Közlemény

Collapse
No announcement yet.

VI. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi (2019. július 26-28.)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Lehet nem is lenne baj, mint mondják Te se keresd jön az magától. Egy nyomon akartál jönni / olyan keskeny úton!/ autóval miért más? Legfeljebb nem csapja össze a szél a hajad.

    Komment


      Én még jó szokásomhoz híven, az utolsó pillanatban kapkodok...Ma hoztam futót, holnap megy az egyik motor(a Keszibe menős) vizsgára/átíratásra/újrarendszámozásra...
      Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2019 júl. 21, 13:18.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        [IMG]file:///C:%5CUsers%5CHOBA%5CAppData%5CLocal%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_image002.gif[/IMG][IMG]file:///C:%5CUsers%5CHOBA%5CAppData%5CLocal%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_image004.jpg[/IMG]

        Komment


          Szóval nem megy ....

          pontosabban : -nem megyek .

          Szerettem volna ide tenni a versenykiírást ( azért még próbálkozok ) ami jelesül egy városi verseny - DDR-ben , egészen pontosan az MZ gyár meletti kisvárosban . Egy barátom találkozott a rendezőkkel akik közt van olyan , akinek a falujába sokszor meglátogattuk a kis hegyi felfutó versenyüket . Szó -szót követ , aztán már visszautasíthatatlan ( némettől szokatlan !!) kedveskedő ajánlatokra nem tudtam nemet mondani .

          Egyszerűen : mi öten leszünk a "NEMZETKÖZI " része az indulóknak .

          Tudjátok mennyire szeretek ott lenni , a mágnes pecám is kész , IFA belsőm is van ...... meg a pálinka is megérett ..... , de ugye a vér nem válik vízzé . Öregszem én is , és úgy gondoltam még megcsavarom a szarvát ... miután szereztem egy két számmal nagyobb ( pontosabban : szélesebb ! ) ruhát , minden akadály elhárult !

          Leakasztottam szegény elhanyagolt motorom a szögről , rendbe tettem , elővettem a féltve őrzött -CASTROL R30 olajamat , bele szippantottam a füstjébe .......

          Tehát , érezzétek jól magatokat , beszéljetek ki a hátam mögött - hogy jövőre tudjak mire "békülni "


          A pesti különítmény azért képviselteti magát !!

          https://vimeo.com/349275944

          https://vimeo.com/349276140

          https://vimeo.com/349276657




          Komment


            Majd szurkolunk. Csak óvatosan.. le ne ess a dobogóról..

            Komment


              sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              olyan keskeny úton!/
              Nem lett volna ott gond, amúgy is csak szép komótos tempóban haladtam volna... De így hogy autó marad a dög unalmas autópálya.

              Komment


                Joker kérésére én közvetítek bővebb infót a versenyről ahova megy:
                https://www.dropbox.com/s/eya8c02w33...02019.pdf?dl=0
                (Elvileg youtube-on vannak videók is.)

                /SZERK
                https://www.youtube.com/watch?v=98EPf549drU
                Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2019 júl. 21, 20:56.

                Komment


                  wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én még jó szokásomhoz híven, az utolsó pillanatban kapkodok...Ma hoztam futót, holnap megy az egyik motor(a Keszibe menős) vizsgára/átíratásra/újrarendszámozásra...
                  Ennek is regény méretű forgalmi engedélye lesz?

                  Zolit pedig nézzük közösen a versenyen a videókról!!!

                  Komment


                    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    "NEMZETKÖZI " része az indulóknak .
                    A fórumos pólódat ne hagyd otthon ! ( Egyáltalán van neked ? )

                    Komment


                      Kérdés a Budapest környékiekhez, illetve arra sűrűn járókhoz.d

                      idén 2x vettem igénybe az M0-t, egyszer M7-4-es 2 és félóra volt még márciusban vasárnap délután, másodszor m7-7-es út alig félóra de akkor rutinosan kiborítottam ott és elmentem az M6-o kecskemét érintésével Nyársapátra.
                      csak én vagyok ilyen pechvogel, vagy ne is gyakoroljak az autópályán menni.

                      Komment


                        Gyakorlat teszi a mestert.. Indulj el időben.

                        Komment


                          emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kérdés a Budapest környékiekhez...
                          Én kb. két jártam Kaposváron (bocs, Kapozsváron), és az M7-esen közlekedtem, illetve a 67 érintett szakaszán. A főúton folyik az átalakítás, jelentős torlódás alakult ki, különösen a lámpával védett, egysávosra szűkült helyeken, egyébként a pálya (két baleset volt az M7-esen, egyenként fél órás állással) rendeben volt. Az M0 teljes szakaszát kihagytam, mert ott is, több helyen folyik építkezés, és helyenként csak egy sáv járható (déli szektor), nagy forgalmi dugók vannak, talán szerencsésebb, ha fővároson keresztül közlekedsz. Az Erzsébet híd pesti hídfőnél is rekonstrukció folyik, már a Hegyalján csak gurulás van. Én a Petőfi hídon másztam át, mivel azonban a körúti villamosokat is babrálják, a Soroksári-Haller-Orczy-Fiumei szakasz aránylag jól autózható. Onnan az István utat és az Ajtósi Dürer sort érintve hamar az M3-as kivezetőn vagy. Az Ajtósin közműveznek.

                          Komment


                            Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én kb. két jártam Kaposváron (bocs, Kapozsváron), és az M7-esen közlekedtem, illetve a 67 érintett szakaszán. A főúton folyik az átalakítás, jelentős torlódás alakult ki, különösen a lámpával védett, egysávosra szűkült helyeken, egyébként a pálya (két baleset volt az M7-esen, egyenként fél órás állással) rendeben volt
                            No látod én ezért érdeklődöm! Ja és ezért külön kell egyet békülnünk!

                            Komment


                              sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              autóval miért más?
                              Bocsi a kései válaszért(e fölött elsiklottam valamiért). A válasz amúgy egyszerű, "elvonási tünetek" (több mint egy hónapja nem ültem motoron)

                              Komment


                                Az szomorú értem gondjaid. Igaz én egy párX el előtted járok de mint motoros érzem bajodat!!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X