Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Közlekedési morál

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bizony, hamarosan újraéled a „De jót motoroztunk ma” téma is!
    Ha nem lennék könyékig a blokkban, akkor igen Az idén még nem motoroztam( a Babettát nem számítom annak) először a kéztörésem miatt, most meg a megkésett motorfelújítás végén járok...
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #47
      Hát, sajnos a motorost sokszor lenézik vagy azért mert gyorsabban halad a többieknél, vagy a rosseb tudja. Múlt hét csütörtökön kihajtottak elém, egy csukló műtéttel megúsztam a dolgot, de a motoron lesz mit csinálni.... Nem olyan kicsi a jawa két túradobozzal és világítással, hogy ne lehessen észrevenni. Vagy még is? Engem nem vettek észre ennek ellenére. Mindenki vigyázzon magára!

      Komment


        #48
        Azt tanultam:
        Mindig tudd,mi van mögötted,
        Foglald el a sávodat!(engedd el a gyorsabbat és állj vissza)így nem fognak szeretni,de észrevesznek
        Tisztelettel bánj a többiekkel,veled is úgy bánnak,(nem mindig jön be).
        Használd ki a lehetőséget ,de NE légy szemtelen!

        A fegyelem a lényeg!
        Nagy gond az erős motor,csak felelőséggel szabadna ráülni!A bizalmat ki kell érdemelni.Építeni nehéz,rombolni könnyű.

        Hiába megy száz motoros szabályosan,ha egy kiugrik MINDEN motoros szemtelen!
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #49
          Azt tanultam:
          Mindig tudd,mi van mögötted,
          Én meg azt, hogy a közlekedés a " bizalmi elven " alapul. Én meg azt mondom, az úton NE BÍZZ SENKIBEN !
          Hiába megy száz motoros szabályosan,ha egy kiugrik MINDEN motoros szemtelen!
          Ez így van. De igaz ami igaz, a nagy modern motorokkal szaladgáló fiatalok nagy része agyatlan !

          Komment


            #50
            Szóval: a magunkbaszálláson kívül mit kéne tegyünk, hogy legalább partnernek nézzenek minket?
            Azzal se érünk el semmit mert a "vérpistikék" vannak többségbe sajnos...

            Komment


              #51
              mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Hiába megy száz motoros szabályosan,ha egy kiugrik MINDEN motoros szemtelen!
              néhány kempingszék , sör , meg dühítő, ---aztán egy szavazás útján kiválasztott , motorosok járta útszakasz . Aztán huzzuk a strigulát , szabályos-nem szabájos de belefér -szabálytalan veszélyes-aztán van az állat kategória .

              Szerintem ez a 1: 100 hoz arány kicsit módosulna .



              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Én meg azt, hogy a közlekedés a „bizalmi elven” alapul. Én meg azt mondom, az úton NE BÍZZ SENKIBEN !
              ez a jó szerintem is .

              Komment


                #52
                CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Pozitivnap - A pozitív Hírek oldala - Mindenki gyalogosnak születik

                Ez pedig egy nagy semmi -mint minden más ami arról szól ,hogy valami hangzatos parasztvakító kampány ürügyén , jó sok lóvét tudjanak adni a csókos cégeknek . Ennyi és semmi több , nem szabad többet keresni benne .

                Melyik rosszarcuból néztek ki bármit -? a maffiás rendőr ? a hülye bicklis ? vagy egy ribanc aki nem tudott magyar nevet adni a potyaleső szervezetének ? - vagy a kis tetü orbánrérdek ? aki életében nem dolgozott ,szerzett gyakorlatot semmiben és úgy lett az ami ?

                Komment


                  #53
                  Hiába megy száz motoros szabályosan,ha egy kiugrik MINDEN motoros szemtelen!
                  A fene se tudja!Én speciel nagyívben lesz...m ki mit gondol rólam!!!!A 45 év alatt ha össze adom talán 11 és fél percet motoroztam megközelitőleg szabályosan!Most meg már nem fogok elkezdeni szabályoskodni!Mondjuk az én mocijaimmal nem igen lehetett száguldozni mert sosem volt pénzem komoly teljesítményű motorra így aztán országúton csak ritkán sikerült 130 fölé mennem,igaz 100 alatt is ritkán megyek!Nehogy mán eltapossanak!!!Nem is szeretek senkivel motorozni nehogy meglássák és kövessék a példámat!!!........mert minden marha a maga bőrét vigye a vásárra!Kis helyen elférek jobban gyorsulok...ergo....ott hagyok mindenkit oszt jó napot!..........nem várom hogy bárki is egyet értsen velem!

                  Komment


                    #54
                    11 és fél percet motoroztam megközelitőleg szabályosan
                    Majd a fejfádra is ezt vésesd fel ! És remélem nem az én gyerekem fog veled szembe jönni.

                    Komment


                      #55
                      @apacsavo
                      Hozzád képest még sehol se vagyok motorozásban de egy rossz szokást már felvettem, ahol lehet refi(bringa úton meg kizárólag csak az, tompított csak akkor ha motoros kolega jön szembe)...

                      Komment


                        #56
                        Majd a fejfádra is ezt vésesd fel ! És remélem nem az én gyerekem fog veled szembe jönni.
                        Most erre mit mondjak?Vannak tőlem rosszabbab is,meg jobbak is!........a fejfa meg maradjon az utódok gondja.........szembe meg senki se jöjjön(legalább is az én oldalamon!).........amit írtam az a defenzív vezetés alapeleme,ott kell hagyni a veszélyforrást!(elszakadás taktikája!)De ezt te is tudod csak okoskogsz!
                        Utoljára szerkesztve a következő által: apacsavo; 2014 ápr. 19, 16:21.

                        Komment


                          #57
                          de egy rossz szokást már felvettem, ahol lehet refi
                          Mindíg reflektor...a 6 voltot úgyse látják. Mint egy lobogó gyertya az orkánerejű szélben
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            #58
                            Felirat a fejfára


                            "Így még sose jártam"


                            Üdv:Che

                            Komment


                              #59
                              De ezt te is tudod csak okoskogsz!
                              Te is durva lehetsz,mint én a pannoniával.
                              Na ha mi bedurvulunk,mindenki vigyázzon!!!!
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                #60
                                Mateapu P20-21- re gondoltál mert avval lehet durvulni. A T-s vagy P-s sorozat tagjaival már kevésbé hacsak nem a termetére gondoltál. Az Mz -vel lehet durvulni is más karakterisztikájú gép. Két durvulós szablyát vagy pajzsot vegyünk a kézbe?. Nektek majd rendezünk a Találkozón egy üres benzines kanna dobáló versenyt! Addig pedig sok piros tojást !

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X