Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ivott valaki meggybort,s őszintén ízlett is neki?
    Én megkóstoltam és őszintén mondom, hogy ízlett. Mivel egész nap és este sört ittam és nem akartam keverni, ezért nem fogyott annyira.
    Everything is better when you decide you don't care.

    Komment


      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Jééé...az meg fel sem tűnt. Köszi!! Én arra jobb oldalira koncentrálltam..
      Ez könnyű! Nekem ez semmiség! Ez egy MZ Trophy "lámpatök"!

      Komment


        Én megkóstoltam és őszintén mondom, hogy ízlett.
        Ezt örömmel olvasom. Én is őszinte leszek... Két nagy palackban van,s a másik sokkal finomabb. (nem értem miért) Azért ebből vittem,mert tisztábbnak tűnt. Majd jövőre figyelmesebb leszek.

        Komment


          pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ez könnyű! Nekem ez semmiség! Ez egy MZ Trophy "lámpatök"!
          Mennyi érdekes "dolog" van ott! Nem is hinné az ember...

          Komment


            Ez egy MZ Trophy „lámpatök”!
            A francba... Azt se láttam.. Az a blokk ami középen van..na arról kéne vmi okosság..

            Komment


              Jó! Így már nem viccelődhetünk! Ha jól látom a légpuska tusánál mintha egy meghajtás tengely lenne hosszanti vázirányban. A karburátor légbeömlője egy régi verseny célú kivitelre emlékeztet. Azt nem tudom milyen típus, de ezek az én megérzéseim.

              update: A menetek Wihworth vagy Metrikus szabványúak? Már, ha van fizikai ellenőrzésre mód, akkor kérdezném csak. Plusz a karbin mintha valamiféle jeleket vélnék felfedezni a levegőbeömlő felénk néző oldalán, a henger felé tartó oldal és a súber állító csavar alatt.
              Utoljára szerkesztve a következő által: pasetta; 2015 júl. 29, 22:32. Oka: update

              Komment


                ezért nem fogyott annyira.
                Ezek szerint én ittam belőle a legtöbbet.

                Komment


                  r légbeömlője egy régi verseny célú kivitelre emlékeztet. Azt nem tudom milyen típus, de ezek az én megérzéseim
                  Amit megállapítottam: Az a tengely a kuplung kiemelő. A karburátor nem saját. Váltó,kuplung a blokkban(sajnos) A motor 68 furatú tehát 250ccm Típus,gyártmány ismerete jó lenne.

                  - - - Updated - - -

                  Ezek szerint én ittam belőle a legtöbbet.
                  Kedves egészségedre!

                  Komment


                    Tehát a karbi nem "játszik". Menetek angol, vagy metrikus rendszerűek?

                    Komment


                      hááát...így a szaga alapján angol szerintem.. Estleg más,de a németet kizárnám.

                      - - - Updated - - -

                      Meneteket nem néztem.

                      - - - Updated - - -

                      Na majd holnap okoskodunk...elküldtek tisztálkodni..

                      Komment


                        Olyan AJS felépítményre gondolok, amit a '20/'30-as években készülhetett.

                        Komment


                          Én a blokkmotor miatt nem zárnám ki a német gyártmányt...vagy olasz
                          Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2015 júl. 30, 00:44.
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            Azt hittem hogy...pedig dehogy.. Már megint küzdenem kell,hogy okosodjam. 50-et kérnek érte főtengely nélkül. Lehet belepróbálkozom.

                            Komment


                              Nem lehet hogy a 350 -esek közt kell keresgélni ? A régi 4T motorok elég hosszú löketűek . (BSA , JAP , ???)

                              Komment


                                Passz. Reméltem a külső jegyek alapján valaki felismeri.

                                - - - Updated - - -

                                Pedig már láttam ilyen himbatokot valahol.. Csak elfelejtettem.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X