Közlemény

Collapse
No announcement yet.

"Hová tűnt Damon Hill"

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    "Hová tűnt Damon Hill"

    Megtévesztő a cím, de én ApaE-t hiányolom! Már nagyon régóta nem olvastam a Tőle megszokott épületesen felvezetett, a szó szoros értelmében "okosságokat". Nem akarom telefonon zavarni, hátha külföldön van! Ki tudja hol van a Gyula?
    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

    #2
    Valóban! Ha az ideje engedi és felnéz biztos örülni fog a topic-nak

    Komment


      #3
      -t5- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Megtévesztő a cím, de én ApaE-t hiányolom! Már nagyon régóta nem olvastam a Tőle megszokott épületesen felvezetett, a szó szoros értelmében "okosságokat". Nem akarom telefonon zavarni, hátha külföldön van! Ki tudja hol van a Gyula?
      Nekem is feltűnt, mint ahogy az is hogy PI barátunk sincs meg több mint fél éve.
      Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2012 márc. 06, 20:45.
      -t5- kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Én is hiányolom Apae-t! Én máshova írtam ezt, észre sem vettem, hogy már más is hiányolja.

        (Azt akartam írni, hogy a kocsmában kerestem, de az sertésnek hangzana Ë™{Chemotox kocsmája})
        korompaiistvan és soveny kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Szervusztok!

          Ha jól emlékszem,Apa E valamely hozzászólásában írta,hogy munka szempontjából,-zűrös napok jönnek,-tehát gondolom el van havazva.Mindenkivel előfordulhat,hogy megszaporodnak a tennivalói és nem ér rá áldozni a közösség "oltárán",ez természetes.

          Apa E személyében ráadásul,olyan embert ismerhettünk meg,aki nem egy-két szavas hozzászólásokkal intézi el a felmerült problémát,-de a lényeget megragadva próbál segíteni.Gondolom,ha rendeződnek a dolgai,ismét "pörögni" fog,-addig is türelem!(nekem is hiányzik).

          Üdvözlettel:Che
          korompaiistvan, kollarg és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Üdv újra erre, ApaE!
            -t5- és kollarg kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Ha már az eltűnt személyek rovat létezik, akkor nem álltallom megkérdezni, hogy az általam igen nagyra becsült apacsavo hová lett?
              Remélem nem beteg, vagy valami hasonló!‎
              Régen olvastam már tőle hozzászólást.
              -t5-, wsievers és 2 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Nekem Ring István alias Nagyfékdobos hiánya egyre szembe tűnőbb az utóbbi időben, remélem minden rendben...

                Komment


                  #9
                  Hol vagy ApaE?
                  Remélem nyaralsz (vagy építkezel?)! Mind a kettő hasznos!
                  A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                  Komment


                    #10
                    Én is hiányolom többek között Gabó_Racing hozzászólásait.

                    Komment


                      #11
                      -t5- Merre van ? Már nagyon régen hallatott magáról

                      Komment


                        #12
                        chemotox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        -t5- Merre van ? Már nagyon régen hallatott magáról
                        Igen és ApaE-t sem látom mostanában!

                        Komment


                          #13
                          Én is, már nagyon!! Remélem csak szabin van, és nem hagyott itt minket.
                          Valaki tud róla valamit? Moderátorok???
                          -b.

                          Komment


                            #14
                            Ma beszéltem ApaE-vel telefonon. Minden rendben van vele, sok dolga van. T5 utólag is kösz a számért.

                            Komment


                              #15
                              Nem tudom Ti, hogy vagytok vele, de az "igazolatlanul hiányzók" névsora már egyre bővül!
                              Nekem pl. nagyon hiányoznak norinco íz(s)es történetei, aztán kollarg fiatalos hévvel felvezetett írásai és ApaE hozzáértése, nagyfékdobos oldalkocsis mindent tudása, valamint a adminisztrátorok eltűnése nagyon aggaszt!
                              Létszámellenőrzéééééééés!!!!!!!
                              A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X