Közlemény

Collapse
No announcement yet.

VI. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi (2019. július 26-28.)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Átpörgött az agyamon.. rosszabbra gondoltam. (ha mégis) Pár napot szivesen áldozok augusztusban.
    Ez tényleg szép fölajánlás! Tudjátok, mit? Azt kell mondjam, üröm az örömben, lássuk meg a jó oldalát a dolognak. A jelen hangulat és viszonyok mellett, jó volt látni, hogy hirtelen mindenki segít mindenkinek, egymáshoz szaladoznak az egy utcában lakók, hogy mindenki rendben van e, és mit tud segíteni?
    Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2019 júl. 28, 20:06.

    Komment


      Jelentem én is beestem a kapun... Benéztem nagyszüleimhez illetve fene nagy forgalom volt autópályán.

      Komment


        Én is alig több mint 1 óra alatt hazaértem. Megállás nélkül, nyugodt, 65-ös tempóval végig a 66 kilométert.
        Meglepő módon a fogyasztás 3,9literre jött ki
        Kíváncsi leszek hogy bejáratás után mennyi lesz
        Nálunk nem is volt egy kisebb vihar, meg áramszünet...

        Komment


          Mi is hazaértünk, bár voltak kalandok.

          Mi anyósékhoz indultunk, Tiszafüredre, majd tovább Berekfürdőre, hogy lemossuk az út porát. A fürdőzést elvágta a vihar, majd amikor visszaindultunk, olyan szél jött megint, hogy majd felborította a bódét, és olyan ágakat fújt az útra, hogy ketten húztuk arrébb. Aztán a nagy billegéstől kidörzsölődött a napelemes töltő kábele, és majdnem begyulladt a felső ágy matraca. Rövid tűzoltó gyakorlat után folytattuk utunkat Tiszafüredre, majd némi harapnivaló vételezése után indultunk haza. Dormándtól megint lemostuk az autót, és hipp-hopp itthon vagyunk.

          Mindenkinek mindent köszönünk, örülünk hogy ott, és együtt lehettünk újra.

          Komment


            RedBull477 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szerencsésen hazaértünk és már most feltöltöttem a képeket
            Az utolsó képről mesélhetnél nekem is.

            Én is hazaértem miután elmentem Veszprémvarsányba egy retrokrossz rendezvényre ahol a Honda kb 6 kör után defektes lett és mert ez egy természetes dombos pálya volt a KTMet nem mertem és nem is javasolták kipróbálni.
            És azért csak most jelentkeztem mert a szombati vihar folyamányaként nincs otthon internet-kapcsolat.
            Egyébiránt nagyon jól éreztem magam és ha ez bárki számára bántó lett volna elnézést és jövőre békülékeny leszek.

            Komment


              Üdv mindenkinek ! Remélem olyan jól éreztétek magatokat mint én , majd lesznek saját képek is - ezt csak úgy találtam .

              https://www.youtube.com/watch?v=kWcFotUl-Us

              A 100 as , sárga idomos vagyok --- az előttem menő négy emzé pedig a többi magyar .

              Na alszok egy kicsit ....

              Komment


                csatlakozom RedBullhoz...
                zénó21 Tiszakeszi 2019 című albuma az Indafotón.

                Komment


                  emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Az utolsó képről mesélhetnél nekem is.
                  Annyi a története hogy Kesziről erőszak alkalmazásával kellett eltávolítani a robogóm ,mert nem akart hazamenni.


                  Komment


                    RedBull477 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    Annyi a története hogy Kesziről erőszak alkalmazásával kellett eltávolítani a robogóm ,mert nem akart hazamenni.

                    Elég egyedi megoldás...

                    Komment


                      És mekkora hely van egy Sierrában...

                      Komment


                        Nálunk még mindig nincs net, 7-8 órás áramszünetet követően. Majd küldök képeket amint tudok.

                        Komment


                          emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Egyébiránt nagyon jól éreztem magam és ha ez bárki számára bántó lett volna elnézést és jövőre békülékeny leszek.
                          Nagyon örültünk ,hogy jól érezted magad ,ám lehet:nem kínállak annyiszor legközelebb......
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            jövőre békülékeny leszek.
                            Most is az voltál. Bár kettőnk között még 2 minusz van.. jó vagyok matekból,számoltam. Tudom hogy neked van igazad... ez már három.

                            Komment


                              Képek:
                              https://www.dropbox.com/sh/sjj8npt0r..._iNSWhqca?dl=0

                              (Videó csak később lesz kész.)

                              /SZERK
                              https://youtu.be/pb07RqZtYWI
                              (Nem listázott videó. Vasárnap lelövöm úgyhogy akinek kell addig töltse le.)
                              Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2019 júl. 29, 23:27.

                              Komment


                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X