Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Akkor ezek szerint, épségben hazaértél. Nem fagytál rá a masinára ?

    Komment


      #17
      Kissé.A honvédségi esővédő tette a dolgát.(gyengébbek kedvéért:eső ellen nem jó,de nem fúj át rajta a szél)Az unalom keményebb volt.Én azt hittem a 3-as főút vadregényes meg hegy-völgy meg miegymás.Ehelyett azt láttam amit Bács-Kiskunban szokás:semmit.

      Komment


        #18
        fulton eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az unalom keményebb volt.
        Igen,ezért vágyunk,a csapatban motorozásra,egy hosszu ut,szörnyen unalmas tud lenni.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #19
          ÉN!!!MA!!!Tényleg jót motoroztam!Csak az keserített el hogy közel 200 km -es utam során 2db nagyobb és 3-4 kissebb mocival találkoztam!Hová tűnt a fiatalság a motorokról és az utakról?Sajnálatos dolog hiszen ennél nemesebb lélekemelőbb dolgot(szórakozás?Sport?!)el sem tudok képzelni!Az idő is nagyszerű és csupa öröm ilyenkor a természetben minden cél nélkül repeszteni!




          Tequila eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Akkor még nem volt bőrruha csak bőrdzseki azt viszont még nyáron is szerettem és szeretem hordani még ma is.
          ÉN kissé butuska vagyok!..........de!!!!44 évnyi motorozásom alatt még nem hordtam semmiféle védőruhát!A motoros akkor szép ha ázik fázik!!!!...........igaz nem egészséges!




          mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Igen,ezért vágyunk,a csapatban motorozásra,egy hosszu ut,szörnyen unalmas tud lenni.
          Bocsánatot kérek!..........de messzemenően nem értek egyet veled!A motorozás nem lehet unalmas!!!!!Ilyet nem tudok elképzelni!........................még egyszer bocsi hogy bele szólok a felnőttek dolgába!

          Komment


            #20
            apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            motorozás nem lehet unalmas!!
            Mototoztál már egyedül esőben,sötétben csak azért,hogy hazaérj,ja két órán keresztül,és 1,5-óra után kezd átázni a ruhád?
            Ne mond azt,hogy megálsz kávézni,itt olyan nincs csak menés.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #21
              apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              még nem hordtam semmiféle védőruhát!
              Jujj! És nem szakad szét a térded? Nekem sajnos nincs túl nagy nagymotoros múltam, de ebben benne volt a sajgó térd, 2 év nagymotorozás után már nem szerettem, pontosabban nem tudtam pl. lépcsőzni.
              (Igaz, én alapból örököltem a kínai minőségű izületeket...)




              A múlt hét végén azt hittem, erre az évre befullad, pontosabban befagy ez a téma.
              Olyan kemény fagyok jöttek, hogy majdnem mindent elvitt a kertből! nagyon hirtelen, idejekorán lett újra kopasz a kert! Szomorú látvány!
              A bicikliket szépen letakarítottam, téli tárolóhelyre sorakoztattam, a motorokat is elkezdtem felkészíteni a télre.
              De most szerencsére úgy néz ki, ezt még korai volt megtennem. Azért lesz még néhány örömkör a Dongóval...

              Komment


                #22
                Én sokszor motoroztam már esőben vagy hidegben de mostanság már nem kívánom." Fél óra megállás után az átmelegedés lila szájjal" az izületeim már érzik igaz sokat dolgoztam fűtetlen vagy kevésbé fűtött helyen + még a motor. De erről nem szeretnék lemondani míg tudom húzni a gázt!. Az esőben vagy rossz időben motorozást csak muszájból választom és a dzsekim mellé a térdeim is öltöztetem!Derék melegítőt hosszabb útra nyáron is felrakom. Nekem már védte meg a vállam a bőrdzseki ás az újjaim a kesztyű!, még így is 3 hónapig nyögtem akkorát csattantam/ 1969-ben/

                Komment


                  #23
                  Tegnap én is elővettem a TL-t. Jól esett vele menni és ma is avval mentem dolgozni.

                  Komment


                    #24
                    A motorom nem akart velem száguldani a szélben!
                    Ezért bosszúból gyújtótekercses lett, igy urasan utánfutón utazott,...................de csak egy darabig.

                    Komment


                      #25
                      Tegnap ki kellett használnom a jó időt, 60 km-rel gyarapítottam a Csepelem kilométereit!
                      Már déltől azon járt az eszem,hogy milyen jó lesz Nem is tudtam koncentrálni angol órán!
                      Click image for larger version

Name:	DSC01170.jpg
Views:	1
Size:	202.7 KB
ID:	138430

                      Komment


                        #26
                        apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        ÉN!!!MA!!!Tényleg jót motoroztam!Csak az keserített el hogy közel 200 km -es utam során 2db nagyobb és 3-4 kissebb mocival találkoztam!Hová tűnt a fiatalság a motorokról és az utakról?
                        Miután okt. 7.-én Hétfőn írtad a hsz.-t,valószínűleg dolgozott,vagy iskolában volt a fiatalság.......

                        Komment


                          #27
                          Ez igaz Beagle koma!..........habár az iskola vagy a munka nem igen tartott vissza egy jó motorozástól..........most meg hogy már nyomoronc nyugdíjas vagyok pláne nem!!!(Te aztán igazán tudhatod!)Dongos-nak pedig annyit hogy kutya baja a térdemnek!!!!...............csak a csípőm van műanyagból és rozsdamentes acélból minkét oldalon!Mindegy hogy ragozzuk a motorozás a motorépítés és restaurálás ,felújjítás olyan jó dolog hogy kitöltheti egy ember életének szabadon maradó részét!(főleg ha az ember is szabadon marad!!!)...........a motor miatt rengeteget lógtam a suliból és néha a munkából is elkéretszkedtem(Ó.K.Ü!)...........azért aránylag rendes motoros ember lett belőllem!(igaz ma már csúszós úton nem merek menni motorral mert féltem a protkóimat)...............hát csak legyetek jók és motorozzatok sokat!!!!Hiszen a motoron nem csak a test de a lélek is szabadabban szárnyal!

                          Komment


                            #28
                            A Próféta Beszél Belőled!!

                            Komment


                              #29
                              A hétvégén szuper motorozós idő volt, természetesen kihasználtuk
                              Tegnap megnéztük a Göcsej Múzeumban a '70-es évek című kiállítást, ahol a következőt láttuk:
                              Click image for larger version

Name:	DSC02137.jpg
Views:	1
Size:	186.6 KB
ID:	138447Click image for larger version

Name:	DSC02138.jpg
Views:	1
Size:	188.9 KB
ID:	138448 1962 05. havi blokk üzemel benne.
                              Hazafelé bekapcsolódott a vízhűtés (20 km esőben)

                              Komment


                                #30
                                A hétvégén 230 km-t motoroztunk Cz-vel hibamentesen. Fogyasztás 2 személy esetén is 4 L (tempó változatos, óra szerinti 60-tól 100-ig)

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X