Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ki mit hoz!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ki mit hoz!

    Tisztelettel kérem a főzésben illetékeseket írják le a szükségletet és ebben a rovatban tisztelettel kérem ki-ki lehetőségének megfelelően gyűjtsük össze a hozzávalókat ne akkor reggel futkossunk az alapanyagok után.
    Igrich kedvelte ezt.

    #2
    Elképzellek, ahogy kergeted a vaddisznót!
    taluga, zahi és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Az ,hogy néz ki?, sörös üveg van a kezében?
      taluga és zahi kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Még körülnézek a portán de a pörkölthöz, és a mellé száraz vörösbort biztosan tudok vinni. No meg persze fehéret is Kovászos uborka is előfordulhat. Természetesen mind házi
        taluga, zahi és sepy kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          körülnézek a portán de a pörkölthöz, és a mellé száraz vörösbort biztosan tudok vinni.
          Azt szerintem én is ... De gondoltam egy kis habos világosra is , persze szigorúan a gasztronómia ( mint művészet ) csúcsát jelentő alkotás, mintegy megkoronázása képp !!!
          Titus, taluga és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Az még nem nagy gond ha valamiből több van.

            - - - Updated - - -

            Nálam meggybor forr. Próbálom sürgetni.
            zahi, és 3 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Két keréken megyek, szóval sok hely nem lesz. De terv szerint viszek pogácsát, vagy valami olyasmit.

              No meg szerszámokat, ha valakinek esetleg műszaki problémája akadna akkor talán tudok majd segíteni (bovdenjavításhoz pár alkatrész, elektromos problémák elhárításához forrasztópáka, ón, vezeték ,zsugorcső meg még sok-sok lom)

              Komment


                #8
                Nálam meggybor forr. Próbálom sürgetni.
                A sürgetéssel vigyázz Emlékeim szerint, nem jöttünk ki győztesen a dologból

                Komment


                  #9
                  Én tartom a már leírt szalonna, krumpli, hagyma, pálinka listát (meg jármű adatlap és pólók).
                  Kedves Sándor! Köszönöm a szervezést!

                  Komment


                    #10
                    Én is tartom az őrölt paprikát+ amit találok közben.

                    Komment


                      #11
                      .....ésmicsinájjanak a nincstelenpestiek

                      se krumpli , se megyfa , szallonát meg mindig magamnál tartom lehet ,hogy a tanktáskám se varja meg az a ...kárpitos....

                      Komment


                        #12
                        Mivel én is legfeljebb hagyma pucoláshoz értek így Jóker Te is velem együtt tankoljál meg ,hogy tudjuk motoroztatni az arra vágyókat!. Természetesen szigorú nyomvonal mellett nem ám elmenni a susnyákosba.

                        Komment


                          #13
                          Mi viszünk sört,alkoholosat,alkoholmenteset,ízesítettet,dobozosat,műanyag flakonosat,fél literest,két literest....... Viszünk még sört is..... ja és még sört...

                          Komment


                            #14
                            Ha esetleg nem megterhelő , nem tudnátok még egy kis SÖRT is hozni ?????

                            Komment


                              #15
                              Szervusztok!


                              A részeges tengerész kifogja az aranyhalat,-következne az aranyhallal kapcsolatos három kívánság és visszadobás történetének leírása,melyet most mellőzök,de ettől függetlenül megtörtént.A visszadobás után,a matróz első kívánsága,egy üveg rum,mely teljesült,-a második kívánság,hogy a földön létező összes cseppfolyós anyag,beleértve a tavaktól az óceánokig,változzon át rummá,-teljesült.A harmadik kívánság,a matróz hosszas fejvakarása után,így hangzott,"halacska nem lehetne még valahogy egy kis rumot!"..
                              A fenti viccszerűséget azért írtam,mert a társaságban kezd eluralkodni,a mérhetetlen sör utáni vágy,ami rendben is van,de tavaly is annyi sör megmaradt,hogy még időzhettünk volna egy napot.

