Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa 559

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    Felháborító.. Csak ennyit mondok..
    taluga kedvelte ezt.

    Komment


      #77
      Bence, akkor most már tudod miért van a rengeteg papír nélküli motor...
      Senki sem szereti átírni, mert költséges, de mire ahhoz ér a motor aki szeretné használni is hivatalosan a forgalomban, addigra nem lehet tudni kié volt a motor.
      sepy, Titus és OdinHEM kedvelte ezt.

      Komment


        #78
        ptm004 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        addigra nem lehet tudni kié volt a motor
        vagy éppen kideríthető, csak épp már réges rég halott és van mondjuk 3 ági leszármazott aki meg nem is tud róla és egyébkéntt sem akarja ám csak úgy odaadni mert nehogy már...
        Titus kedvelte ezt.

        Komment


          #79
          Ismerős, hallottam már egy két csúnya dolgot erről az hagyatéki örökösödési dolgokról.

          Komment


            #80
            OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            és egyébkéntt sem akarja ám csak úgy odaadni mert nehogy már...
            Egyszer majdnem szert tettem egy Pannóniára, egy bácsitól. Torkavéres, nagyon beállt volt a gép, de legalább papíros. Pár hét múlva, mire oda jutott a dolog, hogy minden ok, a bácsi meghalt. Az örökösök pedig egyből vérszemet kaptak, amikor érdeklődtünk a motor felől. Ők már a többszörösét akarták kapni érte, mint a bácsi. Azóta is rajtuk rothad szegény gép!!!

            Komment


              #81
              Én is ettől félek, tervezgetem a motor vásárlást de addig kihalnak a tulajok !
              CZsolti kedvelte ezt.

              Komment


                #82
                Szerintem ma már egyre kevésbé megy az a dolog, hogy faluhelyről, idős bácsitól reális áron tud halászni az ember.
                Egyrészt, mert a tulajok tényleg olyan korúak, hogy lassan-lassan kihalnak, az örökösök pedig irtózatosat akarnak kaszálni. Másrészt pedig a 90-es évek végén, és az ezredforduló éveiben igen sokan járták direkt utánfutóval a falukat, csöngettek be és lehalászták a javát ... Jawát meg Pannóniát, Danuviát...
                Persze biztos hogy lehet találni, csak talán már nehezebb...

                Komment


                  #83
                  És szörnyű állapotúakat! De most nem tudnék becsengetni egy házba , hogy? nincs véletlen egy elfeledett mára már vagyont érő veteránja lehetőleg ingyen és minimum papírokkal?
                  OdinHEM kedvelte ezt.

                  Komment


                    #84
                    Remélhetőleg megoldódik a dolog 30 méteren belül.
                    A becsengetős-kérdezősködőst én sem tudom nagyon elképzelni. Nagggyon nem vagyok nagy dumás, nem menne ez a házalás...
                    sepy, B.Bence és OdinHEM kedvelte ezt.

                    Komment


                      #85
                      Üdv.mindenkinek!-amint látom jól kitárgyaltátok a témát.Én az elején szóltam hozzá,azóta nem is voltam gép közelében.Szeretném kihasználni azt a lehetőséget,hogy döntően Jawa kedvelők látogatják ezt az oldalt,igy van értelme előállni azzal a javaslattal,hogy aki csak teheti szeptember 21.-én jöjjön el Herceghalomra a motoros találkozóra.Aki nem ismerné a rendezvényt az keressen rá a neten.Sajnos Jawa találkozó nem létezik,itt viszon szivesen látnak bennünket és szerintem az egyik legjobb összejövetel.Remélem az időjárás kegyes lesz hozzánk és azt is remélem,hogy a javaslatomhoz kapok egy kis támogatást.És kedves B.Bence Te is láthatnál sok-sok Pannóniát és reményeim szerin sok Jawat egymás mellett.
                      Titus, ptm004 és 3 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        #86
                        2 Jawa biztos lesz, mert az enyém és az Imre Zoli motorja kint lesz. Mint Sereghajtók csapatban is indulunk. :-)
                        Titus, sepy és CZsolti kedvelte ezt.

                        Komment


                          #87
                          Sziasztok!
                          Van egy Jawa 250/559 motorblokkom karburátorral.Ha valakit érdekel az írjon.E-mail címem:regoczioszabi@citromail.hu

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X