Közlemény

Collapse
No announcement yet.

VI. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi (2019. július 26-28.)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Sziasztok!
    én ahogyan írtam, csak munka után tudok útnak indulni, mert nem sikerült szabadságot kapnom. Reményeim szerint délben tudok távozni a munkahelyemről, és a bepakolást követően indulok is.
    Jófajta konyhakést, vágódeszkát hűtőládát és sátrat is viszek. (menetidő kb. 1,5 óra)
    A holnapi viszont látásra, mindenkinek jó utat!!

    Komment


      jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Rajzfilmet vigyek az ifjúságnak?
      Hozzál de kizárólag veteránt. Kisvakond, Lolka-Bolka, Varázsceruza, stb.
      Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Milyen sört szrrettek?
      A rekeszest és a tálcást esetleg a hordóst.

      Komment


        emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hozzál de kizárólag veteránt. Kisvakond, Lolka-Bolka, Varázsceruza, stb.
        Sajnos "csak" ez van:
        Disney rajzfilmek 1937-2009

        /SZERK
        Ja és az örök elmaradhatatlan klasszikus:
        Frédi és Béni a két kőkorszaki szaki

        /SZERK2
        A többi most csorog lefele.... (Tárhely igen gyorsan fogy, már fele foglalt.)
        Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2019 júl. 25, 19:40.

        Komment


          Cucc összepakolva,este próbakör a visszafordulónál kiszakadt a kuplungbovdenszerencsére volt egy ,csak magaskormányosra való begyűrtem a hűtő mögé...én is lógok a melóból ebéd után,és start!
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            Bepakoltam bent vannak Sándorom cuccai és a kovászos uborkája is,meg egy tálca sör a Kittitől a csapatnak.Húsvágó deszka,kések,galuska csináló készülék,na és természetesen fejsze és az elmaradhatatlan "toyfor",a gyalogsági ásó,meg még sok minden.Irénke segítségemre volt a pakolásban,így egyáltalán nem tudom,hogy mi hol van,de jól van ez így.Mellőzte az összes málhazsákom,pedig azokba rakodni praktikus.

            Most már pihenni kellene,de egyáltalán nem vagyok álmos,-inkább feszült és fáradt.

            Az autó egy Ford Fokus coupé jellegű és fekete színű,dízel,6 sebességes váltóval,még egy métert sem mentem vele,a kormányon túl sok nyomkodó van,qrvára idegen,de a vejem azt mondta,-megbízható gép és keveset fogyaszt,-miért ne hinném el neki.

            Üdvözlettel:Che

            Komment


              Most fejeztem be egy ülésváz hajlítgatását rugóacélból.. eddig jutottam. Holnap ha többit is befejezem, indulok.. persze még élőtte megvárom hogy a főzet elkészüljön. Mindenkinek szerencsés utat kívánok.. s vigyázzatok magatokra mert belőlünk csak egy van.

              Komment


                taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                mikrosütőt tud valaki hozni?
                Viszek !..............................

                Komment


                  Én is lassan befejezem Józsi barátomnál a pakk reggel tankolok és GOÓÓ! Megyek Fergusson Józsihoz Mezőtúrra hol tali és egy új tagunkkal ki hozza 7 éves fiát húzunk Keszibe!!

                  Komment


                    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    és dinnye
                    Dinnyére sört ?.........................................

                    Komment


                      Most kellett rájönnöm milyen nagy autó az asszony suzukija. A Hundival megyünk, mert visszafele még be kell tuszkolni egy simsont is. Pedig már tele a teherautó, és még a mikrót is berakom. Igaz viszek mindent, hátha valakinek gondja lesz. A tüdőtöket kímélendő, még egy kompresszort is viszek matracokat fújni. Festékszóró pisztolyt berakjam ? Csak az eső ne essen !

                      Komment


                        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Viszek !..............................
                        Rendben. Köszönjük szépen!

                        Komment


                          taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok! A révház felszereltsége hasonló az rlőző évihez. Idén sem feltöltött hűtővel vár a polgi, hanem hűtő nélkül. Azt megint viszünk át a szüleimtől, de egy mikrosütőt tud valaki hozni?
                          Szállításban segédkezek! Remélem oda is érek,tegnap megmakacsolta magát a technika. Legfeljebb letolom.
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            Szervusztok!

                            Felkeltünk,már szürkül,-reggeli,illetve olyasmi és indulunk.Remélem oda is érünk!

                            Üdvözlettel:Che

                            Komment


                              Itt vagyunk.
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                Szerencsésen hazaértünk és már most feltöltöttem a képeket

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X