Közlemény

Collapse
No announcement yet.

VI. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi (2019. július 26-28.)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #91
    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem a csúnyasággal van van a baj,
    Gyógyulgass szorgalmasan. Nálunk mindkettőnk nyaka metszett,tudjuk mit jelent.. A többi szuverén, részemről rendben.. tiszteletben tartom.

    Komment


      #92
      jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ott is tudjanak róla hogy hol voltam ahol nem kéne...
      Nekem is van ilyen ! Majd azt mondjuk én vagyok a képen !

      Komment


        #93
        Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hé, Emu!
        A Cassida cucc érdekel még? Ha igen, akkor viszek magammal Keszibe...
        Hogy a rákba ne. A Czetka még megvan+ a batyja is, az illik hozzájuk.

        És ígérem paprikávak nem viccelek! helyette pálinkával.
        Utoljára szerkesztve a következő által: emu; 2019 júl. 18, 22:42.

        Komment


          #94
          Click image for larger version

Name:	IMG_20190718_152228061.jpg
Views:	59
Size:	938.8 KB
ID:	218359 Tegnap elhoztam a muhelyembol a Guzzit tobb mint egy ev allas utan friss benzinnel elso inditasra pozitivan valaszolt .Erdekes hogy ez mindig indul vannak ugyan ebbol az idoszakbol hasonlo motorjaim de a leallitasuk utan mindig tobbet kell foglalkozni veluk hogy mukodjenek,ez tobbnyire elsore pocc-roff .

          Komment


            #95
            Sziasztok!
            Természetesen mi is megyünk ismét,sak rengeteg a dolog és a gond mostanában,ezért nem vagyok annyira aktív....
            Józsi bátyám!
            A főzést illetően Ildi párom bevállal egy kukta szerepet,hogy megkönnyítse kicsit a főzés fáradalmait. Csajka helyett viszünk egy csomag eldobható mélytányért és hozzá való evőeszközöket. Ha valamit még ránktestálnátok,szívesen vesszük és ha tudjuk,visszük!
            Van bográcsállványunk,bográcsunk is,ha igény van rá.
            Nagyából ennyi jut most az eszembe,már várjuk a hét végét nagyon!

            ui. Békülőnek eperlét viszek egy "keveset"

            Komment


              #96
              Movisz Tudod ez egy Guzzi Szép gép bár mikor én a Floridáról érdeklődtem azt válaszoltad " egy traktor ". Valóban a sor 4 hez hasonlítva az de körbe kell nézni azt is. Minden a helyén mindenkor érzed / 100- 110 nél símul ki / , hogy motor van alattad és működik. Volt ideje a tervezőnek befejezni is ez mostanság nem így van. Elmúlt 31 de teszi a dolgát.

              Komment


                #97
                [QUOTE=emu;A Czetka még megvan+ a batyja is, az illik hozzájuk.


                ok, köszi
                ...alig egy hét múlva már alaposan ki is békültünk!!
                (megrendeltem az extra tokaji finomságot)

                Komment


                  #98
                  ja,
                  sikerült beszereznem egy echte utánfutót simson sr szériához, mivel azonban puhatestű vagyok, nem sr-rel, hanem más eszközzel (különösen, hogy a H40 sorozat nem túl combos)
                  indulok...

                  Komment


                    #99
                    Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    sikerült beszereznem egy echte utánfutót simson sr szériához, mivel azonban puhatestű vagyok, nem sr-rel, hanem más eszközzel (különösen, hogy a H40 sorozat nem túl combos)
                    indulok...
                    Vagy én vagyok bekarmolva (igen!, vagy Te, de a szavak 90%-át értem, de a mondanovaló nem jött át. Javallom Kesziben fejtsd ki számomra is érthetően.

                    Amúgy jelentem megyek én is, mert olyan ez mint a Veterán Autó- Motor, hogy az első számtól megvan mind, valami qrva nagy katasztrófának kell történni hogy a következő számot ne vegyem meg.
                    Viszont vasárnap retrocross futam lesz Veszprémvarsányban, így én ha felébredek lelépek mint kurva a sezlonyról
                    Éa ebből egyenesen következik a motorkerékpárom is!

                    Komment


                      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      így én ha felébredek lelépek mint kurva a sezlonyról
                      De csak halkan nehogy felverd a többieket... (már ha bírtak aludni a horkolásomtól )

                      Kész vagyok az útvonal tervezésével:
                      https://www.dropbox.com/s/igpr3nt9e2...30-55.png?dl=0
                      (Szép göcsörtös, de perpill inkább szeretnék lassan, nyugodtan haladni.)

                      Komment


                        movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        ebbol az idoszakbol hasonlo motorjaim
                        Szivesen fogadnék hasonlót.. igazi örömmotor. A témához: lehet két motorral megyek.. mai nap derül ki.

                        Komment


                          Ezt , hogy csinálod?? 1 fenékkel két lovon? Kíváncsi vagyok mert különleges az bizti!!

                          Komment


                            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ezt , hogy csinálod??
                            Nem alattam.. mögöttem futón.

                            Komment


                              Én is motort viszek a transit gyomrában. Bár az enyém nem nagy szám,főként azért,mert a "rizsrakétákat" nem sorolják a veteránok közé,még akkor sem,ha benne vannak a korban...(1987)
                              Mindenesetre én büszke vagyok rá,hogy mimden munkafolyamatot én végeztem rajta,a karbisor felújítástól a fényezésig...

                              Komment


                                Sajnos úgy néz ki én nem 2 keréken fogok érkezni.... (Így az útvonaltervem is megy a lecsóba sajna. Na mind1, ha esetleg tudok segíteni szállításba akkor írjatok rám.)

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X