Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dühöngő - eladók, vevők, hivatalok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Megkérdezném, nincs ugró szarvas a sárvédőn?
    Ez állati!!
    Lehet megkérdezem !!!

    Komment


      #47
      Lehet megkérdezem !!!
      A kíváncsiság megölne ha nem kérdeznék rá a helyedben....

      Komment


        #48
        A kíváncsiság megölne ha nem kérdeznék rá a helyedben...
        Három ok miatt nem hiszem, hogy ez az a motor :

        - Ilyen véletlen a világban sincs, hogy ez az legyen .
        -Ennek az oldal deknije fekete az " enyémnek " alu.
        -Ez elég olajsáros ,az " enyém" szép tiszta.

        Komment


          #49
          Képen mindegyik szép mert épp a 3 évvel korábbi, éppen glanc puccba vágott állapot lett lefényképezve...

          Komment


            #50
            Így 5 év után.. tavaly 3érdekes esetem volt vevőként. autóztam oda 200km-t 2db 125 ETZ-ért,mikor benéztem az udvarra már vissza akartam fordulni mert tudtam hogy rossz helyen járok. Végül megalkudtunk.. elkezdtem szétszedni a vasakat,de nagyon fogytak az alkatrészek mert egyre több mindent dobáltam vissza az ócskavasba.. kis vigaszom maradt,mert mindkét tank félig volt... legalább lesz mivel elmosogatni az alkatrészeket. A blokkok szó szerint szarrá voltak szerelve.. Persze mikor mosogatni akartam,a tartályokban víz volt. 2: Alku után fizettem,s megbeszéltük hétvégén este hozom el. Megbeszéltek szerint érkeztem,s már sötétedett mikor feltettük futóra.. másnap már nem volt oly fényes mint mikor megalkudtunk. Lengéscsillapítók,lábtartók+pár apróság lecserélve.. 3: Emu üzletfelével.. na Ő sem nyilatkozott róla kedvesen.. (pedig én voltam a referencia..) megalkudtam egy motorra.. nekem még olcsóbban is ideadja.. viszont egy héten keresztül nem ért rá,majd közölte hogy eladta rég. Jelzem nem vagyok dühös.. inkább örülök hogy tanulhattam.

            Komment


              #51
              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Emu üzletfelével.. na Ő sem nyilatkozott róla kedvesen.. (pedig én voltam a referencia..)
              Mikor, hogyan kivel, miért????????????????

              Komment


                #52
                emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Mikor, hogyan kivel, miért????????????????
                Mondtad valami CZ-t üzleteltél vele amit csak cserélni akart... majd odaadta másnak kp-ért. Jaaa..és én voltam a referencia..

                Komment


                  #53
                  Ja ez a Face-n magát veteránosnak tituláló faludbéli.
                  hát az kib.szta nálam a biztit, csak nem emlékeztem rá, hogy eldohogtam a bánatom ami nem is volt akkora bánat, mert szerencsére időben rákérdeztem.

                  Komment


                    #54
                    Az emberek többsége magából indul ki, mert tisztességes, és ezért mást is annak gondol...Ilyenkor meg csalódik, mert azért rongyemberek is mindig vannak...

                    Komment


                      #55
                      Na akkor én is jöttem füstölögni, csóka rámír hogy mennyi a legalja a kínai csodáért, megírtam neki mennyi. Oké jön érte csütörtökön/pénteken. Hát azóta is jön... Persze közbe volt még 1 érdeklődő de ugye gerinces ember lévén azt mondtam hogy már jönnek érte. Szombaton ráírtam hogy a másik ürge nem jött érte, hát ő már vett egy másikat. A tököm kivan az ilyen gerinctelen férgekkel hogy annyira nem képes hogy kibökje bocs de mégsem .

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X