Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bsa

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Megnéztem. Ez is valami.. de "élőben" tuti jobb..

    Komment


      #17
      Szervusztok! Jaj, de tetszik! Igazi férfias erőgép.

      Komment


        #18
        Koszonom hogy feltoltotted

        Komment


          #19
          pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          de tetszik!
          Király lehet sztereóban hallgatni,ezért szeretem a dupla kipufogót,más mint egy-csövön vinnyogtatni egy motort !!!
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #20
            Mátéapu! Én magam is csak irigykedem! Movisz gépe tényleg komoly szerkezet. Azért linkeltem be a videót, mert valamiért neki ez nem sikerült. Meg hát ezt sokunknak látni kell, mert ilyet Magyarországon ritkán látni szerintem.

            Komment


              #21
              Ne irigykedjetek,-meg kellett azért dolgozni!Az más dolog,hogy talán Olaszországban mások a lehetőségek,de mindenki előtt ott volt,van és lesz a lehetőség,hogy kivándoroljon,-sajnos.Nem lehet könnyű egy idegen országban letelepedni és újra kezdeni az életet,még akkor sem,ha fiatal.

              A fentieken túl,tényleg nagyon szép állapotban megőrzött és aránylag ritka gyártmányú és típusú motor,hogy a mindennapi használatban milyen azt nem tudom,de úgy gondolom már nem is nagyon kellene nap,mint nap ráülni.

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                #22
                Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ne irigykedjetek,-meg kellett azért dolgozni!
                Azért is irigykedem,de igazad van:én soha nem kockáztattam a biztosat a bizonytalanért ezért is irigylem azt,aki elérte amit én nem !
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #23
                  mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  én soha nem kockáztattam a biztosat a bizonytalanért
                  Dehogynem: Husqvarna stílfűrész

                  Komment


                    #24
                    emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Dehogynem: Husqvarna stílfűrész
                    Van hozzá 232-es damilos kasza....igaz csak azért,hogy ne unatkozzon!A motor nem akar összejöni....
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      #25
                      én úgy látom ebből békülés lesz

                      Komment


                        #26
                        Szép és nagyon egyben van. Én személy szerint a BSA -ra voksoltam volna.

                        Komment


                          #27
                          kvaga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szép és nagyon egyben van. Én személy szerint a BSA -ra voksoltam volna.
                          Ami kesik nem mulik .Sajnos ez a Bsa nem jott ossze de tervbe van egy masik csak messze van egy kicsit meg egy masik modell"Thunderbolt".A Laverdan a karbit kell vissza allitani az eredeti allapotaba ugyan is ki lett szerelve belole a gyorsito pumpat mukodteto himba es terheles alatt termeszetesen gyors gazadasnal megtorpan a motor
                          ​​​​​​De kozben talaltam itt egy vadi uj par karbit valoszinu azzzal lessz hasznalva ezek meg jok lesznek tartalekba.

                          Komment


                            #28
                            Találtam képet kistesóról. Javítgatás után élménymotor lett.. de a kis ccm miatt itt nem kell aggódni a menetszél miatt.

                            Komment


                              #29
                              Jol nez ki ez 250-es?

                              Komment


                                #30
                                Igen. A külcsiny nem az én munkám, csak a vezetékelést,gyujtásmechanikát, törött súbert kellett rendbetennem.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X