Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Külföldi vásárlók

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Külföldi vásárlók

    Az éjjel kaptam sms-t,és emailt is Ausztiából,Adrian Simion nevű úrtól,miszerint érdekelné a hirdetett Jawam. Mennyire gyakori,hogy más országból is érdeklődjenek egy hirdetésre?

    #2
    Javarészt kamu,megakarják tudni minimum az adataidat.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Hello!
      A legtöbbször amikor ilyen külföldi valaki akarja megvenni az átverés 80%-ba! Szóval vigyázz vele!!!

      Komment


        #4
        Egy fenéket... max a forint euró viszonya miatt szeretne csinlni egy jó vásárt .Ott is vannak csórók , és ha egy magyartól akar venni valamit ami ott is megkapható , akor ez annak a jele . Mert ha gyönyörü a motorod akkor a munkadijat nem tudná kifizetni otthon . ....stb ...stb . Vigyázni csak arra kell , hogy az üzlet , hoci-nesze legyen , semmi hozd ki kifizetem -.Jöjjön ide ő , ha én akarok kintről valamit --én is kimegyek . Ki is röhögnének ha mondanám hogy hozza ide .
        kollarg, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Annyit tennék hozzá Joker szavaihoz, hogy én már sok motort adtam el külföldön és nem jellemző, hogy külföldiek jönnének hozzánk vásárolni...Nekem mindíg ki kellett vinnem az árut, viszont a szállítás költségét előre kértem!
          Tehát üzletelj vele nyugodtan, de ne add oda az árút addig, míg teljesen ki nem fizetik. Ha kell szállításban tudok segíteni... (és nyelvtudással...)
          matuka, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Nekem azt tanították, hogy a kiszállított de ki nem alkudott vételáru termék rontja az alkupozíciót.
            El tudom képzelni hogy a kiszállításkor a vevő fellel olyan festék, króm vagy egyéb hibákat ami miatt az nem ér annyit, és akkor bukás a szállítás, vagy odaadod olcsóbban. Ez alól némi védelem az ebay, vatera vagy egyéb erre vonatkozó határozott üzletszabályzatú aukciós oldal. amit egy feketepontért hasonlóan meg lehet hágni.
            OdinHEM és mir-mur kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              A klubvezetőnk Horexéért 1 misit kínáltak ez előtt sok évvel. A vevőjelölt az Osztrák határig hajlandó volt jönni, de csak addig. Emiatt az eladó kihátrált.

              Komment


                #8
                A közelség miatt szerintem nem kamu. Válts vele 1-2 e-mailt hogy gondolja a szállítást mennyit adna érte €-ban?Korrekt áron árulod a motort ezért valószínű hogy érdekli na meg papiros. Kb 550€ átszámítva Persze itthon kikel vonatni a forgalomból külföldre értékesítés címszó alatt ez 6000Ft és már papírozhatja a sógoroknál azonnal. E-mail ingyen van ennyit megér.
                OdinHEM és kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Én ma kaptam egy rossz németséggel írt SMS-t, az emilcím mrsmonikakurz@googlemail.com
                  Valaki már kapott ilyet...?

                  Komment


                    #10
                    Nekem afrikából irtak és közvetitővel akarták elvtetni és persze csak a forditóval, alig értrttem mit akart.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      #11
                      Szervusztok . Joker írta : hoci-nesze -ez a lényeg, ha ismeretlen az eladó , vagy a vevő. Üdvözlettel.

                      Komment


                        #12
                        Válaszoltam neki,majd kiderül hogy mit akar.Közben már svájci telefonszámról is hívott vki,de azt se vettem fel.(közben a ciprusi sóhajtozós telefon is csörgetett 2 napig,így nem reagálok a külföldi számokra)

                        Komment


                          #13
                          Sziasztok !
                          Ezt most kaptam !
                          Le tudja nekem valaki fordítani !? Köszönöm !


                          Hi,

                          Is your Motorcycle still up for sale? why are you selling it?

                          Komment


                            #14
                            Szia!
                            A motorkerékpárod még mindíg eladó? Miért akarod eladni?
                            kb ennyi...
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              #15
                              Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Le tudja nekem valaki fordítani
                              Elég nehéz a monitor , de sikerült. lefelé forgatva sem értem.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X