgetni, mennyi időt és pénzt szánsz rá? Ha megveszel egy rosszabbat és olcsóbbat, mire rendbe hozod, sokkal többe lesz, mint ez.
      Persze ezt nyilván látni, próbálni kell, hogy műszakilag mennyire van rendben, motort kell-e bontani, stb.

      Komment


        #48
        Az a baj hogy én nem nagyon értek hozzá, lehet hogy nem vennék észre dolgokat amire ráfizetek ! Meg hogy messze van, nem tudok leugrani megnézni. Olyat kerestem amit nem nagyon kell krómozni, csak tisztítani vagy polírozni. Ez pl. olyan. Nem tudom, várjak hátha a télen lesz e másik , vagy ez jó vétel lenne?

        Komment


          #49
          Végülis, a tatár nem kerget. Én éveken keresztül keresgéltem magamnak megfelelő Pannóniát. Majd feladtam (vagy megfizethető volt, de szétbomlott papír nélküli, vagy menthető, de nagyon drága), és elkezdtem nézelődni, hogy mi lenne az a tipus, amit el tudnék képzelni a garázsomban, egyszerű szerelni, viszonylag megbízható és megfizethető. Így döntöttem az MZ Trophy mellett. A döntés után is 5-6 hónapon keresztül minden nap bújtam a netet, mire megtaláltam a sárga ördögöt. Nem kellett érte a fél országot átutazni, papírjai rendben, eléggé egyben volt, mindezt 40 pénzért!
          Szóval mindenképp érdemes alaposan szétnézni, és várni a megfelelőre.
          Az, hogy kifejezetten a kiszemelt Jawa jó vétel lenne-e, reális az ára, nem tudom megválaszolni. Remélem megteszik helyettem azok, akik Jawa témában otthon vannak.

          Komment


            #50
            dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            és elkezdtem nézelődni, hogy mi lenne az a tipus, amit el tudnék képzelni a garázsomban, egyszerű szerelni, viszonylag megbízható és megfizethető. Így döntöttem a
            a Jawa mellett


            dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A döntés után is 5-6 hónapon keresztül minden nap bújtam a netet, mire megtaláltam
            ,aztán mégis eladtam,és újra bújtam a netet,mire találtam olyat amit viszonylag kevés hozzáértéssel is fel tudok újítani,hogy olyan legyen amilyenre én szeretném.
            OdinHEM, B.Bence és dongos78 kedvelte ezt.

            Komment


              #51
              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Megjegyzem van régi mintás vadi gumi is
              A Mitasnak megvan a teljes régi sorozata...A csíkos vízmintás első gumi, és a bütykös hátsó is...




              B.Bence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ehhez mit szóltok?
              Inkább ez, mint amit másodiknak linkeltél...
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                #52
                wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Inkább ez, mint amit másodiknak linkeltél...
                Igen, a 250-es sokkal szimpatikusabb. Összeszedettebb, és talán több eredeti alkatrészt tartalmazó gép, mint a másik.

                Komment


                  #53
                  A Jawa már biztos. Pipa! Megtaláltam de nem nagyon akarok várni !
                  Viszont tudnátok segíteni mire kell/kellene/érdemes figyelnem vásárláskor?




                  Igen, de nálam sajnos a pénz döntött a 250 es mellett, mondjuk innen indult a "szerelem" !

                  Komment


                    #54
                    A Nikolettnek van adasvetelije a szürke forgalmiban az eredeti tulajjal? Nem hiszem, vigyázz, arról beszéltünk, hogy ne ugorj bele olyanba amit később nem tudsz a nevedre íratni.
                    dongos78 kedvelte ezt.

                    Komment


                      #55
                      ptm004 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ne ugorj bele
                      Legfontosabb jótanácsunk, légy nagyon türelmes!Olvasgass inkább még itt a fórumon, például arról hogyan lehet és kell ezeket a járműveket a közutakon is használható állapotba hozni.
                      dongos78 és ptm004 kedvelte ezt.

                      Komment


                        #56
                        B.Bence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Viszont tudnátok segíteni mire kell/kellene/érdemes figyelnem vásárláskor?
                        Papírok elsősorban! Minden legyen tiszta mint a hó! Neked első motornak kell(nem érsz rá nyomozni az előző tulaj után pl.), így véletlenül se ugorj bele olyanba, hogy valami nem stimmel a forgalmival és a tulajdonosi lánccal.
                        Ennyi pénzért alap, hogy beindul, és van töltése is! Legegyszerűbb úgy megnézni, ha már jár a motor, lekötöd az akkumlátort, és ha megy tovább, nincs gond.
                        Nézd meg nincs e törés vagy más súlyos hibára utaló nyom a vázon. Nincsennek e látható kókányolások a motoron.
                        A tankba érdemes belenézni, na nem azért, hogy mennyi benzint hagy benne neked a tulaj, hanem a rozsda miatt. Lehetőleg ne legyen az.
                        Mindenképpen próbáld ki, és lehetőleg vigyél magaddal olyan embert, aki látott már Jawat.
                        Meg ugye a próbaút előtt az alap dolgok:
                        a villa ne lógjon,
                        a kormány akadozás nélkül forduljon el mindkét irányba.
                        a fékek fogjanak
                        a világítás lehetőleg működjön.
                        OdinHEM és dongos78 kedvelte ezt.
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          #57
                          B.Bence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          prímát !
                          prímet -..............

                          Komment


                            #58
                            Igen, bocs. Prímet. Bocsi !
                            Köszi, Tisztelt wsievers! Ezeket megjegyzem, de azért még böngészek egy kicsit. Vagyis sokat!

                            Komment


                              #59
                              B.Bence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              de azért még böngészek egy kicsit
                              Addig is gyűjts minél több aláírást!
                              dongos78 kedvelte ezt.

                              Komment


                                #60
                                Arra az aláírás gyűjtős petícióhoz?
                                Rendben!
                                dongos78 kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X