Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Delejezés ,fáradt gyujtómágnesek felmágnesezése

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Hello!

    Szegeden utána kérdeztem, 2-3 ezer forintért vállalnak delejezést. Azt hogy hol nem írom ki, nehogy azt higgye valaki hogy reklámból teszem. (szerintem az én lendkerekemet majd beutalom egy kis delejezésre.)

    ps: persze ha valakit érdekel szívesen megosztom, hol vállalnak.

    Komment


      #17
      dott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szegeden utána kérdeztem, 2-3 ezer forintért vállalnak delejezést.
      Szia! Az ezzel foglalkozó fórumban örömmel vesszük az ilyen tippeket, de kérjük, hogy ott alapvetően csak már kipróbált műhelyeket reklámozzatok!

      Komment


        #18
        Okés! Kipróbálni meg ÉN fogom majd, amint gyűjtök egy kis rávalót.
        Gondolom azért meg fog látszódni a világításon, hogy delejezve volt.

        Komment


          #19
          Miskolcon Kércsi Lacinak ( Már láthattátok a motorjait,a lencsevégre kaptam rovatban ) van saját készítésű gépe. Percek alatt végez, 5-800 forintba kerül, és állítólag gyilkolja az égőket a " nagy delej.)
          Egyébként beigazolódott a sejtésem. Hét hozzászólással feljebb " mágnesező " néven önreklámozó barátunk ,azóta felénk sem néz.

          Komment


            #20
            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Egyébként beigazolódott a sejtésem. Hét hozzászólással feljebb „mágnesező” néven önreklámozó barátunk ,azóta felénk sem néz.
            De akkor vajon miért nem azt írta, hogy:
            Tolna megyében, pontosabban Szekszárdon csinálok delejezést gyári készülékkel.
            Ha szabad megadni a telefonos elérhetőségemet:
            stb.
            Everything is better when you decide you don't care.

            Komment


              #21
              Azon a címen amit megadott egy Ford szerelő van, nem csinál szerintem ilyesmit...

              Komment


                #22
                Szervusztok! Nagyon örülök, hogy ráleltem erre az oldalra, olyan problémám lenne, hogy lenne egy pannónia lendkerekem, amiben már a mágnes fáradt, így hát megérett a delejezésre, kerestem is szakembert erre a hibaelhárításra is, találtam is egy nevet, Kércsi László, neki szeretném az elérhetőségét megtudni, hogy felvegyem vele a kapcsolatot. Köszönettel:Roland

                Komment


                  #23
                  HÖLGYEIM és URAIM

                  Ma voltam egy helyen ahol a megfáradt mágnesekbe beleteszik a delejt .Egy igen igen hozzáértő régi szaki végzi a szertartást , 1 azaz egyezer forintért . A dolog lényege hogy ez az ár csak személyes , helyszini munkamegbízás -majd fizetés esetén érvényes . A postai uton történő bonyolítás több összetevőből álló (jelentős) költségpiszkot rak a tiszta bizniszre .
                  Viszont megvárható a mutatvány .
                  Tehát mindenki figyelmébe ajánlom ezt a helyet , ahol szíves -örömest foglalkoznak a sérült veterán(osokkal)alkatrészeddel .

                  BORSMAGNET kft 1107 Bp Fertő u 14 tel:262-6828

                  itt még különböző kis-nagy mágneseket is lehet kapni ! BORSMAGNET Kft - M

                  viszont kérem ,( rám való tekintettel) hogy hülyék -hülyeségekkel TELEFONON N E zaklassák az urakat ----cserébe (igérem ) személyes kontaktus esetén ,hihetetlen türelemmel adnak át olyan tudást a mágnes világból .......hogy na
                  Titus, mátéapu és 3 további látogató kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    És tudnak minden típust ?
                    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    (rám való tekintettel)
                    Még meggondolom !

                    Komment


                      #25
                      Nem tudom mire gondolsz-a mágnes talán -? csak 3 féle lehet ----külső, belső , és patkó . A tipust hogy érted?

                      Komment


                        #26
                        Arra céloztam, hogy van nekem is ismerős aki csinálja, de csak Pannóniát tud, mert ahhoz van készülék. Pl. Simson awo-t már nem tud.

                        Komment


                          #27
                          Fogalmam sincs , kerüljön hozzám , elviszem , meglátjuk.

                          Komment


                            #28
                            dott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szegeden utána kérdeztem, 2-3 ezer forintért vállalnak delejezést. Azt hogy hol nem írom ki, nehogy azt higgye valaki hogy reklámból teszem. (szerintem az én lendkerekemet majd beutalom egy kis delejezésre.)

                            ps: persze ha valakit érdekel szívesen megosztom, hol vállalnak.


                            dotSzia! Márton Sándor vagyok én is szegedi , elárulod nekem ki csinál delejezést ?

                            Komment


                              #29
                              Üdv mindenkinek!
                              Dombóvár, illetve Pécs környékén tudtok valakit aki foglalkozik delejezéssel és(vagy) újratekercseléssel?
                              Előre is köszi!

                              Komment


                                #30
                                Szia!
                                Egy kicsit megkésve , de van egy Úr Siófok- kilitin aki delejez. Góren József a neve.
                                Remélem segítettem.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X