Közlemény

Collapse
No announcement yet.

T1 vagy mi?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #61
    dehogy sértödtem meg,nem szokásom.csak irtam mi a progi a napjaimban.inkább bügykölök kocsma helyett

    Komment


      #62
      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      hát elég kaotikus valami,biztos van benne logika,
      Amíg nem lesz ablakokra osztva a külömböző témakör : addig semmit nem tudok megtalálni....
      Könnyen kezelhető lenne:apró ablakokkal tele a képernyő egységes témakörökben és rákattintva visszakereshető lenne időben.

      Így a saját gondolataimat legtöbbször a nem megfelelő helyre írom ,mivel képtelen vagyok navigálni .

      Ezzel többen is így vagyunk,emiatt szét-offolunk egy fontos témakört és asszociált hozzászólásaink,megzavarják a témában keresőket,és minket is!
      Cooper341 kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #63
        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ezek szerint nemtudom jól,hogy a csepel motorszám háromjegyű?Én elméletem szerint:125 köbcenti,...1 évszám 774 motorszám ?????
        Van háromjegyű is, de az arra az időszakra jellemző, amikor havonta újrakezdték a sort. Az elején(53-ig), akármilyen blokkszámnál csak folytatták a sort a 125-ös Csepeleknél, a 250-est nem ismerem.
        Cooper341 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ha jol értelmezem Titus hozzászolását ez az 1774 .blokk a 125ccm ek közül?
        Én inkább úgy mondanám, hogy az 1774-es vázhoz tartozó blokk. Szerintem több blokk készült, mint váz. De lehet nem így van.
        Cooper341 kedvelte ezt.

        Komment


          #64
          hm,egyre érdekesebb a téma..hozok legközelebb popcornt.Mindig tanulok valami ujat.köszönöm nektek

          Komment


            #65
            valakinek nincs véletlen a polcon vt3 as lámpa burája felesleges?megvenném..

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X