Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Főtengely kiegyensúlyozása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #61
    Érdekesek ezen Szakmai megfogalmazásotok mely mély szakmai tudáson alapszik. Én mint egyszerű benzingőzös motoros ebből azt vontam le amit eddig is tettem ismerve a gépem az optimális kis rezonancia tartományát ami mind kettőnknek hosszú úton jó. A Guzzi amúgy is egy fiús motor mindíg tudtodra adja , hogy működik. Tudott dolog kisebb gázadásra bólogat mint a Bömbös régebbi darabjai. Minden motornak lelke van figyelsz és ő mondja melyik az a fordulat tartomány mikor kisímul a járása ott vagy onnan tetszik neki járása.
    joker, Jankó51 és 4 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #62
      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Minden motornak lelke van figyelsz és ő mondja melyik az a fordulat tartomány mikor kisímul a járása ott vagy onnan tetszik neki járása.
      Hétköznapi ember szerintem ne tuningoljon,érje be azzal a tudással amivel üzemképessé teszi a gépét,ne mi javitsuk ki az összes gyári hibát.Tegyük üzemképessé és élvezzük ,hogy megy ,és "azon a fordulaton" ahol szépen megy!!!!!
      sepy, movisz és 4 további látogató kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #63
        Végig olvastam . Lehet hogy figyelmetlen voltam , de nem láttam , Ez egy Pannónia ? Mindegy . Én annyit tudnék segíteni , ha szeretnéd , hogy kinyomozom a nevet és címet a hol a szegény Szikszai Karcsi barátom MZ főtengelyét csinálták . Abban egyedi készítésű minden . Nem tudom pontosan , svájc vagy német ország . Mérve 52 ló szaladt benne . A 24 óráson az első körben adott egy kört a mezőnynek ...... szét is hullott , de az más tészta . Viszont ki kell hogy készíts egy szabad szemmel jól látható összeget ....

        Komment


          #64
          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ez egy Pannónia ?
          Remélem nem tévedek, láncfűrész rezgéscsillapitással indult a téma.....
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #65
            joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            szegény Szikszai Karcsi barátom
            Nagy tisztelője vagyok a mesternek, ezért meg kell, hogy kérdezzem: miért is "szegény"?

            Komment


              #66
              Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nagy tisztelője vagyok a mesternek, ezért meg kell, hogy kérdezzem: miért is "szegény"?
              Tudomásom szerint elköszönt a földi versenypályáktól

              Komment


                #67
                emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Tudomásom szerint elköszönt a földi versenypályáktól
                Reménykedtem, hogy nem ilyen választ kapok. Nagyon sajnálom, segítőkész, jóravaló embernek ismertem. Nyugodjék békében, sokat veszítettünk.

                Komment


                  #68
                  Igen ...................................

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X