Közlemény

Collapse
No announcement yet.

VI. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi (2019. július 26-28.)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Mi is itthon vagyunk !

    Komment


      RedBull477 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szerencsésen hazaértünk
      Az útólsó képek nagyon ismerősek tavalyról !

      Komment


        Szintén itthon. Csapattam még egy próbakört..

        Komment


          Szervusztok!

          14h08'
          kor álltam be a házunk elé,-tehát mi is szerencsésen megérkeztünk.A vissza úton nem mentem szembe a forgalommal,egyébként egy kettős körforgalom Kunszentmiklós előtt,ez az elmúlt egy évben keletkezett,eléggé megvariált valami felüljáróval,-szóval szokni kell.

          Remélem még akik nem adtak hír a hazatérésről,azoknak sincs semmi problémájuk!


          Üdvözlettel:Irénke és Józsi

          Komment


            Köszönöm az ŐN-indítóknak a közreműködést ! Keszi után elkapta a másik henger: valószínűleg addig kiszáradt aminek ki-kellett és öt megállóval unokázással hazaértünk....
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              Örülök, hogy rendben hazaértetek és, hogy újra együtt töltöttül ezt a pár napot. Akiktől reggel (jó korán nekiindultak sokan) nem tudtam személyesen elbúcsúzni, nagyon sajnálom, de a családi reggeli a két gyerkőccel tovább tartott, és lekéstem rólatok.
              Sepy és Ferguson is rendben hazaért információim szerint.

              Komment


                itthon vagyok én is, köszi mindent!!

                Komment


                  Bocs, hogy csak most írok, de jelentem a Simsonos különítmény is rendben hazaért.

                  Komment


                    Négy körül veszett vihar volt itt, 45 mm eső esett egy óra alatt, diónyi jéggel fűszerezve. A Főút és a csáti út járhatatlan a kidőlt fáktól, már dolgoznak a katasztrófavédelmisek. A szüleim utcájában a túloldali házak, amik alacsonyabban vannak, vízben állnak, mert nem tudja elvezetni a csatorna a vizet. A szüleimnél semmi kár nem lett, de sok helyen betört ablakok, kidőlt fák, lekapott tetőcserepek, palák. Nagymamámnál is betört két ablak (csak a külső üveg) és úgy ki vannak lyuggatva azon az oldalon a redőnyök, mintha végigsorozták volna.
                    Ezt szerencsére megúsztuk, hogy nem a találkozó alatt csapott le, és mindenki haza is tudott menni előtte.

                    Komment


                      taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ezt szerencsére megúsztuk, hogy nem a találkozó alatt csapott le,
                      Kösz hogy nagy részt vállalsz a csapat összefogásában.. persze ua köszönet a szüleidnek is! Remek család. Sajnálom a történteket,nálunk is most ömlött az eső. Segíthetünk?

                      Komment


                        Erre nem nyomtam tetsziket részben jó gomb meg nincs. Ez ha az éjjel lett volna csúnyán néztünk volna ki kilyuggatott sátrakkal vagy nélkülük fedetlenül! Mint Taluga írta Fergusson Józsival ebéd után haza értünk még a Kesziben elázott kesztyűje is megszáradt mire Mezőtúrra értünk. Az emléktáram szép emlékekkel bővült jó volt újból találkozni Veletek!

                        Komment


                          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kösz hogy nagy részt vállalsz a csapat összefogásában.. persze ua köszönet a szüleidnek is! Remek család. Sajnálom a történteket,nálunk is most ömlött az eső. Segíthetünk?
                          Nagyon köszönöm a kérdést, de semmi komoly szerencsére. Amit kellett eltakarítottunk, befoltoztunk gyorsan. A házak bírták, a fákat eltakarítják, az egy-két kidőlt villanyoszlopot újraállítják, néhány betört ablak sem a világvége.

                          Komment


                            taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            semmi komoly szerencsére.
                            Átpörgött az agyamon.. rosszabbra gondoltam. (ha mégis) Pár napot szivesen áldozok augusztusban.

                            Komment


                              sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Erre nem nyomtam tetsziket részben jó gomb meg nincs. Ez ha az éjjel lett volna csúnyán néztünk volna ki kilyuggatott sátrakkal vagy nélkülük fedetlenül! Mint Taluga írta Fergusson Józsival ebéd után haza értünk még a Kesziben elázott kesztyűje is megszáradt mire Mezőtúrra értünk. Az emléktáram szép emlékekkel bővült jó volt újból találkozni Veletek!
                              Jók ezek a hétvégék. Föltölt ez a csapat!

                              Komment


                                sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Az emléktáram szép emlékekkel bővült jó volt újból találkozni Veletek!
                                Ahogy Sepy barátom megfogalmazta, teljes egyetértésben idézem szavait.

                                Igen, nekem még szerencsém volt,mert csak a kesztyűm ázott el, van, akinek a motoros nadrágja esett áldozatul, attól a "kis" esőtől, ami volt.




                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X