Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Festés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne érts félre,kérlek!
    Dehogyis értelek félre!
    Az a helyzet, hogy én is kevesebbet tartok reálisnak és ez majd' minden ráköltött tételnél így volt.
    Jelen esetben a végén majd meglátom, volt-e benne lehúzás. Biztosra nem lehet menni...
    Eddig láttam az alapozott alkatrészeket, tény hogy még a váz is tökéletes minden zeg-zugában.

    Remélem, ha minőségi munka kerekedik belőle, az majd ellensúlyozza bennem a nem várt többletkiadást. De azt sem lehet tudni előre...
    OdinHEM és Beagle kedvelte ezt.

    Komment


      ....a Te ismerősöd -már végül is , majdnem az énismerősöm is.......
      OdinHEM és mir-mur kedvelte ezt.

      Komment


        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Természetesen ! 36.000 forintot kért a festő anyaggal együtt.
        Hát ez bizony a másik véglet. Tényleg karcsún számolt,de gondolom ezt te nem bánod!

        Erre a munkára viszont nem igaz,hogy "olcsó húsnak híg a leve"! Nagyon szép lett,jó ilyen munkákat látni.




        demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Dehogyis értelek félre!
        Az a helyzet, hogy én is kevesebbet tartok reálisnak és ez majd' minden ráköltött tételnél így volt.
        Jelen esetben a végén majd meglátom, volt-e benne lehúzás. Biztosra nem lehet menni...
        Eddig láttam az alapozott alkatrészeket, tény hogy még a váz is tökéletes minden zeg-zugában.
        Akkor jó,már megijedtem,hogy félreérthetően fogalmaztam. Igyekszem odafigyelni rá,hiszen leírva másképp is értelmezhető ,akár egy szó is,mint személyesen mondva.
        Reméljük,hogy nem lesz lehúzás,mert tul. képpen van olyan festékcsalád is,amelynek literje 30 000.-ft. Na ez már tényleg túlrestaurálás lenne! (mármint ilyen anyagot ráfújni) Örülök,hogy a váz alapozása hibátlan lett,mert nekem ott kellett állnom a kollégám sarkában,hogy kerüljön mindenhová megfelelő mennyiség,abból az alapozóból,ha már megvettem hozzá! (mondjuk lehet,hogy túlaggódom,de fontos nekem)
        OdinHEM és demeter kedvelte ezt.

        Komment


          Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hát ez bizony a másik véglet. Tényleg karcsún számolt,de gondolom ezt te nem bánod!
          Bocsánat hogy kimaradt, de az ár a bordó részekre vonatkozik. Az alváz, homokszórás után, színterezve lett. De így is olcsó volt.

          Komment


            Üdvözlet bocsánat a tudatlanságomért de megkérdezhetném milyen eljárás az a színterezés?

            Komment


              baxy1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Üdvözlet bocsánat a tudatlanságomért de megkérdezhetném milyen eljárás az a színterezés?
              A válaszokat átmozgattam a már meglévő http://veteran.forum.hu/felujitasi-f...html#post27449 témába.
              Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

              Komment


                Köszönöm a választ így már teljesen tiszta rengeteget olvastam már itt , de még nem mindent így e két téma átfedésére még nem bukkantam rá.(eddig)

                Komment


                  Szia!Nagyon szép!!!!Szerintem hasonlít,talán a tlt egy kicsit élénkebb.De ez így szép ahogy van.Gratulálok!!!Én most majd a ral:3005-el próbálkozom.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: csabi31; 2013 jan. 23, 18:23.

                  Komment


                    Nincs elég fény, nincs egy jó gépem, így nem tudom normálisan megmutatni, de tegnapelőtt elkészült a fényezésem.
                    Szobalevegőre tettem a cuccokat és erősen gondolkodom, hogy összerakni sem viszem ki a hideg, nedves garázsba.
                    Drága volt, de elégedett vagyok, szép munka, arra a határidőre, ahogy megbeszéltük.
                    Jó vastagon szeret fújni a srác, majdnem elfogyott az 1,2 liter festék, amit kevertek.

                    Click image for larger version

Name:	201302021335.jpg
Views:	1
Size:	129.1 KB
ID:	134503
                    Duke, OdinHEM és baxy1 kedvelte ezt.

                    Komment


                      Nagyon jól néznek ki!P10 nek az alkatrészei vagy P20-21?A fényező milyen alapú anyagot használt?Nem véletlenül akril?

                      Komment


                        Jól néznek ki a festett alkatrészek valóban soknak tűnhet 1,2 liter de a rengeteg apró alkatrész zabálja az anyagot a nagyobb alkatrészeknél jól vastagabban fújni nehogy átvilágítson polírozáskor.
                        Ha publikus megkérdezhetem mennyibe került a munkadíj és az anyag?

                        Komment


                          Köszönöm a dícsérő szavakat!
                          Korábban írtam, hogy össz egy 100-as, abból 35 az anyag. Mobihel 2k rendszer, többet én erről szakmailag nemigen tudok.
                          Amúgy '70-es évjáratú P10.
                          Igazából jó állapotú volt az összes lemez. Nem győztek a srácok csodálkozni, hogy 42 évesen mennyire. Ezt lakatolni sem olyan, mint egy mai anyagot. Ahhoz képest, amivel ők ma dolgoznak legalábbis. Mondták, hogy pl. elkezdték egyengetni a sárvédőt a megszokott erejű kalapácsütésekkel, de meg se hatotta.
                          Vagy hogy furatokat behegeszteni is sima ügy volt rajta, nem olvadt.
                          Az enyhén szólva kacifántos váz amúgy az, amin meglátszik a fényező ügyessége. Minden részén sima, egyenletes a réteg.
                          sepy, Beagle és 3 további látogató kedvelte ezt.

                          Komment


                            Én úgy gondolom hogy az összeg valóban nem kevés ám az ember egy számára kedves motorért ,hogy szép legyen mindent megtesz

                            Komment


                              Ha teljesen ők csinálták az elejétől avégéig, akkor nem is olyan sok az, bár 35ért komoly metál festéket kapsz, kb. 2 litert bármiylen színből.

                              Komment


                                Igen igazad van de az alapozónak meg a szórógittnek is van ára azért a teljes anyagköltségben

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X