Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem lefogjak zarni a barlangot egyebkent akit erdekel vagy nem tudja a Riesending-Schachthohle nevu Nemetorszag legmejebb barlangjarol volt szo.
    Lezárják, mint zárt, de megfelelő tudással és engedélyekkel látogatható barlang vagy úgy zárják le hogy a továbbiakban csak néhány kiváltságos barlangász juthat le?

    Egyébként örülök hogy kijutott. Szép munka volt!

    Komment


      Én németorszagban dolgozok.
      Multkor találkoztam egy német faszival, lázadt az atomerömüvek ellen.
      Anemjóját! Hát melyik részén dolgozol te Németországnak, hogy ilyen ritkák arrafelé a németek?

      Komolyra fordítva: minket is folyton lázítanak a külföldi kézben levő közszolgáltatók ellen. Őket is.
      Everything is better when you decide you don't care.

      Komment


        Ajjaj :
        Totalbike - Magazin - Rendszám nélkül motorozol? Jaj neked!

        Komment


          A két legfontosabb: az újabb nagyszabású pénzbeszedés és a hatóság látókörébe kerülés.

          Komment


            A két legfontosabb: az újabb nagyszabású pénzbeszedés és a hatóság látókörébe kerülés.
            Hurrá!
            Szép lesz ha műszakiztatnom kell a dongót...
            Meg ha a "dögöljön meg a szomszéd lova is" ésszel gondolkodom, akkor felmerül bennem a kérdés, hogy a villanybicajosok megint kimaradnak? Megyek majd a rendszámos dongómmal, és elhúz mellettem egy esetleg erősebb és gyorsabb e-bike rendszám nélkül, miközben a pilóta fedetlen fejét borzolja a szél?? Hogy is lesz ez??

            Komment


              meg mondjuk a logikus azlenne hogy a 125ösöket is akcióan lehessen bevinni a nyilvántartásba akkor lehet bevállalnák a tulajok a dolgot, különben tele lesznek az útmenti árkok felgyújtott motorokkal
              dongós: az ebikekokat pedig ahogy nézem egyre jobban kezdik arra kihegyezni, hogy minél izmosabbak legyenek, lást hárli..

              Komment


                az ebikekokat pedig ahogy nézem egyre jobban kezdik arra kihegyezni, hogy minél izmosabbak legyenek
                Persze! Megint alkotnak egy jogszabályt, amiben nem számolnak a technika fejlődésével. Sőt, egy x évvel ezelőtti állapotra szabják. Kb. 5-6 éve mentem pár kört egy alap villanycsodával. Hát, tudott annyit, mint pl. egy Babetta! Akkor a mostaniak vajon mit tudnak?
                Akkor a Babettát mire fel kell vizsgáztatnom? Illetve az árambicajt miért nem? Mert a Babetta berreg, ez meg nem?
                Vagy ne legyek fafejű, hogy a teljesítményt, sebességet veszem alapul? Van erre logikus magyarázat, amit a jogalkotók kitaláltak?

                Komment


                  szerintem erre ráhúzható a sztenderd női válasz: Mert! Csak! amúgy nagynehezen megleltem, hogy a villanyhádé 55 kw/70nm teljesítményű, de a babettára kell majd rendszám

                  Komment


                    Mert a Babetta berreg, ez meg nem?
                    No igen, és felvet ez más problémát is. Gyorsak az elektromos kerékpárok, de hangtalanul közlekednek és a gyalogosok, sima kerékpárosok hogyan veszik észre őket minden körülmények között?

                    Komment


                      Erre azért beindul a fantázia! Nemde?

                      AM | A terepmotor, ami mindenhol elmegy. De csak a terveit lehet megvásárolni, az építés a tulajdonos dolga | Motor | automotor.hu AUTÓMOTOR

                      Komment


                        Nem egy bizalomgerjesztő a feltaláló...inkább valami bérgyilkosnak tűnik...
                        Click image for larger version

Name:	229206_tarus2.jpg
Views:	1
Size:	87.0 KB
ID:	140393
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          Minek a terv ! Láttam amit láttam. Az bizonyos, hogy minden műanyag rajtra , mint a Tescós kapuautomatikán.

                          Komment


                            Elég korlátozottan használható a spéci kerekei miatt, a "vevőnek" kell legyártani mindent... Nem tudom ezek mellett mekkora piaca lesz. Ráadásul egy bérgyilkos találta ki
                            Mindenesetre a videón ügyes dolgokat produkál.

                            Komment


                              Ez teljesen igaz Mir- Mur és miután megvette az illető és be akarja építetni csak nagyot néz miután a szerelő nem rajong érte mert ismerős a minősége" Saj.ze".Pedig milyen jó vétel volt!

                              Komment


                                Az miért van, hogy az emberek nem is ismernek valamit, de mégis, szinte azonnal indul a hőbörgés, hogy milyen kaka minden.

                                Hozzáteszem, nem ismerem a robogó regisztrálási jogszabály tervezetet, de azt tudom, hogy a felelős tárca mindezidáig azért gátolta a regisztráció bevezetését, mert az éppen aktuális tervezetek túl nagy terhet róttak volna a tulajdonosokra - és nem akarták szívatni az állampolgárt.

                                A villanybicajokat meg nem kell szidni azért mert leelőznek egy Babettát vagy Dongót, mert egy sima versenybicikli is képes rá. Egyébként az elektromos kerékpárok esetében teljesítményhez van kötve az, hogy mi számít biciklinek és mi segédmotoros kerékpárnak.

                                Nagy kérés lenne, hogy szakadjunk ki ebből a rögtön anyázós, depresszív hungarikum mentalitásból és kezdjünk el kicsit úgy gondolkodni, hogy félig tele van a pohár?
                                Everything is better when you decide you don't care.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X