Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    az nem törvényellenes, hogy titokban adatokat gyűjtenek rólam a netezési szokásaimról, majd kéretlenül letámadnak az irányított tukmálásaikkal?
    Igazából vannak azok a felhasználási feltételek című csodás szövegek, abban biztosan benne van, hogy az adott oldal használatával hozzájárulsz ehhez. Ettől függetlenül nem szép dolog.

    Van a Firefoxban lehetőség az ilyen jellegű adatkövetést blokkolni. Viszont erre válaszként megjelentek már azok az oldalak, amelyek ezt a beállítást érzékelik és ha nem hagyod magadat "lekövetni", akkor a megtekinteni kívánt tartalmat elérhetetlenné teszi számodra. Csak egyetlen lapot fogsz látni, amin az indoklás áll, hogy ha nincs reklám nincs megtekintés...
    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

    Komment


      heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Akkor ideje telepíteni a flash player-t
      Majd mondom a rendszergazdának, hogy nem tudok videjót nézni. A guglit is véletlenül rákattintva töltöttem le.

      Ami érdekes, hogy az explorer simán látja és teszi a dolgát.

      Komment


        kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Van a Firefoxban lehetőség az ilyen jellegű adatkövetést blokkolni. Viszont erre válaszként megjelentek már azok az oldalak, amelyek ezt a beállítást érzékelik és ha nem hagyod magadat „lekövetni”, akkor a megtekinteni kívánt tartalmat elérhetetlenné teszi számodra. Csak egyetlen lapot fogsz látni, amin az indoklás áll, hogy ha nincs reklám nincs megtekintés...
        Mint a kisgyerekeknél: "Nincs kézmosás, nincsen csoki!"

        Komment


          Komment


            Komment


              Komment


                Nincs mese, minden lépésünket tudják figyelni, ellenőrizni. Nem vagyok üldözési mániás, tudom hogy rám nem kíváncsi senki , mégis zavar az, hogy pl. már mindenütt kamerák vannak. A főtéren, egyre több utcában, a boltban, a munkahelyen, az utakon, stb. Már a laptopokat is úgy készítik, hogy ha felnyitod, egy kamera néz veled farkasszemet. És senki ne mondja, hogy -ha épp úgy akarják- nem tudják aktiválni. Csak hogy adatot gyűjtsenek. Akár rossz, akár jó szándékkal teszik ezt.
                Na meg az említett reklámok.... Elég a v.terán rákeresni pl. a fúrógépekre, onnantól kezdve a híroldalakon, email fiók oldalsávjáról, jutubiról, mindenhonnan dőlnek rám a fúrógép hirdetések
                Egyre jobban elszemetesedik a világháló, ez van.
                Szerencsére a fórum még mentes mindenféle hájlebegtetős meg ki tudja milyen hirdetésektől.

                Komment


                  Komment


                    Amíg volt céges gépem, egy posztittel le volt mindig ragasztva a kamera,
                    Én is ezt a gyógymódot használtam

                    Komment


                      Gondolom mindenki látta már az "Összeesküvés elmélet" című filmet.... (aki még nem,nézze meg)
                      Mel Gibbson szenzációsat alakít benne (szerintem) és hasonló a film lényege/mondanivalója az itt leírtakhoz... :-)

                      Komment


                        ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                        Ld. vindóz, eppöl, vagy akár fájerfox, akik úgy váltogatják a júzer interfészt (pénzért, vagy kötelezően, vagy mindkettő ), mint más a fehérneműjét, hogy a birka felhasználó kénytelen megválni a megszokott környezetétől, és rá van kényszerítve, hogy az újabb és újabb, kihasználatlan fícsörökkel telezsúfolt förmedvényeket újra es újra megtanulja, ha szeretné, ha nem. Ezeket hívjuk felhasználóbarát fejlesztésnek ?
                        Szerencsére fájörfoxhoz vannak jó kiegészítők amik visszaadják a régi jól megszokott elrendezést. Bár én sem értem hogy miért volt nekik jó hogy lemásolták a krómot... Ha az olyan szimpatikus lenne már rég azt használnám...

                        dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Már a laptopokat is úgy készítik, hogy ha felnyitod, egy kamera néz veled farkasszemet. És senki ne mondja, hogy -ha épp úgy akarják- nem tudják aktiválni.
                        Anno egy ismerőssel beszéltem erről, nem egy hülye gyerek, azt mondta hogy ha semmit sem tud a gépről akkor is max 20 perc és látja amit a gép lát. Még a visszajelző LED-et is ki lehet iktatni... Szóval nincs mese, ragasztót neki. Vagy aki vállalkozó kedvű az beépít egy kacsolót hozzá

                        Komment


                          Holnap előhalászom a hézagmérőt és lemérem, gyári adat alapján 0,7-0,8 között kell lennie. Szemre amit belőttem az szerintem kisebb de kiderül.
                          Szörnyű, 0,3-as a hézag amivel még úgy ahogy könnyen indul melegen .

                          /SZERK
                          Megvan a ludas, gyújtótrafó kuka....
                          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2014 máj. 17, 10:21.

                          Komment


                            Vagy aki vállalkozó kedvű az beépít egy kacsolót hozzá
                            Az ilyen modern szőlészeti izé?
                            Everything is better when you decide you don't care.

                            Komment


                              UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Az ilyen modern szőlészeti izé?
                              Az bizony
                              Falról lekapod a villanykapcsolót, szétkapod a laptopot, és egy, a kamera környékén lévő szimpatikus vezetékbe közbeiktatod :P

                              Komment


                                Egyenlőre nem akartam egyik matricás topicba se beletenni ezt a videót. Mi a vélemyényetek erről a módszerről? És a végén nem értek valamit. Kétoldalas ragasztószalagot átlátszóban is lehet kapni. Én eddig csak világosdrapp színben (vagy vajszín, kinek hogy tetszik) láttam és használtam.

                                http://www.sportmotor.hu/motoros_vid...hazilag-112860

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X