Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Festés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Na meg a vizes csiszolásnak Az a kedvencem
    OdinHEM és baxy1 kedvelte ezt.

    Komment


      Hát igen, az alapozó is legalább egy ötös, a szóró nem tudom mennyi lehet, gondolom kellenek még segédanyagok, de pl. még kötés vagy száradásgyorsítót is használtak. Megmutogattak, elmeséltek sok mindent.
      Megdolgoztak vele, azt nem vonom kétségbe.
      De az a fő lényeg, hogy ez egy nagy lépés volt előre nekem. Még van egy-két dolog és kezdhetek szerelni.
      Előszöris, várok még a száradással és viszem csíkozni. Anélkül nem ugyanúgy néz ki egy Pannónia.
      Beagle és baxy1 kedvelte ezt.

      Komment


        TAlán ez a legfontosabb része a dolgoknak az előkészítés , rengeteg munka de mégéri a szép sima felület nélkül csak "fújhatnánk az egészet"




        A száradási időt gondosan tartsd be az én festőm egy hetet mondott,de biztos festékfüggő is

        Komment


          Épp ezt akartam írni, hogy ha az előkészítést nem csinálják meg kellő alapossággal, akkor a végeredmény sem lesz megfelelő, időtálló meg végképp

          Komment


            baxy1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A száradási időt gondosan tartsd be az én festőm egy hetet mondott,de biztos festékfüggő is
            A jövő héten pihentetem is a cuccost, jó helyen van 20 fokban, az ágyon.
            OdinHEM, sinter és 2 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              Száradjon is az áru a jó meleg szobában a festés történetét elég jól kiveséztük a e motor csíkozására mennyit illik elkülöníteni felétek?

              Komment


                5-7 eft nálunk. Most költözött a közelbe egy csíkozó, épp tegnap kérdeztem.
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  Kecskeméten ha jól emlékszem 7-10e Ft talán...

                  Komment


                    demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    jó helyen van 20 fokban, az ágyon.
                    És ha készen lesz kifogod vinni az utcára, vagy csak az ablakig tolod
                    korompaiistvan és OdinHEM kedvelte ezt.

                    Komment


                      Na ne vicceljetek már ,hogy egy pannónia csíkozása 5-7 e ft ??? Mifelénk min.10-12 én ezt sem sokallom ha szép megvan vele a meló

                      Komment


                        Ki!
                        Bővebben...

                        Vagy ennyire idiótának tűnök ezzel a dédelgetéssel?




                        baxy1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Na ne vicceljetek már ,hogy egy pannónia csíkozása 5-7 e ft ???
                        Majd a jövő héten megmondom, hogy mennyi mifelénk.
                        De ha Blackmumus erre jár, megmondhatja ő is. Nemrég csináltatta.
                        OdinHEM kedvelte ezt.

                        Komment


                          Az a dolog ,hogy ki mit szól ahhoz a dédelgetéshez megoszlik. Én a magam részéről hasonlóan teszek majd ha oda kerülök ,de még a motort se tudom összerakni a hiányzó cuccok miatt teljes egészében.(nemhogy festve legyen)

                          Aki nevet rajta nevessem ,valaki mosolyog , engem nem érdelelne mert tudom mennyire kedves és fontos e motor a számomra.

                          Az a motor ami az embernek kedves dédelgeti csak valaki nem vallja be.
                          sepy, Beagle és 3 további látogató kedvelte ezt.

                          Komment


                            Ha nem festendő cucok akkor a festést el kezdheted nyugodtan... Lesz még sok minden más is ami hátráltatni fog

                            Komment


                              Nagyon jól látod a dolgokat rengeteg minden fog hátráltatni ma délután épp a km -óra hajtásházzal foglalkoztam ,de beindult a dolog , délelőtt a szolnoki börzén voltam de alig találtam valami érdekeset a bordó csodához

                              Komment


                                baxy1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én a magam részéről hasonlóan teszek majd ha oda kerülök
                                Na, ez megnyugtató!

                                Persze, én tudom azt is és nem tagadom, hogy kompenzálni is akarok ezzel a motorral.
                                baxy1 kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X