Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ildikó - Yamaha SR 250

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Sajnos sok, a tulajdonosa által kevésbé becsült veterán jut erre a sorsra. Café racer...

    Komment


      Igen,-ezeknél már csak a Tutul família rosszabb,-tudjátok a chopper építő amerikai filmből ismert bagázs,akik állandóan vitatkoznak és eszik egymást,azt hiszem a discoverin ment egy darabig,sorozatszerűen.

      Üdvözlettel:Che

      Komment


        Kedves Odin! Én találtam 2 általad emlegetett gépet. Az egyik most kapott friss műszakit igaz 1.1 mft. az ára. A másik kicsit olcsóbb 700.000 ft melynek szinterezett a váza/ szépen/ és a motorjának egy fúrás a hiánya. Dugó gyűrű csapszeg adott hozzá. Ez már nem megszakítós gyújtású és a motorja nem szétszedett csak a henger van levéve. Papiros ! Ha érdekel van elérhetőség.

        Komment


          Szállítással együtt 700?
          Mert akkor az nagyon nehéz ügy tényleg.
          Amúgy van egy papír nélküli motorod vagy 0-ról akarod felújítani?
          Természetesen plussz szállítás, nincs ilyen motorom még, de tetszik hogy berúgós meg két henger meg a formája stb. Mondjuk úgy hogy elindította a fantáziámat.

          - - - Updated - - -

          Húú ez gyorsan alakul Köszönöm Sepy egyelőre csak a lehetőségeket nézem, az enyémekkel tisztában vagyok sajnos, bár ha újabb motor csere játszhat akkor akár még érdekelhet az olcsóbbik.

          Komment


            Click image for larger version

Name:	viszikamotort.jpg
Views:	1
Size:	168.3 KB
ID:	150017

            Sziasztok,

            Az utóbbi időben túlságosan elvonta a figyelmem a munka, így arra lettem figyelmes, hogy viszik a motort
            Demeter gondolt egy merészet, és míg nem figyeltem, megjáratta a kislányt

            Komment


              Basszus majdnem elkapkodva azt írtam kicsi Neked ez a motor!

              Komment


                Pedig az én lábam épphogy leér róla Ha nem esik, akkor én is fordulok vele egyet, hogy megmutassam
                Akadtak, akik a tiédnél kevésbé kedves hasonlattal illették őt, hogy is néz ki azon a motoron, de az ő szakértelme kell hozzá, hogy az egyes alkatrészcserék után megfelelően muzsikál e a szépség.... na meg azért is osztottam meg, hogy jobban kell figyeljek, mert néha így lába kél...

                Komment


                  Ha azt a kormányt lecserélnétek egy normálisra - még motor is lehetne belőle

                  Komment


                    Nem tűnik a kormánytartás olyan kényelmetlennek így messziről. Az biztos, hogy alacsonyabb emberre tervezték. Kicsit kemping bicikli érzés lehet ez a kormányforma. Amikor gyerekkorban forgattam a kemény műa fogantyút a kormányon és börrögtem hozzá. Megyek is, meghúzom a bajszát, tökéletes idő van hozzá.

                    Komment


                      a tiédnél kevésbé kedves hasonlattal illették
                      késélező-szerszám volt benne?

                      Komment


                        Pontosan!!! És egy főemlős is, akitől állítólag eredünk

                        Komment


                          Nincs avval a kormánnyal semmi baj. Így kényelmes és hosszú távon nem fáradsz el rajta. Demeter magasabb de ha kisebb kormány lenne rajta sokkal kényelmetlen lenne neki/ csak akkor cseréltesd le ha Demeternek kevesebbet akarod oda adni!!/.Chopperos kiállású mellyel kényelmesen tudsz túrázni.

                          Komment


                            Ha azt a kormányt lecserélnétek
                            Wazze...
                            Annyi alkatrész nem eredeti, kivételesen a kormány az, erre bele kell kötni...

                            Kicseréltem a markolatokat, az Németországból van, a karokat, amik thaiföldiek, a membrán-súbert Angliából, kislánckerék kisebbre Lengyelországból (jobban is megy), kuplungbowden Spanyolból.
                            Mer'ugyi itthon semmit nem lehet hozzá kapni olajszűrőn kívül.
                            Az elsőfék bowdent meg vissza kellett küldenem UK-ba, mert rövid lett. Na most, az ide posta és a vissza az kb. 4000 Ft, de viszont visszakapom az árát, ami kevesebb volt négyezernél...majdnem pénzemnél vagyok... :LOL

                            Komment


                              alkatrész nem eredeti
                              Akkor most,nem szabad"égőt"sem cserélni? Akkor nem lehet:kényelmes,szebb,fényesebb,festett.......?
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                Dehogynem lehet. Ahogy egy láncszett sem nagyon lehet eredeti.
                                Most ez szélsőséges példa volt azért.
                                A típusidegen alkatrészt én jobban nehezményezem, mint az eredeti, csicsásítottat. De ez egyéni kérdés, nálam sem vonatkozik a Pannóniára pl. Skozofrén? Lehet...

                                Amúgy érdekességnek, ahogy kutattam kiderült, hogy a vázszámokat nem 000001-ről kezdték, hanem 001001-től.
                                Ezek szerint ez a darab a képen a 443.
                                Click image for larger version

Name:	váztábla.jpg
Views:	1
Size:	31.4 KB
ID:	150021

                                Most találtam német oldalon, szerintem 1000€-ért vihető lenne 9000 km-rel. Érdekes.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X