Közlemény

Collapse
No announcement yet.

JAWA-CZ rajongóknak!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    A mai netes barangolás eredménye:
    Click image for larger version

Name:	Jawa Zylinder.jpg
Views:	1
Size:	219.8 KB
ID:	148494 Jól látjátok. Az első egy aluhenger, 634 re. Most már csak azt kell kideríteni, hogy honnét szedték.
    A Jawa 554 Libenak/Monark 356A hengere is alu(jobb oldalt, alul), és felmegy a 634 re. Rossz hír, hogy ritka, mint a fehér holló.
    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 márc. 25, 20:27.
    CZsolti, RedBull477 és 6 további látogató kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      Most leltem ezt a gépet: Jawa 350 634.01 80 ezer korona a cseheknél, azaz 915787.51 forint jelenlegi árfolyamon.
      Click image for larger version

Name:	Névtelen.jpg
Views:	1
Size:	127.9 KB
ID:	150085
      https://www.sbazar.cz/petrgoldbach/d...8-jawa-350-634
      Tamás78 és sepy kedvelte ezt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        Nem sok ez egy kicsit?

        Komment


          wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          A Jawa 554 Libenak/Monark 356A hengere is alu(jobb oldalt, alul), és felmegy a 634 re. Rossz hír, hogy ritka, mint a fehér holló.
          Az öszi brno-i börzén 2 db komplett müködö motorblokkot is árultak !!
          Ezen kivül egy atomjaira bontott Jawa 350- svéd megnevezésü motorkerékpár is Volt mellettük !
          Tamás78 és wsievers kedvelte ezt.

          Komment


            Nem sok ez egy kicsit?
            Nemhiába keresik ezt a típust a csehek és a szlovákok. Ez ennyi... Miskolcon beszéltem egy szlovákkal. Czetka alkatrészekért jött ide. Azt mondta, hogy náluk már szinte semmi nincs, azért jár Magyarországra. A barátom egy ilyen géppel jött, le kellett rázni a szlovák ipsét, mert állandóan a Jawára alkudozott...szép csendben hordják kifelé a 350-es Czetkákat is, nem véletlenül ugrott meg az áruk.
            Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 nov. 01, 00:39.
            Tamás78, zahi és CZsolti kedvelte ezt.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              Minden annyit ér, amennyit hajlandóak adnak érte, szoktam mondogatni, tehát ennyit ér, ez nem kétséges.

              Én csak azért csodálkoztam, mert aktív motorozós koromban (vagy harminc éve) ilyenből volt rengeteg és egy TS 250/1-es MZ-nek nagyobb volt akkoriban felénk a reputációja...Persze ez nem jelet semmit egy Trabantnak akkoriban szinte semmi reputációja nem volt, ma meg egy szép állapotú darab aranyat ér...

              Biztos benne van az is, hogy a hazai motoroknak nálunk is nagyobb kereslete van. Ha egy 250-es Csepelt megnézek "külsős szemmel" a fene se értené, miért kóstál annyit...
              Tamás78 kedvelte ezt.

              Komment


                [QUOTE]Most leltem ezt a gépet: Jawa 350 634.01 80 ezer korona a cseheknél, azaz 915787.51 forint jelenlegi árfolyamon.

                https://www.sbazar.cz/petrgoldbach/d...8-jawa-350-634[/QUOT

                Nem is olyan sok az.........

                Komment


                  A sebesség oltára. Irigylem a lomisokat.........ezt kell beütni a gugliba. Másolnék linket,de én olyat nem tudok. Érdekes képek szövegek, s egy szép CZ versenymotor ami még nekem is tetszik.

                  - - - Updated - - -

                  A Csepel nekünk a Magyar narancs.. Jó,jó..de azért van sokkal jobb is ezen az áron. A CZ a szomszéd narancsa.
                  sepy és kvaga kedvelte ezt.

                  Komment


                    Másolnék linket
                    Irigylem a lomisokat! - A sebesség oltára

                    Tessék!
                    sepy, mátéapu és Atti69 kedvelte ezt.

                    Komment


                      Köszi! Az egy szép versenygép.. S volt több is.
                      wsievers kedvelte ezt.

                      Komment


                        Ígértem pár prototípust . Most van egy szösszenetnyi időm hát feltöltöm a képeket.Click image for larger version

Name:	IMG_20161105_210938.jpg
Views:	1
Size:	194.8 KB
ID:	150121Click image for larger version

Name:	IMG_20161105_210938.jpg
Views:	1
Size:	194.8 KB
ID:	150121Click image for larger version

Name:	IMG_20161105_210931.jpg
Views:	1
Size:	197.0 KB
ID:	150122
                        Atti69, sepy és 5 további látogató kedvelte ezt.

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X