Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is spórolok.. mondtam a páromnak..kicsi kályhát veszünk.. Amit ha fázik,tud emelgetni..
    Nekünk van egy-egy hátizsák, kitömve szénnel....ha fázunk, két kör után már semmi gond

    - - - Updated - - -

    Mit emlegetnek a médiában ?
    Attól tartok, csak az "emlegetés" marad belőle.....

    Komment


      A médiában elhangzó "nem kell fizetni az okmányokért" dolgot sajnos Én is jól hangzatos választási ígéretnek érzem.
      Persze biztos eltörlik majd a személyi ig illetéket, meg egy másik 2000 forintos tételt.
      De hogy a kocsinál rendesen lehúzható pénzről lemondanának? Ezt látnom kell!

      Komment


        Vagy eltörlik valóban , és majd kitalálnak helyette egy másikat, amit máshogy hívnak , de kétszer annyiba kerül !!!

        Komment


          a mindenhatóhoz intézett,bevallom nem minden esetben,könyörgő és esdeklő félhangos káromkodás ellenére is qrva nehezen akarja magát megadni
          Kedves Barátom!Ne haragudj hogy bele szólok a hitbéli dolgaidba.......DE!1,Nem jó felé mondod a mondókádat!
          2,Nem a megfelelő vertikális stílust használod!T.I:Szigorúan tilos a káromkodás az akác tuskó jelenlétében!
          3,Nem szeretek okoskodni csak 7 évig fűtöttem tuskóval és volt időm kiismerni a drágát!Szóval egy megjegyzés(de csak úgy a margóra!)Le kell ülni vele szembe(mármint a tuskóval szembe!)és hosszasan eléggé értelmesnek tűnő arckifejezéssel tanulmányozni őt!Észre fogod venni mennyire meghatódik tőle és mindjárt készségesen feltárja azokat a rejtett ereket ami mentén könnyedén széthasad!Úgyhogy csak finoman!
          U.I: Persze ez az egész ,,lófütyit"sem ér ha nem száraz mint a másféléves sivatagi teve s...r!
          Baráti üdvözletem!

          Komment


            Ilyenkor mennyire tud vágyakozni az ember valami ilyesmire:
            https://www.youtube.com/watch?v=k14r-6urQn8

            Komment


              LGA 775-ös processzor hűtőt keresni
              Mintha valahol lenne egy gyári intel hűtőm valahol(kb addig volt használva amíg leteszteltem hogy okés-e a proci utána kapta a vizes blokkot), ha el nem felejtem holnap föltúrom a raktárat .


              Mit emlegetnek a médiában ? Nem kellesz fizetni az okmányokért ?
              A fizetést még úgy ahogy "lenyelem" de a 3 hetes átfutási idő, pfff.....
              Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2015 okt. 13, 18:23.

              Komment


                Ilyenkor mennyire tud vágyakozni az ember valami ilyesmire:
                Azé , ez nem semmi ! Vág , hasogat ... az igazsághoz az is hozzá tartozik , hogy így egyszer tudsz csak melegedni mellette !

                Komment


                  az igazsághoz az is hozzá tartozik , hogy így egyszer tudsz csak melegedni mellette !
                  Nem bánnám,akkor sem

                  Komment


                    Végre Magyar terméket vesz a Magyar? Jó ilyet olvasni, jó lenne többet.
                    Magyar buszokat vesz Pécs? | Alfahír
                    Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2015 okt. 14, 06:47.

                    Komment


                      Kedves Jagdtigger!

                      Köszönöm a jó szándékot,de egyenlőre úgy tűnik megoldódni látszik a ventilátor kérdés.Nem akarom rabolni az idődet,ezért ne dúrj fel érte semmit!A szándékot nagyon köszönöm és nagyon nagyra becsülöm,-hálás vagyok érte.Sajnos ülep hülye vagyok a számítógéphez,ami nagyon bánt.Talán már a hardwerhez egy kicsit jobban értek,mint a softhoz,mert ami a dobozban lakik,arról mindről tudom,hogy mi és miért van benne,de itt meg is áll a tudományom.Évente kétszer kiportalanítom és átnézem az elkókat,nem e púposodott meg valamelyik és szükség szerint esetleg cserélem,de ennyi.


                      Kedves Gyuszi Barátom!

