Közlemény

Collapse
No announcement yet.

EAN esztergák szerelése, karbantartása

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ami a békülést illeti,az már hagyomány,akár van ok rá,akár nincs,-tehát valószínű az idén is lesz,azt csak remélni merem,hogy azért nem akkora mint tavaly!

... nem akkora ??? és a fejlődés ? az nem állhat meg !

Komment

• Szép estét mindenkinek.
      Ha volna valakinek 2db ilyen egyforma öntöttvas kereke az alábbi paraméterek között az kérem jelezze.
      Nagy segitség volna mert sehol nem talállok.Jártam a Méh telepeket de nem volt szerencsém
      Átmérő:290-320mm
      Szélesség:25-40mm

Elnézést kérek amiért hát ez nem egy adok-veszek keresek oldal de hátha.

Üdv:Laci.
      Attached Files
      Utoljára szerkesztve a következő által: laacika; 2018 jún. 28, 21:54.

Komment

• laacika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Méh telepeket de nem volt szerencsém
        Nekem ne mond,hogy akkora gond egy csőből levágni két karikát vagy laposvasból karikát hajlítani és ellapított csövekből egy agyrészre körbehegeszteni pár vasdarabot.Az esztergát nem érdekli miért üt,hogy öntött vas-vagy hegesztett?????
        Van egy mondásom(csak egyre lustább vagyok alkalmazni) Ami nincs:azt meg kell csinálni.A hozzáállás a lényeg....
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

• ..... vagy legalább kicsit bővebben --- miért vas ? nem jó alcsi ? szépnek kell lenni ? vagy csak funkcionálisan jónak ? vagy csak optikailag pont ilyen a megfelelő ? ....sokkal könnyebb segíteni .
          Mert így csak annyit mondhat az ember : nincs . Közben pedig lehet , hogy lenne megoldás

Komment

• joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            vagy legalább kicsit bővebben --- miért vas ? nem jó alcsi ? szépnek kell lenni ? vagy csak funkcionálisan jónak ? vagy csak optikailag pont ilyen a megfelelő ?
            Vagy titokban háromkerekű szalagfűrészt akarsz készíteni vagy javítani? Marhára szalagkeréknek néz ki....
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

• mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Vagy titokban háromkerekű szalagfűrészt akarsz készíteni vagy javítani? Marhára szalagkeréknek néz ki....
              kicsi --- ja , vasra ? az lehet

Komment

• Igen,szalagfűrész lesz,kiforditott lapos acélvágó fűrész.Ezért inkább öntöttvas a legmegfelelőbb.(rezgéselnyelő).
                Egyébként helyeslem és sokszor én is igy vagyok "ami nincs azt csinállni kell"

Komment

Ezért inkább öntöttvas a legmegfelelőbb
                  Én többlépcsős kombályn szíjtárcsából esztergáltam le a magam fafűrészéhez..elég volt egy párat összekajtatni,most-már még nehezebb,mivel megszűnt a MÉH-ből a kihozatal....

Komment

Szép estét mindenkinek.
                    Ha volna valakinek 2db ilyen egyforma öntöttvas kereke az alábbi paraméterek között az kérem jelezze.
                    Nagy segitség volna mert sehol nem talállok.Jártam a Méh telepeket de nem volt szerencsém
                    Átmérő:290-320mm
                    Szélesség:25-40mm

Elnézést kérek amiért hát ez nem egy adok-veszek keresek oldal de hátha.

Üdv:Laci.
                    esetleg ? :

Komment

esetleg ? :
                      Köszönöm a sok képet de ez brutál széles,még ha a küllőkig leszedemakkor is.
                      Köszi mégegyszer.

Komment

• ... hát , másképp látjuk a dolgokat .....

Komment

... hát , másképp látjuk a dolgokat .....
                          Még ha ketté tudnám szúrni az is széles lenne,nekem a 27-es laphoz max 30mm es szélesség elég.
                          Akár hogy nézem ezt a kereket nem megfelelő.
                          Köszi mégegyszer!!

Komment

• 3 centi ? - akkor azt meg lézer kifújja lemezből , akár a neved és a dátum is lehet a küllő ...

Komment

3 centi ? - akkor azt meg lézer kifújja lemezből , akár a neved és a dátum is lehet a küllő ...
                              Igen,de jobb alternativát találltam ki,szobakerékpár lendkereke,jó kis öntvénykerekek,már 1db ot sikerült beszerezni.

Komment

• 1 db , 250 x45 , nekem is van ..

Komment

Working...
                                X