Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Festés

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Apró sérülések voltak. Idáig jól csináltad,ha nem lesz túl szép a festés akkor összepolírozod. (egyébként is kell, de szépnél kevesebbet)
    Polírozó gép híján sokat nem akarok. Fordulatszám szabályzós flex meg azért nem az igazi... (bár a benzintankom lakkozásáról azt a néhány megfolyást is azzal tüntettem el)

(volt vagy egy hónapja lidülös akciós. Pneumatikus ketyere, akartam is venni, csak sajna nem csütörtökön mentem a csütörtökön kezdődő akcióra... )

Komment

• "nem csütörtökön mentem a csütörtökön kezdődő akcióra."
      Könnyen lehet hogy ha csütörtök reggel mész, már akkor se kaptál volna.
      A feltűnően jó akcióknál előfordul hogy ki sem kerül a cucc a polcra.
      Aztán ha már ott vagy és kimérgelődted magad, úgyis veszel mást, mondjuk egy-két nyugtató söröcskét
      Atti69 és heeegany kedvelte ezt.

Komment

• dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        "nem csütörtökön mentem a csütörtökön kezdődő akcióra."
        Könnyen lehet hogy ha csütörtök reggel mész, már akkor se kaptál volna.
        A feltűnően jó akcióknál előfordul hogy ki sem kerül a cucc a polcra.
        Aztán ha már ott vagy és kimérgelődted magad, úgyis veszel mást, mondjuk egy-két nyugtató söröcskét
        Azért általában csütörtök este még van.
        Múlthéten volt mágneses szerszámtartó. Anyám ment estefelé, mondtam neki hogy kettőt vegyen. Azt mondta hogy akkor még kupacban állt ott, rengeteg volt.
        Aztán pénteken fel is került a helyére, de igazából jó lenne még 3. Na de sebaj, szombaton börze, úgyis ott van a szomszédban. Persze már egy darab se volt...

Egyébként az akciókról:
        Vagy 1 éve vett ott a főnököm akkus flexet meg még 2 másik akkus cuccot. A 3 gépből 2-ből hiányzott az aksi... Mondjuk mind kettőt cserélték garanciálisan.
        Aztán nemrég vett pneumatikus kerékkulcsot. Én bontottam ki, szépen le volt ragasztva. Az összes fej, hoszabbító, olajozó minden hiányzott belőle, csak a csavarozó volt benne... Mondjuk annak meg visszaadták az árát, egy meg még pont volt a boltban amit persze ott helyben kibontottam és miután láttam hogy minden benne van csak akkor mentem a pénztárhoz.
        sepy kedvelte ezt.

Komment

• Pneus csiszolóhoz kompresszor kell.. valami komolyabb. Polírozáshoz szintén költséges cuccokra van szükség (jó pénzért mérik az anyagot) Persze házilag azért megoldjuk olcsóbban..

Komment

• Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Pneus csiszolóhoz kompresszor kell.. valami komolyabb. Polírozáshoz szintén költséges cuccokra van szükség (jó pénzért mérik az anyagot) Persze házilag azért megoldjuk olcsóbban..
            Hát, annyira nem combos a kompresszor. De ha a 100l-es tartályt felnyomja 9 bárra akkor azzal egy darabig csak elpolírozgatok mire elfogy.
            Ahhoz meg, hogy évente 1-2 alkalommal használjam jó az. Persze jóval olcsóbb volt mint az elektromos polírozók.

Komment

• Így jónak tűnik...

Komment

• Üdv a festékek szakértőinek .

A tanácsotokat kérném abban hogy mégis mivel lenne jó lekezelni a kínai robeszom alvázát hogy jól bírja a zord időjárást? Ha már így szétrobbantottam nem szeretnék fél munkát végezni.

Előre is köszi a segítséget.
                sepy és Che kedvelte ezt.

Komment

• Fémtiszta felületre 2k epoxi alapozó,majd fedőréteg. De az a tuti,ha felkeresel a közeledben egy autófényezési üzletet,és az rendszerüket használod + adnak tanácsot a felhasználás mikéntjéről is.
                  jagdtigger, mátéapu és Che kedvelte ezt.

Komment

• Van 5 kg TISZAKOR piros alapozóm , adok szívesen . Abban még van erő ..
                    jagdtigger, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

Komment

• Köszi a felajánlást de mire elmennék érte többe lenne a leves mint a hús .

Komment

Working...
                      X