Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum Póló

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Veterán Fórum Póló

    Kedves Fórumtársak!

    Többször merült már föl a fórumos póló közöttünk, mint téma, így most az egyik topicban való hosszasabb beszélgetés után megvalósításra kerül.

    Az idei Veterán Fórum Találkozó előtti időpontra időzítjük az elkészültét, de nem csak a találkozón résztvevők számára készülne, hanem minden fórumtagnak, aki szeretne, de a találkozón például nem tud ott lenni.

    Hosszú időn át kitartó, jó minőségű pólóban volt értelme gondolkodni, és a fórum színeit megtartva egy homokszínű póló az alap, aminek a mellkas bal oldalán (ahol ingeken zseb van ) egy VF logo, a hátán pedig a Veterán fórum felirat látható, szitanyomással.

    Kezdeti kóválygásomból Mir-mur segített ki, aki megfelelő kivitelezőt talált a pólókhoz:

    "Amint azt már taluga megemlítette, volna egy olcsóbb lehetőség ! 2500 ft bruttó áron kaphatnánk darabját a pólónak szitázással együtt. A méretválaszték 98 as-tól XXXL ig terjed. Az ár min 20 db vásárlása esetén már garantált ! Holnap fogom megnézni a szín, és alapanyag mintát. A céggel munkakapcsolatban állok.http://www.borsodzaszlo.hu/

    PONTOSÍTÁS !
    Ma voltam a gyártónál, és megnéztem az alapanyagot, illetve átbeszéltük a részleteket. Ami a telefonos egyeztetésnél nem derült ki, az most a tervek megtekintésekor a szakember számára rögtön látható volt. Mégpedig az, hogy a taluga által tervezett, és részünkről jóváhagyott felirat nem egyszínű, hanem 3 dimenziós . A sima egyszínű feliratozás továbbra is 2500 ft/ db áron kapjuk meg. De a mi 3 dimenziós választásunkat, csak digitális eljárással lehet elkészíteni ! A végeredmény +500 ft/ db. Tehát a pólók 3000 ft/ db áron kaphatók, a választásunknak megfelelően.
    Továbbá ! Visszaolvasva a taluga hozzászólását, elhangzott hogy galléros teniszpóló legyen az alapanyag. Amit én tudok biztosítani, az hagyományos póló, de alapanyagában jobb, mint a galléros kivitel. (Más a beszállító)
    Természetesen a megrendelt mennyiség függvényében, az ár jelentősen csökkenhet. Ha valakinek igénye van + a saját nevével ellátott pólóra, az + 500 ft. többletet jelent.
    Teszek fel néhány képet a szín, és méretválasztékról ! "








    Click image for larger version

Name:	Felirat 2.jpg
Views:	2
Size:	58.2 KB
ID:	157554Click image for larger version

Name:	Felirat 1.jpg
Views:	2
Size:	96.9 KB
ID:	157555



    Az rendelés lezárta után, és a fix ár kiderülése után a számlaszámomat privátban elküldöm mindenkinek, és oda utalhatja az összeget. Ha valaki postán szeretné, akkor postaköltséggel együtt, de a Fórum találkozón személyesen is átadom.
    Ami kényes téma, hogy ha sok póló rendelésére kerül sor, lehet épp nem lesz elég nagy keretem az összeget kifizetni, így ha így alakul, előre kérném az árát, de ezt mindenki döntse el, bízik e bennem ennyire.

    Megrendelni a fönti szavazáson lehet.
    Ha több darabot szeretne valaki, akkor következő a menete. Ha egy mértből, akkor azt hozzászólásban jelezze, ha több méretet, akkor nincs gond, mert a szavazásnál mindegyik méretre rákattinthat.

    Kérek mindenkit, hogy csak akkor kérjen pólót, ha biztosan szeretné, mert visszamondásnál a darabszám a többiek pólójának árát növelheti.