                              -Hogy mit csináljanak szegény pestiek,meggyfa meg krumplifa,sőt disznófa nélkül,-hát ültessetek "vazzme"-oszt lesz nektek is!Amíg nem nőnek meg a kecskefák,-sajnos addig nem marad más mint a lila tehén teje.

                              Törtem sokat a fejem,hogy mit vigyek,főleg a bográcsos főzése miatt és hosszas gondolkodás után,úgy döntöttem bepakolok ami éppen van és megyek,-tényleg nem kell itt túlszervezni semmit,mert mindig a spontán kialakult dolgok a legjobbak.

                              Van egy dolog,amit az idei találkozó alkalmával nem szeretném,ha ismétlődne,hogy a végén azt sem kérdeztem meg,hogy ki hozta a csilis babhoz szükséges anyagokat (ami nagyon ízlett,nagyon jóra sikerült,-replay) és legalább a költségekhez hozzájárultam volna,-bevallom ezt azóta is szégyellem.Az is bánt,hogy vagy 10 személyre való kimaradt,amit egy zsákban hátrahagytunk és gondolom az enyészetté vált,-lehetett volna annyi eszünk,hogy a gáton sétálgatókat meginvitálhattuk volna egy tányér csilisbabra,a készlet erejéig,ezzel erősítvén a barátságot és egy kissé meghálálhattuk volna a tiszakesziek vendégszeretetét.

                              Az indulást péntek 03-körül tervezem,hogy a nap,hátulról támadjon,utazósebesség "öregprolisan",ahol jól esik megállok,a tempót nem limitálom,-ahogy visz a forgalom.

                              Üdvözlettel:Che

                              - - - Updated - - -


                              Szervusztok!


                              A részeges tengerész kifogja az aranyhalat,-következne az aranyhallal kapcsolatos három kívánság és visszadobás történetének leírása,melyet most mellőzök,de ettől függetlenül megtörtént.A visszadobás után,a matróz első kívánsága,egy üveg rum,mely teljesült,-a második kívánság,hogy a földön létező összes cseppfolyós anyag,beleértve a tavaktól az óceánokig,változzon át rummá,-teljesült.A harmadik kívánság,a matróz hosszas fejvakarása után,így hangzott,"halacska nem lehetne még valahogy egy kis rumot!"..
                              A fenti viccszerűséget azért írtam,mert a társaságban kezd eluralkodni,a mérhetetlen sör utáni vágy,ami rendben is van,de tavaly is annyi sör megmaradt,hogy még időzhettünk volna egy napot.

                              -Hogy mit csináljanak szegény pestiek,meggyfa meg krumplifa,sőt disznófa nélkül,-hát ültessetek "vazzme"-oszt lesz nektek is!Amíg nem nőnek meg a kecskefák,-sajnos addig nem marad más mint a lila tehén teje.

                              Törtem sokat a fejem,hogy mit vigyek,főleg a bográcsos főzése miatt és hosszas gondolkodás után,úgy döntöttem bepakolok ami éppen van és megyek,-tényleg nem kell itt túlszervezni semmit,mert mindig a spontán kialakult dolgok a legjobbak.

                              Van egy dolog,amit az idei találkozó alkalmával nem szeretném,ha ismétlődne,hogy a végén azt sem kérdeztem meg,hogy ki hozta a csilis babhoz szükséges anyagokat (ami nagyon ízlett,nagyon jóra sikerült,-replay) és legalább a költségekhez hozzájárultam volna,-bevallom ezt azóta is szégyellem.Az is bánt,hogy vagy 10 személyre való kimaradt,amit egy zsákban hátrahagytunk és gondolom az enyészetté vált,-lehetett volna annyi eszünk,hogy a gáton sétálgatókat meginvitálhattuk volna egy tányér csilisbabra,a készlet erejéig,ezzel erősítvén a barátságot és egy kissé meghálálhattuk volna a tiszakesziek vendégszeretetét.

                              Az indulást péntek 03-körül tervezem,hogy a nap,hátulról támadjon,utazósebesség "öregprolisan",ahol jól esik megállok,a tempót nem limitálom,-ahogy visz a forgalom.

                              Üdvözlettel:Che

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X