Közlemény

Collapse
No announcement yet.

VI. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi (2019. július 26-28.)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szörnyű 1 1/2-óra: megesz az ideg mindig megáll a feltöltés és kihagy ablakokat......
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Sziasztok!
      Mi is hazaértünk (még vasárnap) és kipakolás után egyből várt a meló,ezért jelentkezem csak most. A jégeső ledöbbentett kicsit,nagy szerencse,hogy a találkozónkat elkerülte és persze az is,hogy az ottlakók házaiban nem tett nagy kárt.
      Ismét jól éreztük magunkat,jók voltak a békülések és a beszélgetések és nem utolsó sorban az ebéd!
      Köszönjük,hogy ismét ott lehettünk!
      Utoljára szerkesztve a következő által: Beagle; 2019 júl. 30, 08:10.

      Komment


        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az útólsó képek nagyon ismerősek tavalyról !
        Most nekünk alakult így.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          Ez csak egy része, és nem tudom mi alapján választotta ki a gép !

          Komment


            Itt vannak a képek amiket én csináltam.

            https://www.dropbox.com/sh/jq5uamtv4...0UVoNZx3a?dl=0

            Komment


              Már várom a következőt.. mint gyerekek a karácsonyt. Köszönet mindenkinek minden percért.. persze most is kevés volt az idő.. a többit jövőre. Párját ritkító csapat.. büszke vagyok magunkra.

              Komment


                taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                amiket én csináltam.
                És amit átküldtél ,hova lett ?

                Komment


                  mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  És amit átküldtél ,hova lett ?
                  Nincs közte? ????????????????????????????????????????

                  Komment


                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Hali fiúk! Üdvözletem küldöm innen Lignano-ból, ahonnan lassan hazaindulunk a családdal. A CX500-as tavaly elment a háztól az expedíció miatt, a kis R25/3 pedig a papírozáson vérzett el... De jövőre ígérem ott leszek veletek! Bazsi

                      Komment


                        Igen,már kettőről is igazolatlanul hiányoztál,-nem jól van ez így,de azért kedvelünk.Régen nem hallattál magadról,pedig számítunk rád.

                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          Movisz nem azt ígérte hogy benéz ?

                          Komment


                            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Movisz nem azt ígérte hogy benéz ?
                            De.............................................

                            Komment


                              Szerettm volna ott lenni de nem tudtam elmenni ,azon a hetvegen .A poblem az hogy mindenfelekepp haza kell menjek mert a Magyar dokumentumjaim levannak jarva meg van egy kis csaladi ugy is ami intezni kell.Szerencses lett volna ha ezeket a talalkozo idejere tudtam volna szervezni de sajnos nem tolem fuggtek az idopontok.

                              Komment


                                Kedves Movisz!

                                Sajnálom,de megértem,elvégre nem kis távolságot kell megtenned.Valahogy mégis,ha a gáton túlról hallatszott valamilyen járműhang az ember önkéntelenül is arra fordította a fejét és titkon remélte,hogy felbukkan egy fórumtag,aki akár Te is lehettél volna.
                                Remélem,hogy azért az életben még összejön egy pár találkozás!

                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X