                      Sajnos ezek a tuskók vizesek és mivel ezt is nagy könyörgések mellet sikerül beszerezni,-gondolom kaptam ami éppen volt.Megjegyzem nagyon örülök neki és nem fog kifogni rajtam,az aprításuk.Próbálok sietni vele,mert aprítva jobban szárad,-sajnos midig közbe jön valami,mert akad más is.Ma például elhívott az egyik öreg komám,kalapácsos daráló javításra,ami olyan négy órás munkára sikeredett.Megkérdezte ugyan,hogy mivel tartozik,de erre én azt feleltem,hogy annyival,hogy ne kérdezz hülyeségeket.Megjegyzem,ha megkértem valamire Ő is mindíg segített önzetlenül.Mire végeztem a darálóval,kimeredt a sűltkrumpli,mert az ebédet,úgy fél hat fele ettük meg,de legalább farkaséhes voltam.
                      Ami a tuskót illeti,-figyelem én a szálirányokat és haladok is vele,már úgy fele kész van.A fűtőértéke,-valami csodálatos,szerintem kiváló,-sajnos ott hibáztam el,hogy minimum két hónappal korábban kellet volna beszerezni,de a fene gondolta,hogy ilyen tűzifa hiány lesz.A lényeg az,hogy a piacgazdaságban minden rendben van,csak éppen befagy a pitkujánk,-na jó nem folytatom,mert aztán még le leszek szólítva,hogy a fórumon nem politizálunk.Különben sem érdemes morgolódni,mert még megüt a gutmann,-a temetés meg qrvára sokba van,-nem szabad kitolni a családdal,-meg mi lenne a vasaimmal nélkülem.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        még le leszek szólítva,hogy a fórumon nem politizálunk.
                        Józsikám!De ez egy kocsma!Ahol mindent lehet mondani(csak a kocsmáros anyukáját ne szidd!)Mivel mi másfajtába nem járunk!(azt hiszem tavaly azért együtt bambiztunk T.kesziben egyben!)!A tuskóhoz még annyit hogy nekem volt egy jó kis saját gyártmányú szalagfűrészem hozzá!Ami nagyon megkönnyíti a dolgot.Amit már fel tudtam tenni rá azt azzal vágtam!(500-as volt így egész nagyokat lehetett alá tenni!)Sok sikert a bulihoz!Nekem is kellene már venni valamit(mármint a tűzre!)De még rengeteg kerti hulladél van.....most a kétszárnyú kapuból tákoltam össze egy toló kaput.Egyenlőre még nincs ,,kedvem" rá mozgató elektronikát tenni!Meg felástam a fél udvart mert ,,bevezették a szennyvizet"!Sajnos ez a vacak test amit kaptam 62 éve nem bír lépést tartani a tenni valókkal!Nem baj !Veled azonos véleményen vagyok!!!!!!!T,I: Nem szeretném költségbe verni a családot!Nem egy remekmű de még be lesz deszkázva!

                        - - - Updated - - -


                        Végre Magyar terméket vesz a Magyar?
                        Egészen fel lelkesültem a híren ezért el olvastam!Alig több mint a cucc fele magyar!A többi gondolom ,,Kínai"!Kicsit érzékeny vagyok erre a témára mert én még ,,Farost" is vezettem meg ,,varrógépet"Ikarus31-es meg 620-ast meg 556-ost meg stb....stb....stb!Utoljára Mercedest 5 évnél többet!De hazafiság ide,hazafiság oda...........azért a ,,Merci" sokkal jobb volt!

                        Komment


                          de egyenlőre úgy tűnik megoldódni látszik a ventilátor kérdés.
                          Oké, de ha mégis kéne nyugodtan dobj egy üzenetet .

                          Komment


                            Alig több mint a cucc fele magyar!
                            Sajnos igen, de a mai világban már ez is nagy szó!

                            Épp a múltkorjában vettem a gyerekemnek egy csodaszép új Csepel bringát. Tényleg tetszetzős, szép, kényelmes, stb. Otthon közelebbről is megnézegettem, a nyereg kínai, ráfok, gumik kínai, fékek kínai. De legalább itt szerelték össze, remélhetőleg magyar dolgozók keze által... Ez is valami

                            Komment


                              kínai
                              Pár éve mindentől félni kellett ami onnan származik...ma csak a kici ócó cuccaiktól.. Jó pénzért tudnak minőséget is gyártani.

                              Komment


                                Ej de egyszerre nyomtuk !

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X