Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Chemotox kocsmáros úr nagyon inaktív vagy mostanság, mi a helyzet motor ügyben?

    Komment


      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szervusztok!

      Bánatosan írom,hogy már vagy másfél hete nem látok fecskét,-ezzel számomra beköszöntött az ősz,ami lehetne szép is,de ez pillanatnyilag nagyon pocsékul indul.A nagy és kellemes meleg után,egyből hideggé vált az idő és esik,esik és esik.Jönnek a berregős hónapok,a fűtés gondok és a sok gúnya amit fel kell venni reggelenként,-behúzódunk a lakásba,műhelybe és várjuk a tavaszt.Közben természetesen tevékenykedünk és majd csak elmúlik a tél valahogy és csak remélni tudom,hogy a most elrepült madarak többsége,szerencsésen visszatér,mintegy 28 hét múlva,amikor eljő a kikelet!

      Üdvözlettel:Che
      Jelentem vége a télnek,
      ha a fecskék nem is,
      de a seregélyek már visszatértek.

      Egye le a fene a körmük,
      hogy nem fagyott el
      a télen a csőrük.

      A seregélyek jönnek
      mennek a varjak,
      itt az idő, hogy mocira pattanjak.

      Elnézést a kínrímekért. Csak annyit akartam írni, hogy tegnap láttam egy nagy csapat seregélyt, és ezek amikor nálunk megjelennek, akkor egy héten belül eltűnnek a varjak a környékünkről. Tehát jön a tavasz!

      Komment


        Úgy legyen!

        Üdv.:Che

        Komment


          CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          egy héten belül eltűnnek a varjak
          Épp tegnap láttam egy hatalmas varjúsereget. Mint egy nagy fekete kavargó felhő, rengetegen voltak!
          Remélem szedik a sátorfájukat.
          Az első fehérgólya is megjött egy pár napja...
          Ha nem vigyázunk, még a végén tavasz lesz


          Igaz, tél se nagyon volt, sokat fogom hurcolni a permetezőt a hátamon az idén...

          Komment


            Ezek szerint Zsolti fel vitted a hólapátot a padlásra!? Ha még is elfelejtetted gyorsan pótold a mulasztásod!Hiszen a tavasz első jele ez is!!.

            Komment


              Ezek szerint Zsolti fel vitted a hólapátot a padlásra!? Ha még is el felejtetted gyorsan pótold a mulasztásod! Hiszen a tavasz első jele ez is!!.
              Hát csak abban az esetben, ha március 15-én ismét hógolyózni szeretnétek. Tavaly sajnos így jártam.

              Komment


                Akkor inkább zárd be a fáskamrába, fel ne vidd!!

                Komment


                  sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Akkor inkább zárd be a fáskamrába, fel ne vidd!!
                  Nehogy! Pont az a titka, hogy kint kell hagyni! Ha elteszed, azonnal jön a hó! Tavaly azért tért vissza olyan sokszor, és sokáig a hó, mert mindig elbíztam magam, hogy már jön a tavasz, és eltettem a hólapátot. És azért volt olyan sok hó, mert sokan eltettük a lapátjainkat .
                  ha ezt Aigner Szilárd olvasná

                  Komment


                    Szervusztok!

                    Igen lassan közeledik a tavasz,már a juharfa,nagyon közel áll a virágzáshoz,a krókusz is kinyílt már,a Lajos gólya is visszatért már a Balaton környékére,de azért a hólapátot nem szabad még "zsírba rakni" és eltenni.Ma reggel az utcán egy eltaposott békára lettem figyelmes és el is szomorodtam egy pillanatra.Azon gondolkodtam el,hogy milyen szomorú egy dolog,-szegény varangy kitelelt valahogy nagy nehezen,aztán előbújik,-szinte még vacogva,tele új reményekkel.Gondolom már törte a fejét merre lehetnek a varangyfiúk,vagy lányok és akkor jön valamilyen rozsdaboglya és vége az álomnak,-pedig de jó dolog is hallani a melegebb tavaszi éjszakákon a távolból hallható béka kuruttyolást.

                    A fecskék várható érkezéséig,még hat hét,-mert azok jönnek az biztos.

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      És azért volt olyan sok hó, mert sokan eltettük a lapátjainkat .
                      ha ezt Aigner Szilárd olvasná
                      Szerintem már ide is regisztrált titokban.



                      Pont az a titka, hogy kint kell hagyni!
                      Ne aggódjatok, jelenleg támaszték funkciót tölt be a kertajtónál. (Gyerekzár véletlen "kihatolás" ellen. )

                      Komment


                        CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ne aggódjatok, jelenleg támaszték funkciót tölt be
                        Helyes!
                        Nálam az öreg almafát "támasztja" a kert közepén. Legalább április közepéig ott lesz, hogy elkerüljön a havazás.

                        Komment


                          CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Tehát jön a tavasz!
                          Ma viszont rengeteg darvat láttam vonulni DÉL felé! Most akkor mi van? Inkább visszamennek, mert tudnak valamit, amit mi még nem?

                          Komment


                            CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Jawa múlt és régmúlt új szerelésben:

                            https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                            Találtam róla videót is:

                            https://www.youtube.com/watch?v=pIk8WihxC4k#t=194

                            Komment


                              És egy kaférészer:

                              https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                              Komment


                                CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Találtam róla videót is:
                                Szeretem a fickó műsorait, még úgy is hogy egy szót nem értek belőle.
                                A Pannóniáról is van valahol egy rész...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X