    Ha valaki xxl méret fölötti méretet szeretne, jelezze hozzászólásban, vagy s méret alattit.
    25
    S
    8.00%
    2
    M
    8.00%
    2
    L
    28.00%
    7
    XL
    32.00%
    8
    XXL
    24.00%
    6

    The poll is expired.

    Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2015 máj. 06, 14:43.

    #2
    Gyors kérdés: az XS véletlenül maradt ki a felsorolásból, vagy nem lehet kérni?

    Komment


      #3
      Gyors kérdés: az XS véletlenül maradt ki a felsorolásból, vagy nem lehet kérni?
      Nem volt olyan rendelhető méret. Ennél a cégnél. Itt volt a legolcsóbb, de ennek is utána nézek, máshonnan.

      - - - Updated - - -

      Azért ezt a céget választottam, mert itt tudták garantálni, hogy mindig van készleten nagyobb mennyiség.
      Van másik is, és kicsit olcsóbb a póló 1570Ft, de ott nem mindig van készlet. Ha a szavazás lezárásakor lesz náluk, akkor onnan rendelem, és mindenki örül. Ezért sakkoztam sokáig a téma indításával, hogy tudjak fix árat írni, de nem ment.
      Ezt át is teszem a fönti bejegyzésbe.
      Che és sepy kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Amint azt már taluga megemlítette, volna egy olcsóbb lehetőség ! 2500 ft bruttó áron kaphatnánk darabját a pólónak szitázással együtt. A méretválaszték 98 as-tól XXXL ig terjed. Az ár min 20 db vásárlása esetén már garantált ! Holnap fogom megnézni a szín, és alapanyag mintát. A céggel munkakapcsolatban állok.http://www.borsodzaszlo.hu/
        sepy, taluga és 3 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Nekem biztos, hogy kell!
          Csak egy ötlet: éppen nekem nincs nick nevem itt a fórumon, tehát annyira nem vagyok érintett benne így, de lehetne olyan opció, hogy rajta legyen a pólón a fórumon használt név.
          Amúgy az ilyen megmozdulásokat nagyon díjazom. Mármint az egyedi pólókat egy bizonyos célközönségnek
          Utoljára szerkesztve a következő által: Béla Rácz; 2015 máj. 05, 21:43.

          Komment


            #6
            Szervusztok!

            Akkor pólózzunk,meg szitázzunk,-részemről elfogadva.Azt tényleg beszéljük meg,hogy hova küldjük el a pénzt,mert azt senkitől ne várjuk el,hogy megelőlegezzen,50-100 000,-vagy mit tudom én mekkora összeget!Azt sem tudom,hogy milyen formába tudjuk elküldeni azt a pénzt,mert a "nagy tesvír"-ha pénzmozgás van egy számlaszámon,legrosszabb esetben megmolesztálhatja a számla tulajdonosát,hogy honnan is folyt be ez a leadózatlan hatalmas összeg?Gondoljuk át jól,én egy darabot rendelek,a párom azt mondja L-es a méretem ,1750 mm.-magasság,78 Kg testsúly.

            Túl a hülyeségen,majd a rendelést megerősítem,az erre a célra létrehozott fórum topikban.

            Üdvözlettel:Che
            sepy, taluga és sinter kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Én nagyon vártam már a fórumos pólót! Nekem 2 db xl-es kell (186cm, 90 kg). remélem jó méretet kérek!
              taluga kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                A Gildan póló mérettáblázata szerint valóban nagyobb, mint szokott. Én XL-est hordok, de megmértem egy pólómat és ebből L-esnek felel meg. Ha ez a fajta marad, akkor vegyétek figyelembe, nehogy lógjon rajtatok!
                taluga kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  nehogy lógjon rajtatok!
                  Jobban szellőzik legalább

                  Komment


                    #10
                    Nem a póló nagy, hanem a szalonna kicsi. :-)

                    Komment


                      #11
                      Hello, én 2 db L-eset kérek.

