Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Azt lehet a környéken venni és a hevesi dinnye,állítólag minőség,bár belelátni nem lehet.

    Komment


      Amúgy is nagymuterék fele kerülök, pont útba esik egy dinnyeföld amiről tudjuk hogy jó...

      Komment


        emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A műemlék Czetka faragásból lesz valami? Mert akkor el kellene dönteni az illetékeseknek hogy jogosultak vagyunk-e, és ha igen milyen mértékben.
        Befestjük bordóra és/vagy feketére Krómok helyett kályhaezüst? stb.
        Szerintem ne fessünk,az nem egy hétvégi meló...Álagóvásban gondolkozzunk......Mondjuk célszerű lenne egy napernyő..lemezből
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szerintem ne fessünk,az nem egy hétvégi meló...Álagóvásban gondolkozzunk......Mondjuk célszerű lenne egy napernyő..lemezből
          na , végre ! kezd a lábunk leérni a földre .....

          Komment


            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            egy napernyő..lemezből
            Gondolom az ilyen mértékű beavatkozást talán az önkormányzattal kéne egyeztetni !
            Az alapötletként a küllem csekély feljavítására gondoltam. A rozsdás krómok átfestésére, a leszakadt ülés esetleges pótlására, vagy más anyagból, pl festett fából való cseréjére.

            Komment


              Most már itt késő bánat, majd sör mellett kikerekedik az alkotószellem, -hátha jövőre is lesz egy hatodik.

              Komment


                a nyereggel nem tudom, mi legyen, minden esetre végül nem hoztam magammal egy cseredarabot, ami a jelenlegi helyére került volna. amit korábban említettem, egy alap krómtisztítót+fogkefét viszek, aztán mehet rá a csónaklakk...

                Komment


                  mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Az alapötletként a küllem csekély feljavítására gondoltam. A rozsdás krómok átfestésére, a leszakadt ülés esetleges pótlására, vagy más anyagból, pl festett fából való cseréjére.
                  Az alapötlet ténylegesen arról szól mentsük ami menthető!A festés:változtatás azt nem szeretném viszont az ülésen jó lenne segíteni!

                  A tetőt költői túlzásként (az segítene a legtöbbet)vetettem fel.

                  A tartósítóolajat akkor készítem egy ecsettel az egyszerűség kedvéért,ha netalánvalaki egy gőzgép hajtású légsűritővel állítana be,akkor szóljon mert viszek pisztolyt is....

                  A festett faülés ötlete tetszik és valószínűleg meg tudnám oldani a fa-faragást:viszont mintám nincs elérhető távon.....és kellene kb 3-nap indulásig festés nélkül(amit másra hárítanék..)
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Akkor , szólok elsőnek . A tőlem már gondolom megszokott , másképp közelítve .

                    Szerintem az ötlet abszolút jó , szívemből szóló ..... stb, stb . Viszont a kivitelezés módját és idejét teljesen rossz ötletnek látom . Elképzelem magam , amint egy sör után , fürdőgatyában csiszolom a rozsdát ....aztán ha kész , a ...dik sör után hadonászok a sprájjal ....

                    Én azt látnám jónak , ha odavonulnánk , megfelelő mennyiségű agystimuláló szerrel . Aztán ott megbeszélnénk a mit- hogyan- mivel . DE a legfontosabb : hol és kivel ??

                    Ezek után : ki ? mit ? hogyan ?

                    Azt hiszem , nem is ragozom tovább , szerintem érthető . Nem biztos , hogy jó gondolat - de az enyim


                    Indoklást , majd szóban ( sook szóban )


                    na , nem lettem első ---- ilyen amikor az embernek -elmennek féktávon ...
                    Ezzel egyet tudok érteni. Másrészt ezt az időt töltsük önfeledten együtt. A kivitelezést megbeszéljük ott a találkozón, és ha mégis úgy döntünk, hogy bele kezdünk, akkor minden hozzá valót ott össze tudunk szedni Kesziben.


                    Komment


                      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Most már itt késő bánat, majd sör mellett kikerekedik az alkotószellem, -hátha jövőre is lesz egy hatodik.
                      Na! Így van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!444

                      Komment


                        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Gondolom az ilyen mértékű beavatkozást talán az önkormányzattal kéne egyeztetni !
                        Az alapötletként a küllem csekély feljavítására gondoltam. A rozsdás krómok átfestésére, a leszakadt ülés esetleges pótlására, vagy más anyagból, pl festett fából való cseréjére.
                        Ezt is megbeszéljük és intézzük ott a találkozón.

                        Komment


                          A tankon lévő króm betét csinosítására viszek egy horgany spray-t a festést egy alapos polír és wasolás segítené. Az ülés fából valóban feldobná az alkotásunkat.

                          Komment


                            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Az alapötlet ténylegesen arról szól mentsük ami menthető!A festés:változtatás azt nem szeretném viszont az ülésen jó lenne segíteni!

                            A tetőt költői túlzásként (az segítene a legtöbbet)vetettem fel.

                            A tartósítóolajat akkor készítem egy ecsettel az egyszerűség kedvéért,ha netalánvalaki egy gőzgép hajtású légsűritővel állítana be,akkor szóljon mert viszek pisztolyt is....

                            A festett faülés ötlete tetszik és valószínűleg meg tudnám oldani a fa-faragást:viszont mintám nincs elérhető távon.....és kellene kb 3-nap indulásig festés nélkül(amit másra hárítanék..)
                            ... mi az a tartósító olaj ?

                            Komment


                              Infók: szombaton a tavalyi pacal nagy sikerére való tekintettel a főzője nekünk idén is elkészíti szombaton. Ehhez most fölajánlottam utólagos engedelmetekkel, hogy a részünk alapanyagának árát összedobjuk (mivel nem az önkormányzathoz tartozik és magánemberként főz idén).

                              Péntek estére javaslom a szokásos "ki mit hozott (főleg szalonnát) azt süssük meg" vacsorát.

                              Komment


                                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ... mi az a tartósító olaj ?
                                Tudja a fene !
                                Már írtam az első felvetésnél, nem mossa le a víz,valami katonai izé amit az M-zárolt gépekre fújtak a cimkéje elporlott így feledésbe merül részemről ,de ha vegyész ismerősöd van egy ampullát elkülönítek....................!

                                Egy biztos mikor a pannóniámat lefújtam egy ősszel,tavasszal nem tudtam lemosni :sampon ,brigéciol.. dörzsölés nuku... hígítós rongyal és polír pasztával sikerült elővarázsolnom a gépemet,de minden mosásnál találtam olyan helyet amit még nem takarítottam le.Azért ajánlottam mert hétköznapi anyagok nem igazán viszik le.....
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X