Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem szélvédőnek sokkal jobb választás a polikarbonát, de majd CZsolti megmondja az igazat.

    A polikarbonát is alakítható vákuumformázással, az előmelegítésre oda kell figyelni. Több/sok mm lemezvastagsag esetén ez akár óra/órák is lehet.
    Megmondom az igazat: fogalmam sincs, hogy melyik anyag a jobb szélvédőnek. Magam részéről, ha egyszer addig eljutok, akkor egyenes fazonút fogok hajlítani magamnak plexilemezből. Túrázáshoz jobb ez a forma, mint az áramvonal. Persze, emez meg jobban néz ki.

    Komment


      Komment


        Kedves Süpi!


        Látod,-a társadalom nincs teljesen szétesve,vannak apró szegmensek,ahol még létezik a szolidaritás.Akkor építhetünk egy egészségesebb világot,ha ezek a kis sejtek erősödnek.Felhívnám a figyelmed a "CNC fórumra",ahol szintén nem reszelnek fiókba és megosztják az emberek a tudásukat tapasztalataikat.A fenti fórumnak nem vagyok a tagja,de néhányszor benéztem már hozzájuk,töltöttem le szakirodalmat tőlük,melynek lehetőségét ezúton is köszönöm.

        A műanyagokkal nem vagyok már toppon,-nem tudok tanácsot adni miből lenne a legjobb megcsinálni a szélvédőt.Házilagos előállításnál,talán az lenne a legjobb,ha a legjobban formázhatót választanád.Felmelegítés nélkül nem megy.Egy keretbe foglalt negyed négyzetméteres műanyagot nem egyszerű dolog egyenletesen felmelegíteni,a formázhatóság hőfokára,talán ez a gyártás legnehezebb része.

        Üdvözlettel:Che

        Komment


          Komment


            anno amikor plexit vadásztam ők tűntek a legszimpatikusabb cégnek: Plexi, műanyag, egyedi gyártás, esztergálás, műgyanta öntés | arthaM stúdió Kft.

            Komment


              Hu anymám! Köszi a sok infót. Tündérek vagytok! Remélem hamarosan találkozok mindenkivel. Ha betévednétek Kunmadarasra a 24 órásra, mindenképpen keressetek meg. 74-es csapat. Igyekszek mindenkit megvendégelni valamivel. Pálinka, egy sör, vagy egy kellemes pohár víz, pár kedves szó. Ki mit szeretne....Vagy ha ott nem, akkor a fórumtalálkozón találkozunk, már számolom, mennyi pálinkát kell vinnem. Nagyon kellemes selymes, enyhén édeskés almapálinka. Mégegyszer köszönöm fiuk.

              Komment


                vegyél bele egy kis ánizst, könényt és fehérürmöt:-) majd előszedem a receptet:-)

                Komment


                  Szedd csak elö, megcsinálom. Legalább lesz neki egy kis ideje beérni

                  Komment


                    A szomszédba(fórumtali topik) felmerült egy pálesz+páncélos kombó. Én találtam "jobbat" :
                    Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2014 jún. 13, 16:49.

                    Komment


                      miaz nem látszik amit linkeskedtél:-) :-)

                      Komment


                        Nekem sikerült megnézni. A szamárfüles lapra jobb egérgombbal kattintva a ,,kép megnyitása új lapon"-t kiválasztva feltárul a terv.
                        Nem tudom az az oldalkosár mennyivel venné vissza az amúgy sem túl nagy végsebességet jagdtigger, de Csanakról egy ,,élmény" lenne eljutni Tiszakesziig. Mondjuk ha valami jóféle itókával töltenéd meg a plusz tárhelyet, az sokat javítana a dolgon.

                        Komment


                          Nem én követtem el , neten találtam... Ami meg az utat illeti Agárd még belefér, de annyira nem vagyok elvetemült hogy Tiszakeszire babszival menjek.

                          @Gergőke
                          Javítottam , telefonos dropbox linkje valamiért nem jó :/ .
                          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2014 jún. 13, 16:52.

                          Komment


                            És mennyi lenne a várható fogyasztás? Egy tura alkalmával megszámoltuk az üres sörösüvegeket és elosztottuk a km-ek számával. 1 üveg sör/25 km fejenként. A soför meg tolta a rozsdamentes sört.

                            Komment


                              Az én esetembe nulla . Nem sörözök... -.-'

                              Komment


                                nem sörözöl? a pálinkánál gyengébbet nem veszi be a hajtóműved?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X