Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    hiába 10 éve nem volt benne üzemanyag / benzin- gázolaj/ ha meleg éri lesz gőz és pukkanás!
    Az én tankhegesztési módszerem,minden nyílást szabaddá teszek egyik lehetőleg felülre és a nyílásnál rágyújtok általában belobban nincs nagypukk!
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Ehhez nem lakatos kell, hanem varázsló. Mi már próbáltuk a vizes nyomatást. Egy kipufogót szerettünk volna létrehozni. Nem mondom, hogy sikerült, de szar lett.

      Komment


        Íme:kert-014.jpgkert-015.jpgkert-016.jpgkert-017.jpg
        A türelmedtől függően szeretném látni a folyamatot,miként gyógyul meg ez a beteg.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          Attilám! Ez lássuk be művészet, ha a Tiéd csináld meg ha másé dobd ki!- hozzon másikat- vagy húzza le a pecsét gyűrűjét! Én a hasonló dolgok miatt mondtam nincs tovább- nem csinálok szakmai referencia munkát bizonyítva meg lehet azt szépen és jól csinálni és közben húzzák a szájukat mikor fizetni kell. Még egy ha szétvágod és feszíteni kell az anyagot mert" megnyúlt és hibog"akkor mivel szétvágva rá bírsz steklivel tartani melegen zömítsed és azután hűtsd. Bár mennyire hihetetlen 0,30 kg kalapáccsal melegen zömül az anyag és utána hűtve képes úgy kifeszülni , hogy elszakad az anyag/ lemez/ nem rongy!

          Komment


            , hogy elszakad az anyag
            Így jártam az NSU-m tartályával.. kerülgetett a frász rendesen.. Azt a nyűgös darabot kivágtam,s domborítottam hozzá másikat. Jól elszöszmötöltem vele mert krómozva lett.. Különben igazad van,ezt kijavítani gazdaságilag csőd...de ezt is meg kell csinálni (muszájból) mert másképp nem áll össze a gép.

            - - - Updated - - -

            A türelmedtől függően szeretném látni a folyamatot,
            Hozzákezdtem a szrabb részéhez. Hidegen mint a páncéllemez,melegen repedésre hajlamos. A bal oldal durvázása megvan. Click image for larger version

Name:	kert 018.jpg
Views:	1
Size:	197.0 KB
ID:	148295Steklizéssel még finomítok kicsit. Majd holnap folytatom,mással is haladni kell.

            Komment


              Valahol ez a bennünk lévő elszántság miatt épülnek a reménytelenségből a régi vasak, melyek elkészültével jogosan büszke a megépítő ki sok esetben ismeretlen marad!!

              Komment


                Gazdasági csőd. Csak azért kalapálom ki,mert nincs annyi pénzem kittre.. Elveszem egy kicsit a tulaj jó kedvét is,ha úgy hagyom..1500-ért tele tankolhatta volna.

                Komment


                  Mivel steklit nem találom,viszont egy balkezes szekercét igen, azért ezt a kényes műszaki problémát azzal oldom meg. Csak érdekesség kép, akárhogyan forgattam,próbálgattam, bénán állt a kezemben. Apróbb gyujtóst nem tudtam vele vágni,mert nem találtam el.. Most már tudom miért van eltekeredve az éle..

                  Komment


                    CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ahogy elnézem az IZS-t, az most sem tűnik túl esélyesnek.
                    Még mindíg úgy tűnik Zsolti?
                    Click image for larger version

Name:	DSCF3556.jpg
Views:	2
Size:	207.0 KB
ID:	148305Click image for larger version

Name:	DSCF3558.jpg
Views:	2
Size:	206.6 KB
ID:	148306Click image for larger version

Name:	DSCF3561.jpg
Views:	2
Size:	190.7 KB
ID:	148307
                    Ukrajna vs Oroszország:
                    Click image for larger version

Name:	DSCF3562.jpg
Views:	2
Size:	209.6 KB
ID:	148308Click image for larger version

Name:	DSCF3563.jpg
Views:	2
Size:	206.4 KB
ID:	148309Click image for larger version

Name:	DSCF3564.jpg
Views:	2
Size:	207.6 KB
ID:	148310
                    Épp a hátsólámpa bekötést és a benzincsap felszerelést csinálom. Utána már indulnia kell...
                    Mint két tojás. Csak az egyik struccé, a másik meg fácáné...
                    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 febr. 27, 15:48.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      A két üléses " mennydörgő" hangját már hallottam élőben a másikét pedig a szorgalmad látva Kesziben hallani fogjuk!

                      Komment


                        Még mindíg úgy tűnik Zsolti?
                        Gratulálok, szép munka - és igen meggyőző!
                        A két üléses „mennydörgő” hangját már hallottam élőben a másikét pedig a szorgalmad látva Kesziben hallani fogjuk!
                        Ha mást nem, de a Czetkáét biztosan! Tavaly az indult be! (Jaj de gonosz vagyok, moderálj ki nyugodtan! )

                        De azt a két tojást szívesen látnám élőben!

                        Komment


                          Az egyiket Zsolti Te lovagolod esetleg?, milyen szép lenne a két Moderátor a két Tojáson/ 4 tojással??

                          Komment


                            @wsievers
                            Nagyon jól néz ki mind a 2, szép munka . A "mennydörgő" hangját amúgy hogy viselik a szomszédok?


                            Amúgy nem tudja valaki esetleg hogy chemotox-al mi történt? Nem nagyon "látni" mostanság errefele....
                            Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2016 márc. 01, 09:37.

                            Komment


                              Amúgy nem tudja valaki esetleg hogy chemotox-al mi történt? Nem nagyon „látni” mostanság errefele...
                              TLF-65 is lassan egy éve nem jelent meg....

                              Komment


                                Egy biztos felébred a falu népe és a szomszéd ha elindul. A lányom megijedt mikor beindult és mellette állt! Tudta az ellenség mikor jön a Vörös Hadsereg anno. Motoros körökben tekintélyt parancsoló gépezet! Nem egy " suhanó halál" mert anno én is felébredek a túlvilágon egy ilyen hangra

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X