                      Komment


                        #12
                        PONTOSÍTÁS !
                        Ma voltam a gyártónál, és megnéztem az alapanyagot, illetve átbeszéltük a részleteket. Ami a telefonos egyeztetésnél nem derült ki, az most a tervek megtekintésekor a szakember számára rögtön látható volt. Mégpedig az, hogy a taluga által tervezett, és részünkről jóváhagyott felirat nem egyszínű, hanem 3 dimenziós . A sima egyszínű feliratozás továbbra is 2500 ft/ db áron kapjuk meg. De a mi 3 dimenziós választásunkat, csak digitális eljárással lehet elkészíteni ! A végeredmény +500 ft/ db. Tehát a pólók 3000 ft/ db áron kaphatók, a választásunknak megfelelően.
                        Továbbá ! Visszaolvasva a taluga hozzászólását, elhangzott hogy galléros teniszpóló legyen az alapanyag. Amit én tudok biztosítani, az hagyományos póló, de alapanyagában jobb, mint a galléros kivitel. ( Más a beszállító )
                        Természetesen a megrendelt mennyiség függvényében, az ár jelentősen csökkenhet. Ha valakinek igénye van + a saját nevével ellátott pólóra, az + 500 ft. többletet jelent.
                        Teszek fel néhány képet a szín, és méretválasztékról !Click image for larger version

Name:	SAM_1006.jpg
Views:	1
Size:	185.8 KB
ID:	144412Click image for larger version

Name:	SAM_1009.jpg
Views:	1
Size:	188.8 KB
ID:	144413
                        Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2015 máj. 06, 14:24.

                        Komment


                          #13
                          PONTOSÍTÁS !
                          Ma voltam a gyártónál, és megnéztem az alapanyagot, illetve átbeszéltük a részleteket. Ami a telefonos egyeztetésnél nem derült ki, az most a tervek megtekintésekor a szakember számára rögtön látható volt. Mégpedig az, hogy a taluga által tervezett, és részünkről jóváhagyott felirat nem egyszínű, hanem 3 dimenziós . A sima egyszínű feliratozás továbbra is 2500 ft/ db áron kapjuk meg. De a mi 3 dimenziós választásunkat, csak digitális eljárással lehet elkészíteni ! A végeredmény +500 ft/ db. Tehát a pólók 3000 ft/ db áron kaphatók, a választásunknak megfelelően.
                          Továbbá ! Visszaolvasva a taluga hozzászólását, elhangzott hogy galléros teniszpóló legyen az alapanyag. Amit én tudok biztosítani, az hagyományos póló, de alapanyagában jobb, mint a galléros kivitel. (Más a beszállító)
                          Természetesen a megrendelt mennyiség függvényében, az ár jelentősen csökkenhet. Ha valakinek igénye van + a saját nevével ellátott pólóra, az + 500 ft. többletet jelent.
                          Teszek fel néhány képet a szín, és méretválasztékról ! undefined
                          Tökéletes.
                          Ha a szakember jobb minőségűnek ítéli meg a nem gallérost, akkor legyen az. A szín szinte egyezik azzal, amit én választottam, és Mir-mur jóvoltából ma én is beszéltem a kivitelezővel, és a technikai részt sikerült letisztázni.
                          Köszönjük szépen!

                          Komment


                            #14
                            Minden érintettől elnézést kérek az agymenésem miatt. (Bár ennek létében olykor én is kételkedem.) Tekintettel arra, hogy hsz-om és reakcióitok üzleti és egyéb érdekeket sértenek ezért ezeket töröltem-töröltük.

                            Komment


                              #15
                              Módosítom az induló hozzászólást is az új fejlemények jegyében, és azokat, akik már szavaztak, privátban megkeresem a Gildanos mérettáblázat miatt, hogy ne rossz méretet kapjanak, és rögzítem a változást. Demeter! Nálad máris átírtam XL-re és XS-re.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X