Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa 250 559 felújítás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Rodger25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A boltban ezt a fémet ajánloták.


    1 kép
    És az érintkezők???????????????????????????
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #47
      Az érdekelne engem is 350 es jawa hozvalon van .

      Komment


        #48
        Két különböző dologról van szó, ugyanis van egy izzótartó és van egy izzófoglalat. Az izzótartó tartja, pozicionálja az izzót, (egy fém alkatrész, megfelelően kialakítva az izzóhoz és a foncsorhoz) hogy ne másszon be a foncsorba, az izzófoglalat rögzíti, illetve látja el árammal (ez egy műanyag, gyárilag zöld valamit részben fém alkatrész, reteszelővel és feszítőrugókkal érintkezőkkel). meg kell vásárolni a "zöldet" meg a tisztán fémet is. Ami a képen van fém alkatrész, az szerintem nem egyezik a panelka alkatrészével, nem lehet beépíteni...

        Komment


          #49
          Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Két különböző dologról van szó,
          Igen az egyik:hol a f... lapítottál eddig ?
          madorka, Atti69 és 2 további látogató kedvelte ezt.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #50
            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Igen az egyik:hol a f... lapítottál eddig ?
            Mátéapu megnyilatkozása túldisztingvált, én ezt átfogalmazom: Mi a retkes faszért nem jöttél Csongrádra, teljesen józanok voltunk, nélküled már az alkohol sem a régi!

            Atti69, Zénó és mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              #51
              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Igen az egyik:hol a f... lapítottál eddig ?
              bocsika!
              sajna ritkán mászok be a fórumra, talán már túlságosan is ritkán...
              egyébként semmiféle sumák lapítás nincs tervben, meg nem is volt
              alaposan elhúzódott a konyha-étkező teljes felújítása, nagyon elfáradtam benne.
              ha újra mindenféle korlátozás nélkül lehet majd mozogni, bizonyára fogjuk egymást látni...
              Atti69 kedvelte ezt.

              Komment


                #52
                emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                Mátéapu megnyilatkozása túldisztingvált, én ezt átfogalmazom: Mi a retkes faszért nem jöttél Csongrádra, teljesen józanok voltunk, nélküled már az alkohol sem a régi!
                Én szívesen elgurultam volna az olaszautós rendezvényre, azonban a munkában voltunk, nem volt lehetőség áthelyezni a dolgot, a tavaszi leállás betette a kaput, szóval ezért.
                legközelebb békülünk egyet, egyébként azóta sem ittam alkoholt...
                mátéapu kedvelte ezt.

                Komment


                  #53
                  emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  az alkohol sem a régi!

                  Pláne nem annyira, mint Zénó pálinkája.
                  Zénó és emu kedvelte ezt.

                  Komment


                    #54
                    madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Pláne nem annyira, mint Zénó pálinkája
                    Mint Zénó XX éves pálinkája!
                    Azért nekem is vannak kimaradt részek!
                    Zénó és madorka kedvelte ezt.

                    Komment


                      #55
                      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      Mint Zénó XX éves pálinkája!
                      Azért nekem is vannak kimaradt részek!
                      na jah,
                      idén az a szesz 28 esztendős, még egy palack van belőle, kikerült a hordóból, majd viszem magammal, csak nehogy úgy járjunk, mint legutóbb, amikor is teljesen kiittad a készletet...
                      vagy nem Te?
                      volt egy nagyon kicsi bréking error nálam is
                      madorka, Atti69 és 2 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        #56
                        sajnos megint elakadtam ezutal a kábelezésnél sajnos mindent a helyére kőtők rá kőtőm az akumlátort és egyből melegszenek a vezetékek. valakinek valami tip esetleg.

                        Komment


                          #57
                          Rodger25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          valakinek valami tip
                          Valami zárlatos, mert a testet a negatívval valahol összekötötted, összeér, vagy összeégett, kidörzsölődött, becsípődött.

                          Komment


                            #58
                            Mi egy krosszmotorral jártunk úgy hogy amikor kerestük a hibát, akkor az megszűnt, de menet közben elment a gyújtás. Rengeteg fejtörés után kiderült hogy a tank rögzítőcsavarjával elcsíptük a szigetelést ami nem okozott hibát amíg fel nem tettük a tankot.

                            Komment


                              #59
                              Mindenvezetéket elenöriztem nincs szakadás sikerült rákötnöm az akumlátort semi nem melegszik szikra viszont nincs. Megszakitot feszültség szabályzot meg piszkáltam egyből újra kezdet melegedni.

                              Komment


                                #60
                                sziasztok segitséget szeretnék kérni sajnos jawa 250 gáz fogantyuja nem nemegy teljesen a helyére igy végét nem tudom becsavarni. szerintetek mi lehet a hiba? Amelékelt képen a 6 os darab is mindig kijőn a helyéről.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X