Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ez nem Tajcsi,hanem talajcsi....
    Örülök,hogy jössz......ma is...

    Komment


      apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      csak nincs méltó veteránom csak ez az öreg hulladék!
      Ne mondj ilyeneket mert egyrészt szvsz nem néz ki annak, másrészt megsértődik .

      Komment


        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nem néz ki annak, másrészt megsértődik ​ .
        A fénykép sokat szépít de sajnos ez még úgy van ahogy Ősszel leraktam.Nincs időm szerelgetni........csak menni vele,menni,menni,menni.......etc,etc!
        Nem sértődik meg mert megszokta már a stílusom az eltelt 5 év és 60000km alatt amit eltöltöttünk együtt!
        De köszönöm a jószándékú megnyilatkozást!

        Komment


          Gyula! Nagyon örülök, hogy "előkerültél"! A szokásos "nincs méltó veteránod" című kifogásodra a szokásos választ tudom adni: 1. Szép gép, és nem mindenki jön veteránnal. 2. Ki a f@aszt érdekel, a lényég, hogy te ott legyél és találkozzunk!

          Komment


            Ja, és:
            2.......................................

            Komment


              Na végre csuda vigye dolgodat a motorod meg hozzon Keszibe Gyulám! Látom a bárányokat elzavartad és szépen át öltöztetted a nyerged. No akkor nyergelj - fordulj!

              Komment


                A jó idő adott a találkozóhoz egész a hétvégéig. Jó szórakozást kívánok! Én első teleszkópot szerelek...

                Komment


                  Sziasztok !
                  Jó szórakozást és pihenést a Keszibe készülőknek !!
                  Jó időt megrendeltem , még ha nem is lehetek Veletek !
                  Ezt Apacsavonak : egyszer volt alkalmam a keszii találkozón részt vennem. Nekem az jött le , hogy bármilyen járművel érkezel , nagy szeretettel várnak !!
                  Reggel kimásztam a sátorból és Che barátunk kv val kinált. Még a csipát sem volt kidörgölni a szememből! Megtiszteltetés Titeket ismerni !
                  Jó volt és remélem lesz még lehetőségünk találkozni!
                  Na mégegyszer , jó bulizást ! Üdv

                  Komment


                    ...ma sikerült befejeznem a pakolászás dandárját, péntek reggel megsarkantyúzom a szürkét.

                    Komment


                      taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ki a f@aszt érdekel, a lényég, hogy te ott legyél és találkozzunk!
                      Hiába no!A tanár ember,főleg ha művész lélek is honol benne,lényegre törő és szókimondó!
                      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      No akkor nyergelj - fordulj!
                      Sándorom!Szombaton Délkörül koccanunk!
                      kvaga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ezt Apacsavonak : egyszer volt alkalmam a keszii találkozón részt vennem. Nekem az jött le , hogy bármilyen járművel érkezel , nagy szeretettel várnak !!
                      Így igaz!Mindenkinek nagyon örül mindenki!

                      Komment


                        kvaga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok !
                        Jó szórakozást és pihenést a Keszibe készülőknek !!
                        Jó időt megrendeltem , még ha nem is lehetek Veletek !
                        Ezt Apacsavonak : egyszer volt alkalmam a keszii találkozón részt vennem. Nekem az jött le , hogy bármilyen járművel érkezel , nagy szeretettel várnak !!
                        Reggel kimásztam a sátorból és Che barátunk kv val kinált. Még a csipát sem volt kidörgölni a szememből! Megtiszteltetés Titeket ismerni !
                        Jó volt és remélem lesz még lehetőségünk találkozni!
                        Na mégegyszer , jó bulizást ! Üdv
                        Köszönjük szépen, és részünkről a megtiszteltetés! Azt pedig én is remélem, hogy még találkozunk!

                        Gyula! Akkor ennyi invitálás után, halgass Sepyre!

                        Komment


                          2. Átfőzés. Jó lesz ez
                          Szóval akkor 48°-osat kértek ?
                          Click image for larger version

Name:	20180725_191212.jpg
Views:	73
Size:	235.1 KB
ID:	213179
                          Attached Files

                          Komment


                            apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            csak nincs méltó veteránom csak ez az öreg hulladék!
                            Akinek ilyen magas kormánya van:az ne mondja ,hogy nem jön......
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szóval akkor 48°-osat kértek ?
                              Persze fahordóból tiz évig pihentetve.....
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ...ma sikerült befejeznem a pakolászás dandárját, péntek reggel megsarkantyúzom a szürkét.
                                Nem inkább vörös báró? Amúgy jócskán megelőztél szinte mindenkit, én még csak holnap málházok pl. Az útvonallal viszont végeztem :
                                https://www.dropbox.com/s/pkny7igc56...route.png?dl=0
                                Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2018 júl. 25, 20:50.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X